Malta'da Yüksek Lisans Dereceleri

Malta'da Yüksek Lisans Programları 2018/2019

Malta Eğitim

Malta'da Yükseköğretim

Yükseköğretim Malta tanıttı ve bir zamanlar bir parçası olan İngiliz eğitim sistemi, etkilenmiştir. 1996 yılında, bilgisayar üniversite ortamında büyük bir değişim yaratmak ve bu bilgisayar bilgi sistemleri, teknoloji ve gelişmiş programlama gibi alanlarda kariyer için pek çok kapıyı açan, tanıtıldı. Bilim derece Lisans sunuyor Malta en yüksek eğitim kurumu Malta Üniversitesi 'dir. Bu Commonwealth Üniversiteler Birliği üyesi olan ve alanında yüksek öğrenim tek kurumdur.Üniversiteye Kabul çok alanda kariyer yolları takip etmek isteyen öğrenciler için Başlama sınav sonuçlarına göre belirlenir, ancak olgunluk ve bu Fen gibi alanlarda deneyim düzeyi dayalı olabilir. Üniversite sistemi 14 farklı fakülte ve Sanat, Eğitim, Mühendislik, Hukuk, Tıp, Medya ve Teknoloji alanlar dahil olmak üzere çalışma bölüme ayrılmıştır.)

 

Malta'da Popüler Üniversiteler

Baskın Üniversite tercih Malta Üniversitesi ve Malta çoğu insan çalışmak için yurtdışına seyahat sürece gitmek tercih nerede olduğunu.

 

Öğrenim Ücretleri

Sanat veya İş dersleri okuyan uluslararası öğrenciler için 8 kredileri için ders ücretleri lisans öğrencileri için 1.080 Euro ve Bilim kariyer yolları için 1.360 Euro olduğunu. Full-time lisans dersleri Malta vatandaşları ve Avrupa Birliği için ücretsizdir.Ayrıca, Malta'da yüksek öğrenim kurslarına kayıtlı Malta öğrencilere bir nakit ödeme hakkına sahiptir.

 

Öğrenci Vizesi için uygunluk

Öğrenci vizesi için başvuru şartlarını oldukça basit, ama bir vize almak için gerekli belgelerin parçaları uzun bir liste var. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Malta hükümeti tarafından tanınan bir orijinal pasaport
 • belirli bir veri veya bilgi sayfaları bir kopyasını
 • bir vesikalık fotoğraf
 • bir öğrenci vizesi başvuru formu imzaladı
 • okuldan bir davet ya da resmi ders onay mektubu öğrenci katılmayı planlıyor
 • kurs ödeme kanıtı planlanan
 • başvuran öğrenci lehine okul veya üniversite resmi bir beyanı
 • güncel adres doğrulama
 • istek üzerine diğer bilgileri

Çünkü Malta Göç Bakanlığı tarafından gerekli olan ayrıntılı belgelerin büyük miktarda, öğrencilerin önce katılmak için planlama bu bilgileri birkaç hafta veya ay tüm toplamak önemlidir, hiçbir şey süreci tutun ki eksik böylece. Sürece evrak için olduğu gibi, bir öğrenci vizesi genellikle daha fazla gecikmeden verilir.

 

Neden Malta'da eğitim?

Malta denir "Akdeniz'in gizli mücevher, " bu tür Sicilya ve İskenderiye, hem de kendi içinde ve güzel olduğu gerçeğini gibi ilginç coğrafi bölgelerde çevrilidir çünkü. Buna ek olarak, onun doğal peyzaj, güzel göller, ve okyanus ön görüşleri nedeniyle dünyanın geri kalanından ayrı ayarlandığını incelemek için harika bir yerdir. Sağlık sigortası Malta sakinlerine tamamen ücretsizdir.Uluslararası öğrenciler bazı özel sigorta gerekir ama Malta'da sağlık yaygın olarak dünyanın 5. en iyi olarak kabul edilir. Malta güzelliği ile çevrili nispeten barışçıl bir ülke olduğunu ve öğrencilere odaklanmak için seçebilirsiniz kariyer seçimleri geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Elektronik alanında ve bilgisayar teknoloji haline geliyor çok popüler bir büyük olarak Eğitim, Mühendislik ve Tıp alanıdır. Bir öğrenci odaklanmak istiyor ne olursa olsun tercih, onlar Malta Üniversitesi bir eğitim ile birçok seçenek bulabilirsiniz. Bazı öğrenciler, eğitim gereksinimlerini tamamlayacak bir kez Malta'da sürekli ikamet almaya karar. Ücretsiz sağlık ve Malta daimi ev yapmak için birçok çekmek diğer faktörler bir tanesi Bunun birçok nedeni vardır. Sadece orada çalışma ya da iyi için orada yaşamak istiyorum olsun, Malta yakında unutmayacağım eğitim deneyimi tür olacak sunabileceği çok şey vardır.

