Dörtlü Şehirler ve's Macomb kampüslerinde KAB de Yüksek Lisans Muhasebesi derecesi, teklif olarak tasarlanmıştır:

  • akredite kuruluşlardan muhasebe derece olan adaylar için bir yıllık program veya
  • iş derece muhasebe yok adaylar için iki yıllık bir program veya
  • işletme dallarında derece (sahip olmayan adaylar için bir yaklaşık üç yıllık bir program tüm arka plan içerisinde bir tamamlamak için zaman kazanmak amacıyla d lisansüstü ders gereksinimler).

Ayrıca, her olası Yüksek Lisans Muhasebe aday çalışmanın bir lisansüstü programa, Muhasebe için Yüksek Lisans Komitesi'nin onayına tabi tamamlamak için gereklidir.


Program Açıklaması


Muhasebe KAB Bölümü akademik mükemmellik, mesleki ve kişisel gelişim, meslektaşlık ruhu, etik ve mesleki davranış teşvik eden bir öğrenci merkezli bir ortam sağlar.


Bakanlığı'nın müfredat ve faaliyetleri bilgi, beceri ve yetkinlikleri ve muhasebe mesleğine girmek için gelecekteki kariyer sorunlarla başa çıkabilmek için gerekli göstermek olağanüstü mezunları gelişir.


Öğretim üyeleri ve öğretim mükemmelliği kararlı olduğunu araştırma, hizmet yapan ve profesyonel etkileşimleri üniversite, muhasebe mesleği ve toplum yararı için.


Mezuniyet Yükümlülükleri


Muhasebe derecesi Yüksek Lisans akredite kurum veya işletme derecesini muhasebe olmayan adaylar için iki yıllık bir program olarak gelen muhasebe derece olan adaylar için bir yıllık bir program olarak tasarlanmıştır. iş dallarında dereceye sahip olmayan adaylar tüm arka plan içerisinde ve lisansüstü dersin gerekliliklerini tamamlamak için yaklaşık üç yıllık bir zaman dilimi kavramanız gerekir.


Her müstakbel Yüksek Lisans Muhasebe aday çalışmanın bir lisansüstü programa, Muhasebe için Lisansüstü Kurulu onayına tabi tamamlamak için gereklidir. Programı dokuz dönem saat tamamlandıktan sonra onay için ve 15 dönem saat tamamlanmasından önce teslim edilmelidir.


Program dili:
  • Ingilizce

Western Illinois University College of Business and Technology için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
1 - 5 yıl
Tam zamanlı
Price
317 USD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date