Ma dijital medya uygulaması: görselleştirme

Genel

Program açıklaması

Winchester Dijital Medya Uygulama programları dijital medya endüstrisi içinde mevcut geniş bir yelpaze içinde uzman çıkarlarını geniş bir yelpazede karşılamak için tasarlanmıştır.

Program içeriği

Bunlar profesyonel odaklı programlar uygulama kapsamında dinamik bir anlayış ve teorinin geliştirilmesi için izin verir. Programlar dijital medya sektöründe uzman kariyer aralığında becerilerini geliştirmek için yapılandırılmıştır. Profesyonel uygulayıcılar ve kuruluşları ile ortaklıklar öğrencilere başlangıç ​​noktası profesyonel rehber, kendi ağını geliştirmek ve anahtar uygulayıcıları tanımlamak vermek.

Çalışma öğrenciler kendi ilgi belirli bir alana ilişkin bireysel projeler ve vaka çalışmaları üstlenmek dört çekirdek modüller artı iki isteğe bağlı modüller, oluşmaktadır. Program deneme, yenilik ve risk almayı teşvik etmeyi amaçlıyor.

MA Dijital Medya Uygulama herhangi iki isteğe bağlı modüller seçebilirsiniz okuyan öğrenciler; Görselleştirme veya Etkileşim Tasarımı yollarını inceleyerek öğrencilere uygun bölümünden iki isteğe bağlı modüller seçmelisiniz. Her öğrenci bir son tez veya eşdeğer genişletilmiş projesi var.

Giriş koşulları: Çalışma alanında ilgili konu ya da profesyonel deneyim Normalde birinci veya ikinci sınıf onur derecesi. Tüm adaylar daha önceki deneyimlerine programın alaka özetleyen kısa yazılı açıklamada beraber alakalı bir çalışma portföyü sunmak istenir.

Full-time: 1 yıl Part-time: 2 yıl Başlangıç ​​tarihleri: Eylül ve Ocak Öğretim gerçekleşir: Gündüz Gerçek: Öğrenciler profesyonel portföy ve endüstri deneyimi bina, canlı istemci projeler üzerinde çalışmak için fırsat var.

Gerçek: adanmış, tam donanımlı Sayısal Tasarım Stüdyosu çekirdek saatlerinde ise uygulayıcı tabanlı öğretim ile vardır.

Modüller

Çekirdek Modüller:

  • Dijital Medya İlkeleri
  • Tasarım Uygulama
  • Gelişen Medya Öğrenci Yönetmen Projesi
  • Araştırma Önerisi
  • Tez / Büyük Proje

İsteğe bağlı modüller:

  • Mimari Görselleştirme
  • 3D Görselleştirme
  • Veri Görselleştirme
  • Infographic İletişim

Öğrenme ve öğretme

Öğrenciler farklı medya platformları üzerinden çıktı gerçek zamanlı sürümde sonuçlanacak olabilecek çeşitli canlı müşteri projeleri ile nişan yoluyla yeni fikirler ve teoriler geliştirmek. Pratik çalışma desteklenen ve ustalık, seminerler, tartışmalar, atölyeler, öğreticiler ve öz-yönelimli çalışmaları yoluyla ve profesyonel bağlamlarda çalışmalarını üstlenerek geliştirilmiştir.

Değerlendirme

Projelerin taahhüt sayesinde, öğrenciler çözümleri ve dijital medya sektöründe beklenen sonuçları yansıtan değerlendirmesi ile, gerçek dünya görevleri ile meşgul. Değerlendirme test etmek ve süreç ve beceri entegrasyonu hakkında geri bildirim sunmak için bir proje ömrü boyunca gerçekleşir. Öğrenciler, uygun bir dijital medya projesi veya yazılı tez ya şeklinde bir çalışma nihai önemli parçası tamamlamak için gereklidir.

Winchester Üniversitesi'nde valide programlar öğrenme değerlendirmek araçlarının bir dizi kabul edebilir. Karşılaşabileceğiniz değerlendirme türlerinin bir göstergesidir ve mutlaka geniş kapsamlı değil, liste denetimli, bağımsız çalışma, sunumlar, yazılı sınavlar, ya da pratik performansları deneme, portföy içerir. Üniversite tüm öğrencilerin modül öğrenme hedeflerine ulaşmak için bir eşit fırsatlara sahip olmasını sağlamak için çalışıyor. Gibi uygun ve gerekli durumlarda olduğu gibi, tanınmış engelli öğrenciler Modülün öğrenme çıktılarını bir araya nasıl başarıyla test etmeye devam alternatif atamalar setine sahip olabilir. Yapabilirsiniz ilgilenen programda kullanılan değerlendirme türleri konusunda daha fazla ayrıntı, bir Open Day / Akşam katılıyor, ya da bizim öğretim elemanı ile temasa geçerek, ders sayfasından öğrenilmesi mümkündür.

Kariyer

Mezunlar kurşun tasarımcılar, tasarım araştırmacılar, hesap yöneticileri, içerik yazarları ve yaratıcı üreticileri gibi dijital medya sektöründe kariyerlerine devam.

Son Güncelleme Aralık 2015

Okul Hakkında

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Daha Az