Metaller Ve Enerji Finans Msc

Genel

Program açıklaması

Bu ders maden yatağı çalışmaları, petrol jeolojisi, mineral mühendisliği, muhasebe, finansta matematiksel teknikler ve proje yönetimi gibi konuları kapsamaktadır.

Bu derece, Yer Bilimi ve Mühendisliği Bölümü ve Imperial College Business School tarafından ortaklaşa yürütülmektedir.

Maden yatakları çalışmaları, kaynak değerlendirmesi, temel petrol mühendisliği ve petrol jeolojisi, mineral mühendisliği ve maden ocakları, muhasebe, finansta matematiksel teknikler, proje değerlendirme ve finans, proje yönetimi ve piyasalar ve malzemeleri kapsamaktadır.

Petrol projeleri ile ilgili temel teknik ve jeolojik kavramların yanı sıra, özellikle mineral ve enerji projeleri için geçerli olan teknik ilkeler kapsamında nicel finans, muhasebe ve stratejik yönetime giriş alacaksınız.

Çalışma programı

Mart ayında, Mesleki Gelişim Merkezi'nin MSc kursu kapsamındaki birçok önemli teknik ve finansal meseleye yönetici olarak genel bakış sağlayan mineral proje değerlendirme ve finans modülüne katılacaksınız. Bu, kursun farklı bileşenlerinin birbiriyle nasıl ilişkili olduğunu anlamanıza ve diğer delegelerden neler kapsadığınıza dair bağımsız bakış açıları elde etmenize olanak tanır.

Yaz döneminin üçüncü ve dördüncü haftaları için aktif madencilik, mansap metal ve mineral işleme ve enerji geliştirme bölgelerine en az 10 günlük bir gezi düzenlenecektir. Bu, ekstraksiyon endüstrisinin tüm yönlerinin ilk elden deneyimini sağlayan derece kursunun önemli bir bileşenidir. Ayrıca, ilk iki dönemde kapsanan teorik materyalin pratik uygulamasını güçlendirir.

Finans, bilim ve mühendislik alanındaki ileri teknik ve gelişmelerdeki sınıf eğitimi ve bağımsız gezi raporunuzla araştırma projenizin planlanması ve yürütülmesi için hazırlıklı olacaksınız. Resmi öğretim programı sırasında, tezinizin temelini oluşturmak amacıyla özel ilgi alanlarını belirlemeye teşvik edileceksiniz.

Gezi ve devam eden mesleki gelişim modülü aracılığıyla metaller, enerji ve finans kuruluşlarında çalışan profesyoneller ile temaslar, madencilik, petrol ve gaz sektöründe veya yatırım bankacılığı topluluğunda, Araştırma projesi. Araştırma projesi üzerinde çalışmalar Temmuz ve Eylül ayları arasında yürütülmektedir.

Profesyonel akreditasyon

Bu ders, Malzeme, Mineral ve Madencilik Enstitüsü tarafından profesyonel olarak akredite edilmiştir.

Profesyonel olarak akredite bir dereceye ulaşmak, işverenlere endüstri tarafından tanınan bir yeterlilik standardına ulaştığınızı gösterir. Ayrıca, yurtdışında bir kariyere hazırlanan öğrenciler için özellikle yararlı olan kalifikasyonunuzun uluslararası olarak tanınmasını da sağlar.

Malzeme, Mineral ve Madencilik Enstitüsü ile akreditasyon anlaşmamız 5 yılda bir yenilenir ve mevcut anlaşma 2017-2022 yılları arasında devam eder.

yapı

Gösterilen modüller mevcut akademik yıl içindir ve giriş yılına bağlı olarak değişebilir.

Bu dersin müfredatının şu anda standart bir modüler yapı sunmak için Üniversite çapında bir sürecin bir parçası olarak gözden geçirildiğini lütfen unutmayın. Sonuç olarak, bu kursun içeriği ve değerlendirme yapıları giriş yılı için değişebilir. Bu nedenle, başvurunuzu sonuçlandırmadan önce ve gönderdikten sonra bu ders sayfasını kontrol etmenizi öneririz, çünkü herhangi bir değişiklik Kolej tarafından onaylanır onaylanmaz bu sayfayı güncellemeyi hedefleriz.

Kurslarımızda veya kurslarımızla ilgili olarak değişiklik yapmamız gerekebileceği sınırlı durumlar, yapabileceğimiz değişikliklerin türü ve yaptığımız değişiklikler hakkında size nasıl anlatacağımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çekirdek modüller

 • Muhasebe
 • Nakit Akışı Modellemesi
 • Türevler
 • Tez
 • Ekstraktif Metalurji
 • Yatırım ve Portföy Yönetimi
 • Proje, Pazar ve Malzeme Yönetimi
 • Finans için Matematik
 • Metaller ve Enerji Proje Değerleme ve Finansmanı
 • Maden Yatakları Çalışmaları
 • Maden Mühendisliği (Madencilik)
 • Petrol Mühendisliği
 • Petrol Jeolojisi
 • Kaynak Değerlendirmesi
 • Stratejik Yönetim

