Pazarlama yönetiminde yüksek lisans

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

IPAM Pazarlama Yönetimi

Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans uluslararası bağlamda stratejik pazarlama faaliyeti geliştirmek için hazırlar. Tam daldırma işinde deneyimsel bir öğrenme yoluyla, öğrenci örgütlerinde orta ve üst düzey işlevlerini gerçekleştirmek için teknik ve ilişkisel yetkinlikleri geliştirir.

Bu usta kursu pazarın küresel görünüm ve takım çalışması girişimciliği ve yenilikçiliği teşvik şirketleri ile yakın temaslar dayanmaktadır.

şirketler

Usta boyunca, öğrenci olmadığını liderleri ve referans uzmanları, atölyeler, projeler şirketlerle ve aşamalarını yürüten imkanı ile seminerlerle profesyonel dünya ile sürekli bir temas olacak.

Uluslararası deneyim

IPAM LIU Logosu

Küresel Laureate Uluslararası Üniversiteler ağı öğrenci uluslararası hareketliliği gerçekleştirebilir 29 ülkede 80 üniversite sağlar.

anahtar Faydaları

  • Bir pazarlama yönetim simülatörü aracılığıyla bilginin uygulanması.
  • Böyle L'Oreal Brandstorm veya EDP University Challenge gibi ulusal ve uluslararası üniversite yarışmalar, entegrasyonu.
  • Profesyonel Değerlendirme Laureate aracılığıyla beceri sertifikasyon.
  • Piyasa uzmanlarına pazarlama eğilimleri Seminerleri.
  • öğrencileri hazırlamak istihdam atölyeleri işgücü pazarına girmek için.
  • Öğrencilerin nihai projelerin tanıtımına yönelik kişisel iletişim planı ve medya eğitimi geliştirilmesi.
IPAM Pazarlama Yönetimi
Son Güncelleme May 2017

Okul Hakkında

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines ... Devamını oku

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines theory and practice, taught by faculty with business experience and real-world challenges that are posed to students by companies. The environment at IPAM Lisbon is one of professionalism, competence, and determination. The students are true Marketing Managers when starting or developing their careers. Daha Az
Lizbon , Porto + 1 Daha fazla Daha az