Ma kamu geçmişi

Genel

Program açıklaması

Bu bir yıllık tam zamanlı ya da iki yıllık yarı zamanlı lisansüstü derstir.

Bu tarih için bir tutku ile öğrenciler hedefleniyor, ama mutlaka konu bir lisans gerektirmez.

Elbette kamusal alanda tarihin rolü kapsar: müzeler, belgeseller, anıtlar, konferanslar, rehberli turlar ve toplum olayları sadece Kamu Geçmiş oluşturan bazı şeyler vardır. Aynı zamanda tarih ve siyaset, ve çağdaş topluma tarihin güçlü etkisi arasındaki ilişkiyi inceler.

Ben DERSİN AÇIK Ne çalışma olacak?

Vurgu kendi çıkarlarını geliştirmek için kurs kavramları kullanarak öğrencilere tahsis yerleştirilir. Öğrenciler dokuz (kamu tarihinin parçaları dahil) çalışma parçaları ve bir doktora tezi portföyü yazmak veya alternatif olarak kamu tarihinin büyük bir parçasını oluşturur. Öğrencilerin boyunca kendi çıkarlarımızı ve yayın ve sunum için çalışmalarını hazırlamak için teşvik edilmektedir.

Tez Tez / Alternatif

Nihai modül bir konu üzerinde yine onların öğretmen ile veya kamu tarihinin önemli bir parça üretmek için istişare yapılmış kendi seçtikleri bir konuda bir 12.000 kelime tez ya kadar öğrendiğimiz her şeyi bir araya getirmek için fırsat öğrencilere sağlar Onların seçim onların öğretmeni ile istişare yaptı.

Bu ders için tasarlanmıştır:

 • Lisansüstü düzeyde Kamu Tarih teorisi andpractice öğrencilerin sistematik bir anlayış geliştirmek
 • Farklı yaklaşımların eleştirel bakış açısıyla değerlendirilmesi dahil, kamu tarihinin son gelişmeler Foster öğrencilerin eleştirel bilinci
 • Kamu tarihinin teknikleri ve kavramları uygulama kapsamlı fırsatlar kazandırmak
 • Edinimi ve tarihsel araştırma ve soruşturma uygulamasında öğrencilerin orijinalliği teşvik edin
 • Güncel araştırma kritik değerlendirme becerilerini geliştirmek ve kamu tarihinin tartışma
 • Tarihin doğası hakkında hayal gücüne ve yaratıcı düşünme öğrencilerin
 • Tarihsel sorgulama için yeni yaklaşımlar geliştirmek için öğrencilerin mevcut hırslarından ve tarihsel bilgi üzerine inşa

Öğrenciler için Sonuçlar

Bilgi ve anlayış

Dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler mümkün olacaktır:

 • Sistematik ve eleştirel karmaşık tarihyazımsal ve metodolojik fikirlerle başa
 • Kritik içinde tartışmalarla meşgul ve kamu tarihini çevreleyen
 • Yüksek bir düzeyde bilgi ve (kamu) tarihin eleştirel bir anlayış uygulayın

Bilişsel beceriler Dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler mümkün olacaktır:

 • Sorunların mücadele ve çözümünde kendini yönü, bilgi ve özgünlük sergilemek
 • (Kamu) tarihin doğası hakkında hayal gücüne ve yaratıcı düşünme
 • Kritik (kamu) tarihinin güncel araştırma, uygulama, tartışma ve değerlendirme

Pratik ve mesleki beceriler

Dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler mümkün olacaktır:

 • Uzman izleyicilere mevcut tarihsel araştırma
 • Uzman olmayan kitlelere mevcut tarihsel araştırma
 • Planlama özerk hareket ve araştırma ve yazma yürütme
 • Bağımsız çalışma ve uygulama yoluyla bilgilerini ilerletmek için Devam
 • Planlama bir ekibin parçası ve araştırmayı yürütme ve yazma gibi Yasası

Devredilebilir beceriler

Dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler mümkün olacaktır:

 • Karmaşık ve öngörülemeyen durumlarda inisiyatif, kişisel sorumluluk ve karar alma sergilemek
 • Belirli içerik / uygulama fikirleri edinme ve uygulama özgünlük sergilemek
 • Güvenle sözlü veya yazılı fikirlerini paylaşmak
 • Bir on-line forum için içerik uygun düzgün geliştirin

NASIL ÖĞRENECEKSİNİZ VE DERS ÜZERİNE OKUTULMAYA BE?

program modülleri sunumlar, seminerler ve bir-bir dersler de dahil olmak üzere yaklaşımları bir dizi benimseyen bir öğrenme ve öğretme stratejisi ile desteklenmektedir. Sınıflar dahilinde vurgu inter-aktif öğrenme ve öğretme üzerine yerleştirilir. Öğrenciler malzeme ve fikirlerin bir dizi ile, küçük gruplar ve daha büyük sınıflarda, bizzat meşgul beklenmektedir. Öğrenciler, BT materyal ve kendi maddi dahil, yazılı, görsel, sözlü ve görsel-işitsel malzeme ile eleştirel ve analitik meşgul olacaktır.

Bire biri öğreticiler kavramsal ve taslak aşamasında hem de sunulan çalışmaları bireysel ya da küçük grup tartışmaları fırsat öğrencilere sağlar. College Öğrenme Gelişim ekibi ile birleştiğinde, öğreticiler aracılığı ile öğretim güçlü ilişkiler böylece daha destekleyici bir öğrenme ortamı oluşturma, kendilerine personel ve öğrenciler arasında ve öğrenciler arasında geliştirilmesi için izin verir.