Okul gezisi

 • Güney Afrika gezisi
 • Wessex seyahat

129013_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

Öğretim ve değerlendirme

öğretim

 • Blackboard (Yer Bilimi ve Mühendisliği)
 • tezler
 • E-öğrenme
 • Okul gezisi
 • Etkileşimli dersler
 • Literatür tabanlı ödevler
 • Harici katılımcıların sunumları
 • Öğrenci İletişim Merkezi (İşletme Okulu)
 • Sendikasyon egzersizleri ve rol oynama
 • Video kaydedilmiş sunumlar

değerlendirme

 • Ödev
 • Sendikasyon egzersizleri (grup çalışması)
 • Saha gezilerinden detaylı değerlendirme sayfaları
 • Tezler (hem teklif hem de bitmiş parça)

Kurs çizelgesi

Kurs yoğun ve Ekim ayının başında başlayıp Eylül ortalarında biten neredeyse bir yıl sürüyor.

Sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde uygulamalı dersler ve seminerler ile resmi sınıf temelli öğretim içerir.

Giriş koşulları

Dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor ve tüm başvuruları bireysel olarak değerlendiriyoruz.

Minimum akademik gereksinim

Minimum gereksinimimiz, önemli bir matematik bileşenine sahip mühendislik, fizik bilimleri veya ekonomi alanlarında 2.1 derecedir .

Uygun deneyim, zorunlu olmasa da, bir avantaj olacaktır.

Uluslararası nitelikler

Ayrıca çok çeşitli uluslararası nitelikleri de kabul ediyoruz.

Yukarıdaki akademik gereklilik, bir İngiliz kalifikasyonuna sahip olan veya Birleşik Krallık kalifikasyonu için çalışan adaylar içindir.

Rehberlik için, lütfen Ülke Endeksimize bakın, burada listelenen standartların Kolej'e giriş için minimum olduğunu ve özellikle bu Bölümün olmadığını lütfen unutmayın.

Kabuller ve sahip olduğunuz veya şu anda çalışmakta olduğunuz yeterlilik için gerekli standart hakkında sorularınız varsa, lütfen ilgili kabul ekibiyle iletişime geçin.

İngilizce dil koşulu (tüm adaylar)

Tüm adaylar, Üniversiteye giriş için minimum düzeyde İngilizce yeterliliklerini göstermelidir.

Bu kursa kabul edilmek için, uygun İngilizce dil yeterliliğinde standart Kolej gereksinimini karşılamanız gerekir. Bu koşulu yerine getirmek için gereken asgari notların ayrıntıları için lütfen lisansüstü başvuru sahipleri için İngilizce dil şartlarına bakınız.

Öğrenim ücretleri ve finansman

Ödediğiniz öğrenim ücreti düzeyi, İngiltere hükümet mevzuatına göre değerlendirdiğimiz ücret durumunuza bağlıdır.

Öğrenim ücretleri (Ev ve AB öğrencileri)

2020 girişi

Yıllık 23.000 £

Ücretler, eğitim yılına değil, üniversiteye giriş yılına göre ücretlendirilir.

Aksi belirtilmedikçe, bir yıldan fazla süren derslerdeki öğrencilerin ücretleri, modüler programlardaki yarı zamanlı öğrenciler de dahil olmak üzere yıllık enflasyona bağlı bir miktar artacaktır. Kullanılan enflasyon ölçüsü, akademik oturumun başladığı takvim yılının Nisan ayında Perakende Fiyat Endeksi (RPI) değeri olacaktır; örneğin, Nisan 2020'deki RPI değeri 2020-2021 akademik yılı ücretlerine uygulanacaktır.

Öğrenim ücretleri (Yurtdışı ve Adalar öğrencileri)

2020 girişi

Yıllık 37.250 £

Ücretler, eğitim yılına değil, üniversiteye giriş yılına göre ücretlendirilir.

Aksi belirtilmedikçe, bir yıldan fazla süren derslerdeki öğrencilerin ücretleri, modüler programlardaki yarı zamanlı öğrenciler de dahil olmak üzere yıllık enflasyona bağlı bir miktar artacaktır. Kullanılan enflasyon ölçüsü, akademik oturumun başladığı takvim yılının Nisan ayında Perakende Fiyat Endeksi (RPI) değeri olacaktır; örneğin, Nisan 2020'deki RPI değeri 2020-2021 akademik yılı ücretlerine uygulanacaktır.

Kariyer

Metal ve Enerji Finansı Yüksek Lisansımız, doğal enerji ve mineral kaynağı projelerinin teknik ve finansal değerlendirmesinde kariyer yapmak için donanımlı mezunlar üretmektedir. Ders, mineral endüstrisindeki bir kariyer için doğrudan geçerli olan geleneksel minerallerle ilgili eğitim sunmaktadır.

Bu program finansal hizmetler ve petrol endüstrilerindeki kariyer fırsatlarını artırmayı amaçlamaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for ... Devamını oku

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for excellence in teaching and research. Daha Az