Malta Hakkında

Malta Cumhuriyeti da batı ve İskenderiye üzerinde doğu tarafında Tunus, kuzeyde Libya ve Cebelitarık güney tarafında Sicilya ile çevrili Akdeniz'in merkezinde adalar grubu, oluşan bir Güney Avrupa ülkesidir doğu tarafında. Malta başkenti Valetta ve başkent içinde, nüfusun 6.098 olduğunu. Malta insanlar genellikle Malta yerli ama iyi olarak temsil İngiliz küçük bir örnekleme vardır. Mevcut Başkan George Abela ve başbakan Lawrence Gonzi olduğunu. Hükümet bir Meclis Cumhuriyeti olarak çalışır. Malta birkaç isim, kireçtaşı zengin rezervleri, zengin bir turizm endüstrisi, film yapım ve elektronik üretim vardır. Onlar doğada ilerici ve çeşitli sektörlerde teknoloji kullanım düzeylerini artırmak için adımlar attık.

 

Malta hakkında önemli bilgiler

 • Malta başkenti Valetta olduğunu.
 • Malta nüfusu 412.000 olduğunu.
 • Malta 1980 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak tescil edilmiştir.
 • Malta'da gayri safi milli hasıla 8,3 milyar olduğunu.
 • Hükümet bir parlamenter cumhuriyet olarak çalışır.
 • Resmi dili İngilizce ve Malta olduğunu.
 • İkinci dilleri, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.

 

Malta 's İklim

Malta iklimi büyük ölçüde Akdeniz tarafından belirlenir ama normalde hoş ve bu nedenle bir çok turist çekiyor. Mevsimler genellikle değişken olarak düşünülmektedir. Yazları çok sıcak ve kurak, kışlar yağışlı ve Sonbahar ıslak ve sıcak. Yağmur mevsimi Mart ile Ekim genellikle.

 

Malta 'Döviz

EURO Malta Lirası yerine 2008 yılında tanıtılan ISO 4217 kodu EUR,, ile gösterilir Malta resmi para birimi vardır. Malta Lirası önce Malta sterlin yerini aldı.

 

Malta'da relgion

Hıristiyanlığın Roma Katolikliği olmak en büyük mezhep ile Malta'da tercih baskın dindir. Gözlenen diğer dinler Yahudi, Müslüman, mormonlar, Yehova 'ın tanık, Budistler, ve Bahai İnanç takipçileri içerir.Din özgürlüğü Malta görülmektedir ve sakinleri at will seçtiğiniz Dini İnanç izin verilir.

 

Bilgiler Malta

Malta Akdeniz 80 km (50 mi) Sicilya'nın güney ve 333 km (207 mi) Libya kuzeyinde bir Güney Avrupa ülkesidir. Malta 's konumu tarih boyunca büyük stratejik önem vermiştir ve yetkileri bir arkaya adaları hüküm var. Malta 1964 yılında İngiltere bağımsızlığını kazandı ve 1974 yılında bir cumhuriyet oldu. Malta çok sayıda rekreasyon alanları ve dokuz UNESCO Dünya Mirası dahil olmak üzere tarihi eserleri, bir turistik yer.

 

Sermaye: Valetta
Resmi Diller: Malta ve İngilizce
Hükümet: Parlamenter Cumhuriyet
Nüfus: 452.515
Gayri Safi Yurtiçi Hasıla: 11 $ İndirme.260 milyar
Para birimi: Euro (€) (EUR)
Zaman dilimi: (UTC 1)