Dikkat, her iki malzeme bir dizi araştırma ve tarih yazımı süreçlere yansıtan modül boyunca ödenir. Özellikle odak kamu tarihinin güncel tartışmalar verilecektir.

Değerlendirme biraz daha geleneksel akademik geçmişi deneme ve değerlendirme, kamu tarihin parçalarını üreten veya başka yollarla sektörle meşgul olmalarını sağlamaktır yanında daha yaratıcı projeler de dahil olmak üzere, çeşitlidir. Biz becerileri çeşitli geliştirmek için onları teşvik ediyoruz tez modülü başlamadan önce öğrencilere gerektiren işin dokuz adet tamamlayın.

Öğrenciler teşvik ve farklı biçimlerde pratik iş üretmek için, iki modülden gereklidir. Bu okuttukları bir ders için yeni malzeme içerebilir; rehberli yürüyüş ve eleştirisi; bir sergi eleştirisi; Bir müze için yeni bir rehber; eleştirel analizi ile bir video; sözlü tarih görüşmeler; ya da bir nesne veya görsel görüntünün ayrıntılı bir analiz. tez veya tez alternatif bir akademik biçim ve olmayan kişiler için daha erişilebilir bir hem öğrendikleri her şeyi bir araya getirmek için öğrenciler için bir fırsat olarak görülüyor.

yerleştirme öğrencileri deneyim kazanmak ve aynı zamanda akademik çalışmaları üretirken kamu tarih sektörüne yansıtmak için izin vermek için tasarlanmıştır. Yerleşim alıcı ve Üretim Kamu Tarihi modülün bölümünü oluşturmaktadır ve bu şekilde kamu geçmişi olan derinlemesine nişan için başka bir fırsat sunuyor. Öğrenciler ve personel zaten çalışan ya da yerleşim olarak o kullanabilir kamu tarih sektöründe gönüllü olan, uygun bir yerleşim öğrencileri bulmak için birlikte çalışacak.

KABUL ŞARTLARI

Bu lisans dersidir. Ille tüm adaylar ilgili bir konuda ilk derece olması ama biz en bekliyoruz. Adaylar Tarihi birinci derece olması gerekmez, ancak lisansüstü düzeyde eğitim yeteneklerini göstermek mümkün olması gerekiyor. Son öğrenciler Sanat, Mühendislik, Medya Çalışmaları, Tasarım, Fen, Edebiyat, Diller arka planlar, Classics yanı sıra Geçmiş vardı. Onlar öğretmenler, öğretim, sanatçılar, görkemli ev kılavuzları, arşivci, yerel turist rehberleri, arkeologlar, müze çalışanları, sözlü tarihçiler, sendika aktivistleri, gazeteciler, aile tarihçiler ve yetişkin eğitimcileri dahil ettik. Dr Ruth Percy resmi uygulama ve mülakat öncesinde potansiyel adaylarla kurs ve kabul gereksinimlerini tartışmak için çok mutlu olduğunu

DERS VE BAŞVURU TARİHLERİ

Bu ders Eylül ayında başlar ve uygulamaları 15 Ağustos'ta kapatın. Sorularınız için, 01865 759631 tarihinde 01865 759604 veya Program Koordinatörü Dr. Ruth Percy Hannah Jones, Akademik Registrar ile irtibata geçiniz.

KARİYER

Bu geniş analizi ile detay, aynı zamanda son derece politika geliştirme, kamu hizmeti dahil olmak üzere kariyer bir dizi değerli dikkat birleştirir çünkü Kamu Tarih Masters, sadece miras, müzeler ve arşivlerde çalışmak için yararlı hazırlık ama.

Öğrenim Ücretleri 2015/16

Sayın Programları, Seviye 3, Tam Zamanlı Erişim: £ 3358

Yükseköğretim Sertifikası Seviye Tam gün Yarı zamanlı
İş ve Sosyal Kurumsal Seviye 4 £ 6000 £ 3000
İngiliz Etütleri: Yaratıcı Yazma ve Eleştirel Teori Seviye 4 £ 9000 £ 4500
tarih Seviye 4 £ 9000 £ 4500
Uluslararası Emek ve Sendika Etütleri Seviye 4 £ 9000 £ 6750
hukuk Seviye 4 £ 9000 £ 4500
Sosyal ve Siyasal Bilimler Seviye 4 £ 9000 £ 4500
Performans Yazma Seviye 4 £ 9000 £ 4500
Lisans Derecesi Seviye Tam gün Yarı zamanlı
Sosyal Çalışma Seviye 4 £ 9000 £ 6750
Gençlik ve Toplum Seviye 4 £ 9000 £ 6750
MA Programları Seviye Tam gün Yarı zamanlı
Kamu Tarihçe Seviye 7 £ 5100 £ 2550
Resident Çalışma odası Oranları 2014/15 40wks wk başına
Çalışma odası standardı Y £ 4000 100 £
Çalışma odası banyolu £ 4840 121 £
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

As a Further Education College based in Oxford, Ruskin offers educational opportunities, to adults with few or no formal qualifications in an informal setting. Our curriculum starts with the students, ... Devamını oku

As a Further Education College based in Oxford, Ruskin offers educational opportunities, to adults with few or no formal qualifications in an informal setting. Our curriculum starts with the students, their enthusiasm, needs, ambitions and skills and we offer our applicants potential progression routes from foundation courses, through to Access to Higher Education, Degree Programmes up to Masters level. Daha Az