Yer bilimleri MSc Dereceleri

Yer bilimleri 3 MSc Dereceleri Karşılaştır

Yer bilimleri

Bir yüksek lisans programına devam ilgilenen öğrenciler kendi seçtikleri alanda derinlemesine eğitim vermek uzman usta 'ın çeşitli programlarla yararlanabilirsiniz. Bilim alanında kariyer ilgilenenler için, Bilim Master (Yüksek Lisans), hem özel ve kamu sektörlerinde uygulanabilecek pratik becerileri geliştirir.

Yerbilimleri bir Yüksek Lisans nedir? Bu derece disiplinlerden bir dizi içgörü sağlar; oşinografi, hidroloji, jeoloji, volcanology, yerçekimi, toprak bilimi, astronomi ve konu sağlam bir lisansüstü programın tüm bileşenleri vardır. Bu multi-disipliner bir yaklaşım ile öğrenciler kapsamlı bir sistemin yerine izole süreçler ve alanlar gibi toprak hakkında bilgi.

Çevrelerindeki dünya için gerçek bir etki sağlarken Dünya bilimlerde ileri derecesi ile, mezunlar kendi kariyerlerini ilerletmek edebilirsiniz.Dünya 'ın sistemlerin çeşitli Kapsamlı bilgi öğrencilere disiplinler arası bilgi uygulayarak benzersiz bir avantaj sağlar ve pratik çevre danışmanlık, enerji sanayi ve madencilik alanında kariyer de uygulanabilir.

Değişen öğrenim ücretleri ve maliyetleri ile, Yerbilimleri programları sunan kurumlar vardır. İlgilenen öğrencilerin en iyi şekilde Dünya Bilim Master maliyetini karşılaştırmak amacıyla doğrudan okullara başvurmalısınız.

Akademi dışında, kendi özel çıkarları mezunları ve onların derecesi akademik odak tarafından bilgilendirilmiş kariyer geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz. Petrol ve madencilik faaliyetleri Yerbilimleri bir MSc olan bireyler için popüler ve kazançlı kariyer yolu vardır. Kar amacı gütmeyen ve kamu kuruluşları da bu tür çevre planlama, natüralist veya konservasyon çalışmaları Toprak bilim adamları, iş imkanı sağlamak.Bu meslekler topluluklara olumlu bir etki sağlar ve birçok mezunları onların derecesini kullanmak için ödüllendirici bir yol olarak buluyorum.

Orada Yer bilimleri uluslararası programların bir dizi vardır, ve sonraki çevrimiçi veritabanı üniversiteleri araştırma başlamak için aday öğrenciler için harika bir yerdir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

MSc Dünyası

Botswana International University Of Science And Technology
Kampüs February 2019 Botsvana Cumhuriyeti Palapye

Yeryüzünde Yüksek Lisans Tezi Araştırması [+]

Yeryüzünde Yüksek Lisans Tezi Araştırması

[-]

Yer Bilimleri alanında MS

University of Memphis
Kampüs August 2019 Amerika Birleşik Devletleri Memphis

Yüksek lisans düzeyinde, yüksek lisans ve doktora dereceleri Dünya Bilimlerinde verilir. Yüksek lisans programımız, öğrencilerin akademik, kişisel gelişimlerini kurs, araştırma ve mesleki gelişim fırsatlarıyla teşvik etmektedir. Öğrenciler, disiplinlerarası çalışmaların yanı sıra çok çeşitli tipik disiplin alanlarında yüksek lisans araştırması yapmaya teşvik edilmektedir. Programımız araştırma odak alanlarında en büyük gücünü koruyor: Tehlikeler, Aktif Tektonik [+]

Yer Bilimleri Hakkında

Yüksek lisans düzeyinde, yüksek lisans ve doktora dereceleri Dünya Bilimlerinde verilir. Yüksek lisans programımız, öğrencilerin akademik, kişisel gelişimlerini kurs, araştırma ve mesleki gelişim fırsatlarıyla teşvik etmektedir. Öğrenciler, disiplinlerarası çalışmaların yanı sıra çok çeşitli tipik disiplin alanlarında yüksek lisans araştırması yapmaya teşvik edilmektedir. Programımız araştırma odak alanlarında en büyük gücünü koruyor: Tehlikeler , Aktif Tektonik

Müfredat nedir?

usta

Master programı dahil olmak üzere beş ilgi alanı bulunmaktadır.

Doktora

Yer Bilimleri, (Doktora)

Mezuniyet sertifikası... [-]


Topraklarda Uluslararası Bilim ve Küresel Değişim

Ghent University - Faculty of Bioscience Engineering
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Belçika Ghent

Topraklar ve Küresel Değişim (IMSOGLO) Uluslararası Bilim Yüksek Lisans programı, 4 ünlü AB üniversitesindeki araştırma gruplarının uzmanlığını bir araya getirerek, topraklar ve küresel değişim bağlamında bilgi, araç, teknoloji ve uygulamaları öğretmeyi amaçlamaktadır. [+]

Artan nüfus baskısı, sanayileşme ve yoğun arazi kullanımı, doğal kaynakların tükenmesine neden olmakta ve biyokütle üretimi, karbon tutulması, su arıtımı, vb. Gibi işlevlerine göre arazi performansını sınırlandırmaktadır. İklim değişikliğinin ve küresel değişimin yukarıda belirtilen yönlerinin ilave etkileri, toprakların yenilenme kapasitesini etkilemekte ve hatta toprak bozulmasına bile neden olabilmektedir.

Toprakların (insan) yaşamını destekleyecek gelecekteki kapasitesi tehlikede. Çevreyi korumak ve ekosistem direncini arttırmak için programlar geliştirilmiştir. Dış basınçlara toprak tepkisi konusunda çok sayıda direktif geliştirilmiş ve uygulanmıştır . Bilimsel bir bilgi birikimi var ancak araştırma gruplarının uzmanlaşması nedeniyle dağıldı, bu da öğrencilerin herhangi bir üniversitedeki topraklarda ve küresel değişimde odaklanmış bir müfredatı takip etmesini zorlaştırıyor.... [-]