Yüksek Lisans II - ileri

Genel

Program açıklaması

120122_tumblr_pj6a9pVAiK1wqvy81o1_1280.jpg

Yüksek Lisans II (Yüksek Lisans II) , mimarlık ya da yakından ilgili bir alanda meslek öncesi dereceye sahip öğrenciler için 2 yıllık (4 dönem), 60 kredilik bir programdır. STEM tarafından belirlenen bu profesyonel derece programı, öğrencilerin çağdaş zorluklarla başa çıkmaları ve çeşitli sosyal, kültürel, teknolojik ve programatik bağlamları ele almaları için gelişmiş bir platform sağlar.

Bu M.Arch II programı , öğrencilerin daha karmaşık zorluklarla uğraşarak , temel alanlarda becerilerini geliştirerek ve örneğin ileri teknoloji, tasarım geliştirme ve inşaat yapımı, sürdürülebilirlik ve esneklik alanlarında bireysel odaklanma alanları geliştirerek lisans eğitimlerini geliştirmelerini sağlar. kentsel tasarım, tarihi koruma ve uyarlamalı kullanım, sağlık veya ağırlama. Öğrenciler ilgi alanlarını izleyerek yörüngelerini yönlendirir, sertifikalarla mesleki konsantrasyon alanları geliştirir ve eleştirel araştırmalara katılırlar.

120216_jie-su21600x550.jpg

Son sınıflarında , yüksek lisans derecesi olan yüksek lisans öğrencilerinin son derece başarılı bir proje izlemeleri beklenmektedir. Nihai derece projeler iki izden birini içermektedir:

  1. Her öğrencinin bir fakülte danışmanıyla birlikte çalıştığı, bağımsız bilimsel araştırma yapması ve mimarlık disiplini ile ilgili bireysel bir pozisyon tanımlaması için bir tasarım tez çalışması.
  2. İlgili veya tematik mimarlık konularını araştıran bir öğretim üyesi tarafından yönetilen Lisansüstü Tasarım Araştırma Stüdyosu.

120181_tumblr_pwjxq73IHi1wqvy81o6_400.jpg

U-SoA fakültelerine her yıl uluslararası alanda tanınan misafir araştırmacılar ve öğrenciler tarafından katılmaktadır. Fakülte ilgi alanlarının ve deneyimlerinin çeşitliliği, Gelişmiş Seçmeli Tasarım Stüdyoları seçiminde öğrencilere fırsatlar sunmaktadır. Okul, RAD-UM, acil gömülü teknolojiye adanmış bir laboratuar, Littoral Şehircilik Laboratuvarı, beğenilen bir tasarım / inşa programı ve Kentsel ve Toplumsal Tasarım Merkezi gibi yenilikçi araştırma birimlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Yüksek Lisans derecesi ayrıca, Mimarlık Yüksek Lisansı, Kentsel Tasarım Yüksek Lisansı, Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans ve Şehircilik Yüksek Lisansı ve İnşaat Yönetimi Yüksek Lisansı gibi tesis içi profesyonel lisans programları ile etkin bir şekilde birleştirilebilir.

U-SoA öğrencileri ve fakülteleri arasında güçlü bir topluluk duygusu, işbirliği ve sorumluluk, Lisansüstü programlarımızın uluslararası statüsüne katkıda bulunur.

href = "https://grad.arc.miami.edu/index.html

Lisans kitapçığımızı indirin

Son Güncelleme Ağustos 2019

Okul Hakkında

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains v ... Devamını oku

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains visionary practitioners who pursue architecture as a combination of civic art and building science. Daha Az