Muhasebe Master (profesyonel uygulama)

Genel

12 konum mevcut

Program açıklaması

Muhasebe Master (Mesleki Uygulama)

Mekanlar:

  • CDU Melbourne
  • CDU Sidney
  • Casuarina Kampüsü
  • Dış Çalışmaları

Muhasebe dışındaki derece kursları mezunları daha sonra yönetim becerilerini geliştirmek ya da bu MACPP olarak bir dönüştürme kursu üstlenerek profesyonel muhasebeciler olmak isteyebilirsiniz. Bir dönüşüm ders EBM Avustralya, Avustralya Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü ve İngiltere Chartered Sertifikalı Muhasebeciler Derneği üyeliği için akademik gereksinimlerini karşılamak için olmayan muhasebe veya kısmi muhasebe kökenli mezunları sağlar. Tabii bir kamu veya yeminli mali müşavir olarak uygulaması için gerekli çağdaş bilgi ve becerilere odaklanır; etkin yönetim; hesap verebilirlik ve kontrolü; ve etkin bir finansal başarı için karar verme.

Muhasebe (Mesleki Uygulama) Yüksek Lisans yapılan çalışmalar bir yetkili muhasebeci olmak için gerekli teknik ve kavramsal becerileri sağlayacaktır ve analiz eleştirmek ve çeşitli muhasebe ve ilgili ilke, yöntem ve teknikleri sentezlemek için öğrencilerin yeteneklerini geliştirecektir. Bu derste edinilen bilgi ve becerileri etkili yöneticileri ya da finansal analistler olmak için öğrenciler hazırlayacaktır. Mezunlar muhasebeci veya mali analistler olarak iş bulmak ve mevcut mesleklerde promosyon fırsatları artabilir.

Derste ayrıca profesyonel uygulama deneyimi ve / veya kurumsal iletişim araştırma ve eğitim için fırsat sağlar.

Mesleki Uygulama yerleşimler sınırlıdır ve her eyalet ve bölgede mevcut olmayabilir. Öğrenciler kendi ulaşım ve konaklama düzenlemelerin yapılması ve ilgili tüm masrafları karşılamakla yükümlüdür.

Mesleki Uygulama birimleri üstlenmek isteyen öğrenciler öncelikle Okul Müdürü ile bir ön görüşme yapmalıdır. Mesleki Uygulama birimleri 2015 yılına kadar CDU Sidney tanıtıldı olmayacak unutmayın.

Başvuru Koşulları

Güney Avustralya Tersiyer Kabul Merkezi (SATAC) alır ve Charles Darwin Üniversitesi Yükseköğretim aday öğrenciler için kabul için başvuruları işler. Eğer bir yüksek öğretim ders lisans veya lisansüstü program için başvuran ilgilenen varsa, Charles Darwin Üniversitesi uygulama hakkında aşağıdaki bilgileri kontrol edin.

Herhangi bir disiplin içinde tanınan bir lisans derecesi başarıyla tamamlanması.

Tam olarak birinci derecede muhasebe meslek kuruluşlarının giriş şartlarını yerine adaylar girişi için uygun değildir. Kısmen kendi birinci derecede muhasebe meslek kuruluşlarının giriş şartlarını yerine getirmiş olabilir Adaylar akreditasyon için gerekli akademik yeterlilik ile birlikte çıkacaktır emin olmak için EBM Avustralya veya Avustralya Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü tarafından değerlendirilen nitelikleri olması gerekmektedir Avustralya Muhasebe Mesleği Oluşumu.


Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Devamını oku

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Daha Az
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sidney , Melbourne + 11 Daha fazla Daha az