profesyonel muhasebe (mpacc) efendisi

Genel

Program açıklaması

MPAcc muhasebe bir lisans veya kamu muhasebesi alanında kariyer isteyen bir iş disiplini tutun öğrenciler için tasarlanmış bir programdır.


Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisans (MPAcc) derece profesyonel bir derece muhasebe bir lisans veya kamu muhasebesi alanında kariyer isteyen başka bir iş disiplini olan öncelikle sunulmaktadır.

profesyonel gelişimini teşvik etmek, program diğer iş alanlarında kurslar ile güncel muhasebe konuların çalışma birleştirir. Amaç yönetimi durumlara temel muhasebe ilkeleri anlama ve uygulama artırmaktır.

Lisans derecesi ile iş MPAcc derece birleştirerek, öğrenciler de en devletler tarafından zorunlu sonrası ortaöğretim, 150 saat EBM belgelendirme ihtiyacı karşılayabilir.

Mezunlarının 30, yüksek lisans dersi saat tamamladıktan sonra Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisans kazanacağım. Öğrenciler aynı zamanda notları ve onların lisans müfredatında muhasebe ve diğer iş derslerin para bağlı preqrequisite içerisinde tamamlanması için gerekli olabilir.

En sınıflar ikindi ve akşam ile tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak tamamlanabilir program sunulacak.

Son Güncelleme Mayıs 2011

Okul Hakkında

Young people arrive here each year, all with a unique story, all ready to write the next chapter themselves; Working professionals come to us ready for new challenges, ready to meet the constantly cha ... Devamını oku

Young people arrive here each year, all with a unique story, all ready to write the next chapter themselves; Working professionals come to us ready for new challenges, ready to meet the constantly changing demands of our global economy. This business of education, this education of business people, defines everything we do in the college—and it is what drives each of us to strive mightily in our work; to continue expanding upon the tradition of excellence built at Butler over the past 150 years. Daha Az