Mimari Bilim Ustası - MArchSc

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Yapılı çevre bilimi konusunda uzman olun ve mimarlık, mühendislik, test ve bina araştırması arasındaki bağlantıları anlamanızı sağlar.

Bina inşaatı ve performansını, inşaat malzemelerinin nasıl işlediğini, sanayide sürdürülebilirliği ve binalarla çevre arasındaki ilişkiyi keşfedeceksiniz. Bu unsurları sorgulamayı, test etmeyi ve açıklamayı öğrenin ve bir mimari bilim insanı olarak bilginize güvenmeyi öğrenin.

Kariyer hedeflerinize ve zaman mevcudiyetinize uygun bir dizi özellik arasından seçim yapın.

Mimari Bilimler Ustası, Yeni Zelanda Yapı Enstitüsü (NZIOB) tarafından profesyonel olarak tanınmaktadır.

AlexandruPetre / Stardoll

İçinde yaşadığımız dünyayı dönüştür

İnsanlar, binalar ve kültür arasındaki etkileşimle ilgili bilgi edinin. Mimari tasarım ve karar vermede tikanga ve matauranga M decisionori'nin önemli rolünü de içeren pek çok perspektif düşüneceksiniz.

Ayrıca, Proje Yönetimi veya Sürdürülebilir Mühendislik Sistemlerinde uzmanlaşma seçeneğiyle binaların tasarım, inşaat, işletme ve bakımları ile doğal dünyayı nasıl etkilediğine dair pratik bir temel elde edersiniz.

Topluluk

Lisansüstü eğitim, meslektaşlarınız, üniversite personeliniz ve gelecekteki meslektaşlarınızla değerli ilişkiler ve ağlar kurmanıza yardımcı olacaktır. Etkinliklere, seminerlere, çalıştaylara ve sosyal fonksiyonlara katılmak için fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın.

Ayrıca Fakülte'nin yerel endüstri ile olan bağlantılarıyla çalışan profesyonellerin uzmanlığından da yararlanacaksınız.

Kariyer

Mimarlık Biliminde lisansüstü bir yeterlilik, yapılı çevremizin tasarım ve geliştirilmesinde bir kariyere kapılar açabilir. Kendi uygulamanıza başlayabilir veya bir firmada veya devlet kurumunda çalışan olarak çalışabilirsiniz. Bir inşaat proje yöneticisi, sürdürülebilir bir sistem mühendisi veya danışman olarak çalışabilirsiniz. Diğer işler bir aydınlatma danışmanı veya tasarımcısı, bina onayı danışmanı, yangın tasarımı ve düzenlemeleri analisti, akustik mühendisi ve miktar araştırmacısı olabilir.

Mimari bilimde tarih, teori ve çağdaş pratiği araştırmaya odaklanmayı seçebilir ve akademi ya da bir araştırma kuruluşunda kariyer açabilirsiniz.

Burslar

Mimarlık Okulu, her yıl bir takım ödüller ve burslar sunmaktadır.

Ayrıca, çalışma düzeyinize, konu alanınıza ve arka planınıza göre diğer burslara da bakabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Devamını oku

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Daha Az
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Daha fazla Daha az