Muhasebe Yüksek Lisans

Güney Carolina Üniversitesi İşletme Darla Moore Okulu mezunu okulda ve ötesinde arıyoruz sizin gibi insanlar için Muhasebe (MACC) derecesi Yüksek Lisans sunuyor.

Küçük sınıflar, mezunlar için iş bulma etkileyici bir kayıt ve EBM sınav için sağlam bir hazırlık dikkate avantajlarından sadece birkaçıdır. South Carolina Üniversitesi'nden bir parçası olarak, Moore School çoğu diğer kurumlarda uyumlu olamaz kaynakları ve fırsatlar sunmaktadır. Bizim MACC programı, yüksek talep ve bölgesel, ulusal ve uluslararası muhasebe firmaları tarafından işe en büyük ve bölgedeki en saygın, üreten mezun biri.

Program

Muhasebe (MACC) programı Yüksek Lisans muhasebe alanında lisans derecesini tamamlayan öğrenciler için çalışmanın doğal bir uzantısıdır.Ancak, ne olursa olsun lisans majör okul 'ın kabul standartları karşılayan herkese açıktır. MACC Program okulda iken profesyonel sınavlara muhasebe, tam bir teknik yeterlilik belirli bir alanda uzmanlaşmak ve bazı eyaletlerde EBM atama hak kazanmak için özel eğitim gereksinimlerini karşılamak için fırsat sağlar. Akredite bir kolej veya üniversite muhasebe bir lisans tamamlamamış olan öğrenciler dersi yanı sıra programın ders almak gerekebilir.

MACC programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için en iyi fırsat Cuma, Ekim 4, 2013 tarihinde yapılacak MACC Vitrin olduğunu. Olay program ayrıntıları, bir fakülte paneli ve bir akım öğrencileri ve mezunları paneli ile bir bilgilendirme oturumu içerecektir. Öğle sağlanacaktır. Kayıt ve sizinle sınıf arkadaşları getirmek Lütfen!

KABUL İÇİN KRİTERLER

Lisans performans

Akredite bir kurumdan bir kazanılan lisans MACC programına kabul için dikkate alınması gerekmektedir. Muhasebe bir derece gerekli değildir, ancak güçlü teşvik etti. Muhasebe bir derece yok olanlar kabul edilirse, muhasebe çekirdek müfredat başlamadan önce önkoşul dersleri alacak, kabul edilir ve olabilir. Ortalama lisans not ortalaması (GPA) bir 3.5 olduğunu. Yüksek Lisans ders ve / veya (lisans yaptı ya da olup olmadığını) de dikkate alınacaktır. Katılan tüm kurumlardan transkript İşletme Darla Moore Okulu sunulmalıdır.

GMAT

Başvuru MACC programına kabul için dikkate alınması gereken bir geçerli (beş yıl veya daha az) Graduate Management Kabul Testi (GMAT) puan sağlamalıdır.GMAT sözlü, nitel ve analitik bölümden oluşmaktadır.

Transkript

Kolej veya üniversite transkript PDF teslim sunuyorsa, kabul müdürü ile bunları sağlamak transkript resmi olarak kabul edilir emin olmak için bilgi lütfen. Kabul müdürü dışındaki kişiler, gönderilen transkript, resmi kabul edilemez.

Program dili:
  • Ingilizce

University of South Carolina Darla Moore School of Business için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Eyl 2020
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date