Okyanus Mühendisliğinde Bilim Ustası

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

  • Okyanus Mühendisliği ve Gemi Teknolojisi Fakültesi
  • Uzmanlık: Deniz Mühendisliği ve Açık Deniz Enerjisi
  • Uzmanlık: Gemi Teknolojisi ve Açık Deniz Mühendisliği
  • Alınacak derece: Mühendislikte Bilim Ustası
  • Süre: 2 yıl (4 yarıyıl)
  • Dil ingilizce

Sea Boat

Amaç, iki ana uzmanlık dahil olmak üzere Okyanus Mühendisliği alanında ileri mühendislik bilgisi sağlamaktır: Gemi Teknolojisi ve Açık Deniz Mühendisliği, Deniz Mühendisliği ve Açık Deniz Enerjisi.

Öğrenciler, Deniz Uygulamalı Bilişim, CAE ve Tasarım Araçları, Gemi ve Açık Deniz Güç Sistemleri Tasarımı, Gemi ve Açık Deniz Yapılarının Dinamikleri, Deniz Yapılarının İleri Mekaniği, Gemi ve Açık Deniz Yapıları Tasarımı, Deniz ve Açık Deniz Sistemleri ve Ekipmanları gibi konularda detaylı bilgi edineceklerdir. , Okyanus Mühendisliğinde Modelleme ve Simülasyon, Güvenilirlik, Emniyet ve Risk Analizi, İleri Malzeme Mühendisliği ve İmalat Teknolojisi, Denizcilik ve İntermodal Taşımacılık, Mühendislik Tasarımında Finans ve Ekonomi, Denizcilik Çevre Koruma ve Mühendislik Tasarımında Optimizasyon.

Öğrenciler gerçek bir tasarım süreciyle uğraşırlar ve Fakülte'nin endüstriyel ortaklarıyla işbirliği içinde final tezi hazırlarlar.

Program, Det Norske Veritas - Germanischer Lloyd (DNV GL) ile işbirliği içinde desteklenmekte ve organize edilmektedir.

Giriş koşulları

B.Sc. Gemi Mimarisi, Deniz Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Enerji / Güç Mühendisliği, Ulaştırma.

Kariyer fırsatları

Mezunlar, tersane inşa etme, onarım tersaneleri ve gemi inşa endüstrisi ile işbirliği yapan diğer şirketler gibi deniz ortamı işletmelerinde çalışanlar, gemi tasarım-inşaat ofislerinde çalışanlar, araştırma enstitülerinde çalışanlar, sınıflandırma topluluklarında çalışanlar olarak çalışma yetkisine sahiptir.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... Devamını oku

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. Daha Az