Mimarlık II Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Mimarlık II Yüksek Lisans

MİMARLIK II PROGRAMI MASTER 2013-2014 AKADEMİK YILI İÇİN İKİ STUDIOS genişleyecektir.

Mevcut programının yanı sıra İleri Tasarım Stüdyosu Bir tasarım araştırma Tez projesi, sona eriyor çalışma Eleştiri, Tarihi ve Teorisi konsantrasyonu yoğun bir yıllık eleştiri daldırma, tarih ve mimarlık teorisi sunacak. Vurgu mimari analiz ve tarih, rolü ve teorinin çağdaş alaka ve teori ve tasarım arasındaki ilişkilere yaklaşımları üzerine yerleştirilir. Seminerler yazılı mimari üretim ve mükemmellik üzerine bir konsantrasyon kültürel koşullarının geniş bir anlayış ile, gazetecilik, öğretmenlik, ve nihai doktora çalışmalarında kariyer için öğrencilerin hazırlık sunacak. Analiz stüdyoları tarihsel ve çağdaş mimarlık, tasarım süreci, teori ve pratikte yönelik yeni yaklaşımlar potansiyel caddeleri resmi ve programatik çeşitliliğin içine derin bir kavrayış sağlar. Şehircilik veya Temsil Teknolojileri gerekli bir vurgu tarihsel ve çağdaş mimarlık kuramının belirli alanlarda içine derin soruşturma için izin verir.

Doğrudan (stüdyolarda ve seminerlerinde) Mimarlık II programı Yüksek Lisans ile uğraşan Fakültesi Design Studio ve Tez yönlendirir Diana Agrest, Lydia Kallipoliti, David Turnbull, Anthony Vidler, Michael Young, Pablo Lorenzo-Eiroa, Tamar Zinguer, Guido Zuliani dahil ve diğerleri. Konuk öğretim Lucia Allais, D. Graham Burnett, Kurt Forster, Ruben Gallo, Adam Maloof, Joan Ockman, Gyan Prakash ve diğerleri dahil ettik.

Mimarlık II sonrası profesyonel lisans programı Yüksek Lisans lisans programının vizyon ve entelektüel titizlik genişletmek ve mimarların eğitim okulun önde gelen konumunu daha da geliştirilmesi sağlamak için 2009 yılında başlatıldı. Bu Naab ya da başka bir ülkede eşdeğer akreditasyon kuruluşu tarafından akredite bir programdan ilk profesyonel mimarlık lisans (Lisans Mimarlık veya Mimarlık I Yüksek Lisans) ile başvuru açıktır.

Program Program uzmanlık sunmaktadır hangi alanlarda yüksek araştırma ve tasarım becerileri ile uygulamaya devam etmek isteyen profesyoneller hizmet vermektedir. Bu ayrıca öğretimde paralel kariyer geliştirmek ve / veya uygun bir doktora yönelik araştırma yapmaya devam etmek isteyen ilk profesyonel derece ile hazırlar Başka bir kurumda derecesi.

Başvuru programa başvurmadan önce ilk profesyonel eğitimini tamamladıktan sonra iş deneyimi bir yıl en az tamamlamak zorundadırlar. Tasarım stüdyosu programının önemli bir bileşeni olarak hizmet vermektedir. Seminerler konsantrasyonlarda belirli sorunların yanı sıra, Cooper Union tarafından sunulan disiplinlerarası kaynakların yararlanarak diğer konuları ele.

Biri ya da üç alanda bir arada Konsantrasyonları sunulmaktadır: teori, tarih ve mimari eleştiri, kentsel çalışmalar ve teknolojiler. Aday öğrenciler başvuru sırasında konsantrasyon kendi alan (lar) ilan edecek.

Teori, Tarih ve Mimarlık Eleştirisi

Modernizm ve çağdaş mimarinin teori ve eleştiri ile ilgili soruları Düşünüyor, felsefe ve mimari estetik, metinlerin eleştirel okumalar üzerinden mimarlık ve daha geniş kültürel ve tarihsel konularda medyatikleşmesi, kritik projeler ve yazılı bir tez gelişme.

