Bu yoğun öğretilen program, uygulama ve sanat ve film dünyalar içinde çalışmak için onları sağlayan bir seviyeye onların mesleki ağlarını geliştirmek isteyen sanatçı film yapımcıları için tasarlanmıştır.

Goldsmiths Sanat Bölümü Avrupa'da herhangi Güzel Sanatlar Programı sanatçı film yapımcılarının en başarılı ve önemli konsantrasyonuna sahiptir. Biz de film üzerine kuramsal ve eleştirel yazıları yayınlamak personel bir dizi var.

Öğretmenler içerecektir: Oreet Ashery, Bonnie Camplin Lucy Clout, Nina Danino, Stephen Johnstone, Simon Martin, Rosalind Nashishibi, Saskia Olde Wolbers, Michael Newman, Gail Pickering, Grace Schwindt, Lindsay Seers, Michelle Williams Gamaker ve Rehana Zaman.

stüdyoları, düzenleme suit, ses stüdyoları ve film ekipmanlarında ve birinci sınıf teknik destek: Kolej teknik kaynakların tam bir iltifat vardır.

(Bunlar bir Güzel Sanatlar bağlamında anlaşıldığı gibi) Adaylar hareketli bir görüntü projesi ile başvurmaları gerekmektedir. Başvurular CV, bir portföy ve Programı kapsamında geliştirmek isteyen hareketli görüntü projenin yapısı ve kapsamı özetleyen bir açıklama içermelidir. Biz programı yapmak istiyorum neden de ilgi olacaktır ve ondan ne beklediğiniz olsun.

Program yoğun bir kritik çalışmalar elbette, teknik beceri eğitimi ve benzersiz bir mesleki gelişim programı ile birlikte, bu projenin gelişimi üzerinde durulacak. Uygulama aşamasında teklifin amacı, öğrencilerin odaklı, pratiğe dayalı ve öğrenci merkezli müfredat yararlanma zaten yetenekli olmasını sağlamaktır.

Bölüm kursuna bir nüanslı ve entegre mesleki gelişim bileşenini sağlamak için Londra'da profesyonel film ve video örgütleri ve galeriler ile çalışmak niyetinde. Öğrenciler bizimle okurken mesleki beceri, ağlar ve fırsatlarını geliştirmek için beklemek gerekir.

Beceri ve kariyer

A Sanatçı Film MA öncelikle sanatçılar film, video çalışan ve hareketli görüntü olarak kariyer yapmak isteyenlere destek olacaktır. Bu işlerini üretilen ve dağıtılan almak için onları sağlayacak hem kamu hem de özel çalışmaları için fon yanı sıra, ağlar ve destek sistemlerini almak için onları sağlayacak bir seviyeye onların uygulama geliştirme içerir. Bu ders aynı zamanda mükemmel doktora hazırlık yanı sıra HE sektöründe sanat ve film programlarına öğretim için birlikte filmde uygulanan tabanlı araştırma projesi peşinde ilgilenen öğrencilere sağlayacaktır güçlü bir akademik bileşeni vardır.

Öğrencilerin kurulan sanatçı sinemacılarla Londra'da film ve video örgütleri, ustalık sınıfları profesyoneller bireysel rehberlik ile sanatçı sinemacıların olarak istihdam becerilerini geliştirmek için pek çok fırsat olacak, film, küratörler tarafından atölye, İngiltere Sanat Konseyi ve filmin diğer destekçileri, hibe Film finansmanı üzerine seminerler ve seminerler yazma.

Bu ders aynı zamanda papaz, belgesel film yapmak ya da film ya da olmak film yapımcıları hakkında yazmak, oyun endüstrisinde yer almak, anlatı filmleri, ticari video veya reklamlar yapmak gitmek isteyebilirsiniz olanlar için transfer becerileri sağlayacaktır. onlar kursa kazanacaklardır aktarılabilir becerilerin bu alanlarda herhangi kariyerlerini geliştirmek için onlara güçlü bir platform verecektir.

Giriş koşulları

Sen (veya verilecek bekliyoruz) Sanat ya da Film, veya dengi en az üst ikinci sınıf standart bir lisans ve görüntü çalışmaları hareketli kanıt göstermek gerekir. Ayrıca ders üzerinde katılımıyla geliştirmek için endişe bir proje olmalıdır.

Eğer mezunu değilseniz ya da lisans alakasız bir alanda olduğunu, ancak ilgili deneyime sahip ve lisansüstü düzeyde çalışma yeteneğine sahip olduğunu göstermektedir varsa da program için düşünülebilir.

Eşdeğer nitelikleri

Biz uluslararası niteliklere geniş bir yelpazede kabul eder. Biz dünyanın her yerinden kabul nitelikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

İngilizce dil gereksinimleri

İngilizce ana diliniz değilse, bizimle çalışmak için İngilizce dil gereksinimlerini karşılamak gerekir.

Bu program için biz gerektirir:

IELTS 6.5 Eğer İngilizce dili ile yardıma ihtiyacınız varsa (yazılı test 6.5 minimum ve hiçbir bireysel testi daha düşük 6.0), biz lisansüstü düzeyinde eğitim için hazırlamak yardımcı olabilecek bir kurs yelpazesi sunuyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Goldsmiths, University of London için 24 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
1 yıl
Tam zamanlı
Price
12,560 GBP
Ana Sayfa / AB tam zamanlı öğrenciler. 21220 GBP uluslararası öğrenciler.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date