Okul Danışmanlığında Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Sertifikalı bir okul danışmanı olmayı seçin! Bir / sertifikalı danışman olmanız için hem teori çerçevesini hem de uygulamalı eğitimi sağlıyoruz. Ayrıca, danışmanlık alanında yüksek lisansını zaten kazanmış olan öğrencilere bir Okul Danışmanlık Sertifikası da sunuyoruz.

Programımız çalışan profesyoneller için tasarlandı. Öncelikle çevrimiçi olan karma, sınırlı ikamet programımıza kaydolun. Program, Utah, Provo'daki kampüsümüzde haftada bir gece akşam derslerini içerir.

İnsanların yaşamları üzerinde bir etki yaratın. Bireylerin zihinsel sağlıklarını, refahlarını ve hedeflerini etkileyen sorunlarla başa çıkmalarına yardımcı olun. Bireylerin kişisel gelişimlerini kontrol etmelerine, olumlu ayarlamalar yapmayı öğrenmelerine, üretken mesleki beceriler geliştirmelerine ve insan deneyimine nüfuz eden dinamiklerde ustalaşmalarına yardımcı olun.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Welcome to Rocky Mountain University of Health Professions (RMUoHP), an accredited institution recognized for evidence-based, meaningful graduate healthcare education. Established in 1998 as an exclus ... Devamını oku

Welcome to Rocky Mountain University of Health Professions (RMUoHP), an accredited institution recognized for evidence-based, meaningful graduate healthcare education. Established in 1998 as an exclusive post-professional graduate healthcare institution, RMUoHP has a reputation for exceptional, high quality, rigorous healthcare education programs and has a diverse student body and alumni from all 50 states as well as a stellar and nationally respected faculty representing healthcare practice, research and education throughout the country. Our academic models of delivery allow our limited-residency students to continue with their life roles without relocating and our residency students to begin and end their full-time studies in beautiful Provo, Utah. Daha Az