119417_image1.jpeg

Allan T. Shulman

Mimarlık Yüksek Lisans Programı Direktörü

Yüksek Lisans II (Yüksek Lisans II) , mimarlık ya da yakından ilgili bir alanda meslek öncesi dereceye sahip öğrenciler için 2 yıllık (4 dönem), 60 kredilik bir programdır. STEM tarafından belirlenen bu profesyonel derece programı, öğrencilerin çağdaş zorluklarla başa çıkmaları ve çeşitli sosyal, kültürel, teknolojik ve programatik bağlamları ele almaları için gelişmiş bir platform sağlar.

Bu M.Arch II programı , öğrencilerin daha karmaşık zorluklarla uğraşarak , temel alanlarda becerilerini geliştirerek ve örneğin ileri teknoloji, tasarım geliştirme ve inşaat yapımı, sürdürülebilirlik ve esneklik alanlarında bireysel odaklanma alanları geliştirerek lisans eğitimlerini geliştirmelerini sağlar. kentsel tasarım, tarihi koruma ve uyarlamalı kullanım, sağlık veya ağırlama. Öğrenciler ilgi alanlarını izleyerek yörüngelerini yönlendirir, sertifikalarla mesleki konsantrasyon alanları geliştirir ve eleştirel araştırmalara katılırlar.

Son sınıflarında , yüksek lisans derecesi olan yüksek lisans öğrencilerinin son derece başarılı bir proje izlemeleri beklenmektedir. Nihai derece projeler iki izden birini içermektedir:

  1. Her öğrencinin bir fakülte danışmanıyla birlikte çalıştığı, bağımsız bilimsel araştırma yapması ve mimarlık disiplini ile ilgili bireysel bir pozisyon tanımlaması için bir tasarım tez çalışması.
  2. İlgili veya tematik mimarlık konularını araştıran bir öğretim üyesi tarafından yönetilen Lisansüstü Tasarım Araştırma Stüdyosu.

U-SoA fakültelerine her yıl uluslararası alanda tanınan misafir araştırmacılar ve öğrenciler tarafından katılmaktadır. Fakülte ilgi alanlarının ve deneyimlerinin çeşitliliği, Gelişmiş Seçmeli Tasarım Stüdyoları seçiminde öğrencilere fırsatlar sunmaktadır. Okul, RAD-UM, acil gömülü teknolojiye adanmış bir laboratuar, Littoral Şehircilik Laboratuvarı, beğenilen bir tasarım / inşa programı ve Kentsel ve Toplumsal Tasarım Merkezi gibi yenilikçi araştırma birimlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Yüksek Lisans derecesi ayrıca, Mimarlık Yüksek Lisansı, Kentsel Tasarım Yüksek Lisansı, Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans ve Şehircilik Yüksek Lisansı ve İnşaat Yönetimi Yüksek Lisansı gibi tesis içi profesyonel lisans programları ile etkin bir şekilde birleştirilebilir.

U-SoA öğrencileri ve fakülteleri arasında güçlü bir topluluk duygusu, işbirliği ve sorumluluk, Lisansüstü programlarımızın uluslararası statüsüne katkıda bulunur.

Program dili:
  • Ingilizce

University of Miami: School of Architecture için 6 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ağustos 8, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2020
Duration
2 yıl
Tam zamanlı
Price
2,100 USD
kredi başına
Deadline
Haziran 1, 2020
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Haziran 1, 2020

Ağu 2020

Location
Son başvuru tarihi
Haziran 1, 2020
End Date