Profesyonel Yazma (MS)

Genel

Program açıklaması

İletişim becerilerinizi geliştirin ve kapsamlı yazılı analiz ve raporlama gerektiren mesleklere girmeye veya ilerlemeye hazırlanın. Program sizi kurumsal ve kamu sektöründe ve meslek kuruluşlarında yazılı iletişimi ve yönetimini geliştirmeye hazırlar. Program ayrıca, yayınlanmış ve ödüllü yazarlar tarafından öğretilen kurgu, yaratıcı kurgusal olmayan ve şiir alanlarında atölye çalışmaları da içeriyor.

Öğrenciler tipik olarak programa liberal sanat geçmişiyle girerler, ancak iş ve sağlık uzmanları genellikle yazma becerilerini geliştirmek için profesyonel eğitim alırlar. Öğretim üyeleri, çeşitli medya ve izleyiciler için bilgi yazma ve tasarlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bazı öğretim üyeleri bölge genelinde iletişim danışmanı olarak hizmet verirken, diğerleri araştırma ve ulusal kuruluşlarda iş, teknik ve biyomedikal iletişim uzmanları için aktiftir.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

We transform students into professionals, connect them to opportunities and help them launch their careers in accounting, business and economics through innovative, experiential programs.

We transform students into professionals, connect them to opportunities and help them launch their careers in accounting, business and economics through innovative, experiential programs. Daha Az