Proje Mühendisliği Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Bu Yüksek Lisans, proje yönetiminde derinleşmek, mesleki eğitimlerini imalat ve enerji sektörü gibi endüstrinin kilit alanlarında genişletmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır.

Müfredatımız, yeni üretim teknolojileri, bilgisayarlı üretim, verimli enerji üretimi veya çevrenin korunmasına yönelik çözümler gibi mevcut ve gelecekteki eğilimlerin kavramlarını içeren küreselleşme ve iklim değişikliğini ele almaktadır.

Amacımız, bilgi, beceri, etik ve liderlik tavırlarına sahip yüksek lisans öğrencileri üretmek, proje mühendisliğinin teknik yönleri hakkında küresel bir vizyona sahip olan multidisipliner ekiplerle koordineli olarak farklı endüstriyel tesis projelerini yürütmek ve yönlendirmektir. başından başlangıcına kadar projelerin kapsamı, süresi, kalitesi ve maliyeti üzerinde değerlendirme ve kontrol.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Marist University continues to work in the integral formation of good Christians and virtuous citizens. This path is followed hand in hand by Brothers, laywomen, and laity who carry the charism of Mar ... Devamını oku

Marist University continues to work in the integral formation of good Christians and virtuous citizens. This path is followed hand in hand by Brothers, laywomen, and laity who carry the charism of Marist pedagogy in their knowledge, skills, and experiences in order to strengthen the mission of Fr. Champagnat. Daha Az