Kentsel Çalışmalar

Tasarım, planlama ve şehirler ve küreselleşme, morfolojik, sosyal ve kültürel etkilerinin çalışma dahil bölgelerden geliştirilmesi için merkezi Adresleri konular; yerel kentsel kültürlerin hayatta kalma; merkezi şehirler, varoşlarda ve exurbs yeniden geliştirme; ve NewYork ve karşılaştırmalı şehirlere özgü konular.

Teknolojiler

Yeni bilgi teknolojileri, yeni malzemeler ve üretim süreçlerinin etkisi gibi mimari tasarım, temsil, planlama ve üretim, teknolojik konular üzerinde duruluyor; donanım ve yazılım geliştirme; haritalama ve modelleme teknikleri; ve imalat teknolojileri, yeni tasarım stratejileri etkilemek gibi. Bu alan yeni yapı sistemlerinin, malzeme ve yapı meclisleri, ekonomik, etik ve teknolojik boyutları ve sürdürülebilirlik ve gelişmeler tasarım potansiyelinin yanı duruluyor.

Mezuniyet Koşulları: Mimarlık II Yüksek Lisans

Mimarlık II programı Yüksek Lisans Tüm adaylar daha önce mimarlık veya Naab ya da başka bir ülkede eşdeğer akreditasyon kurumu tarafından akredite bir okuldan mimari ilk profesyonel derece usta bir lisans almış olması gerekmektedir. Program sonraki yaz oturumu sırasında son bir tez dönem ile iki tam-zamanlı yarıyıl üst üste tamamlanması için yapılandırılmıştır. Final tez sunumları çalışmanın öğrencinin yılı izleyen güz dönemi ilk haftasında gerçekleşecek. Lisansüstü öğrenciler Cooper Union tam-zamanlı sürekli ikamet çalışmada M.Arch II derece gereksinimleri her 30 kredi tamamlanması bekleniyor.

Tez Önce Arch 413 Tez ilerleyen bahar dönemi Nisan ayında, her öğrenci kendi tez konusu ve öğretim üyeleri tarafından inceleme ve kabulü için programın detaylandırılması sunmak için gerekli olacaktır. Final tez sunumları çalışmanın öğrencinin yılı takip eden güz dönemi ilk haftasında yapılacaktır.

Konsantrasyon Out Seminerleri Bu öğrencilerin out-of-konsantrasyon seminer ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek lisans programı (Arch 482, Arch 483 ve Arch 485) menşeli kurslar için kayıt olmanız önerilir.

Mühendislik Albert Nerken Okulu yanı sıra select üst düzey lisans seçmeli dersler Lisansüstü dersi Mimarlık Yüksek Lisans öğrencinin akademik danışmanı ve bireysel kurs eğitmen izni ile II öğrenciler hazır olabilir. Lisans kurslar sadece out-of-konsantrasyon kurs için ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılabilir.

Öğretim

Lisansüstü Öğrenim 2013-2014 için lisansüstü öğrencileri için Cooper Union öğrenim ücreti dönem başına 19.800 $ olduğunu. 2013-2014 için, her kayıtlı lisansüstü mühendislik öğrencisi tam burs alır.

Mimarlık 2013-2014 Fakültesi: Mimarlık II programı Yüksek Lisans üç dönem programı. Tüm başvuran öğrenciler ders değerlendirilecektir. Lisansüstü burs olağanüstü liyakat ve / veya ihtiyaç kabul edilen öğrenciler için geçerli olacak.

Mühendislik Fakültesi 2014-2015: Mühendislik programı Yüksek Lisans Öğrenciler kredi başına 1.173 $ ücret uygulanır; 30 kredi toplam. Güz 2014 yılında lisans programına giren herhangi başvuran Cooper Union mezunu çalışmanın iki yıl boyunca yarım burslu için uygundur. Liyakate dayalı burslar her derece veren bölümünde son derece başarılı adaylar seçilmiş bir grup için hazır olacaktır. Güz 2014 giriş için geçerli son tarih 1 Nisan 2014 olduğunu.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Cooper Union for the Advancement of Science and Art, established in 1859, is among the nation's oldest and most distinguished institutions of higher learning.

The Cooper Union for the Advancement of Science and Art, established in 1859, is among the nation's oldest and most distinguished institutions of higher learning. Daha Az