Bunu Yapan Siz Olun

Planlamayı, insanları, süreci ve ürünü koordine edin.

Her organizasyonun bir projenin başarısı için sorumluluk alabilen güvenilir yöneticilere ihtiyacı vardır. Bu yüzden Elmhurst'te bir dizi temel yetkinlik geliştirmenize yardımcı oluyoruz; bu nedenle zamanında, bütçeye ve şartnameye göre - çok çeşitli alanlarda ve mesleklerde projeler sunabilirsiniz.

İşbirlikçi Bir Dünyada Liderliği Öğrenme

Proje yönetiminde bir usta ile, takımı koordine etmek için herkesin dilini konuşan disiplinler ve işlevler arasında ulaşmayı öğreneceksiniz. Size bir projeyi denetlemeniz için gereken araçları ve teknikleri öğreteceğiz: bütçeleme ve izleme, iletişim ve takım oluşturma, risk yönetimi ve karar verme.

Ayrıca, bilgi tabanınızı genişletmek için işletme seçmeli dersleri alacak ve size bir işletmeyi neyin çalıştırdığına dair daha derin bir anlayış tanıyacaksınız.

Esnek, Hayatınıza Uygun

Meşgulüz - bu sizin koşullarınızda yüksek lisans derecesidir. EC Flex formatımız çevrimiçi ve kampüs içi derslerin bir kombinasyonudur. Bu programlar aynı anda çalışır ve çevrimiçi öğrenciler sınıflar veya toplantılar için kampüsü ziyaret edebilir. Ek olarak, tüm dersler kaydedilir ve böylece çalışmalarınızı programınıza ve önceliklerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Özgeçmişinize Enerji Verin, Kariyerinizi Optimize Edin

Mezuniyet Belgesi. Şimdi tam bir yüksek lisans derecesi için doğru zaman değilse, kimlik bilgilerinizi proje yönetiminde yüksek lisans sertifikasıyla ayırt edin.

PMP® Ready

Elmhurst'un proje yönetimi programı, Proje Yönetimi Enstitüsü'nün PMP® sınavına girebilmesi için gerekli olan eğitim gereksinimini karşılamaktadır. Programdan mezun olanlar için isteğe bağlı PMP® inceleme kursu ücretsizdir.

Profesyonel Hayatınızın Geri Kalanı İçin Bir Ağ

Sınıf arkadaşlarınız, işyerinde en az üç yıldır görev yapan profesyonellerdir. Demek Elmhurst’teki bir yetenekten daha fazlasını kazanıyorsun. Kariyeriniz boyunca sizi destekleyecek ve sizi Chicago'nun her yerindeki işverenlerle bağlayacak olan geniş bir öğretmen ve mezun mezunlar ağı elde edersiniz. Çalışmakta olan yere çarpacaksınız - test edildi, kanıtlandı ve hazır.

Tarafınızdaki Doğru İnsanlar

Elmhurst fakültesi, alan araştırması, bağlantılar ve uygulamalı deneyim ile erişiminizi genişletmeye kendini adamış deneyimli endüstri liderleridir.

109862_20190207YFmLF3MSaxHeURnT_KrUkY_large.png

Müfredat ve Ders Dizisi

Elmhurst’in proje yönetimi programındaki yüksek lisans programındaki öğrencilerin toplam 7.50 kredilik (30 dönem saat) 10 dersi (sekiz zorunlu ders ve iki seçmeli) başarıyla tamamlamaları gerekmektedir.

MPM programını tamamlayan öğrenciler, PMP sertifikasyonuna hazırlanmak için ücretsiz bir PMP Sınav Hazırlık İnceleme Kursuna kayıt yaptırabilirler.

Gerekli dersler

 • MBA 500 Örgüt Yönetimi
 • MBA 504 Finansal Yönetim
 • MBA 509 Proje Yönetimi
 • MBA 558 Liderlik ve Değişim Yönetimi
 • MDS 561 Proje Yönetimi Olgunluğu için Veri Analizi
 • MPM 501 Uygulamada Proje Yönetimi Temelleri I
 • MPM 502 Uygulamada Proje Yönetimi Temelleri II
 • MPM 503 Proje Yönetimi Araçları ve Teknikleri
 • MPM 590 PMP Sınav Hazırlık Değerlendirmesi Kursu (isteğe bağlı)

Seçmeli (iki tane seç)

 • MBA 552 Liderlik
 • MBA 553 Örgütsel Davranış
 • MBA 554 İnsan Kaynakları Yönetimi
 • MBA 555 Müzakereleri
 • MBA 556 Operasyon Yönetimi
 • MDS 534 Veri Madenciliği ve İş Zekası
 • Kurumsal Değer için MDS 560 İş Zekası
 • MDS 562 İş Dönüşümü Projeleri için Proje Yönetimi ve Veri Analizi

Program Formatı

Proje yönetimi yüksek lisans iki yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilen yarı zamanlı bir programdır. Kurslar EC Flex formatında sunulur ve öğrenciler yerinde, çevrimiçi olarak veya her ikisine katılabilir. Sınıf temelli etkinlikler, yerinde ya da web seminerinde katılımı sağlar. Web seminerleri kaydedilir, böylece öğrenciler onları istedikleri zaman görebilirler. Öğrenciler ödevlerini sekiz hafta boyunca tamamlarlar ve ilkbahar, yaz veya sonbahar döneminde başlayabilirler. Seçmeli program sırasında herhangi bir zamanda alınabilir.

PMP® programına kaydolmamış veya tamamlamamış kişiler 800 $ için MPM 590 PMP® Sınav Hazırlık Değerlendirmesi Kursuna kayıt olabilirler.

Kabul şartları

Proje yönetimi yüksek lisans adayları, bölgesel olarak onaylanmış bir üniversite veya kolejden işletme, bilgisayar bilimi, mühendislik veya ilgili bir alanda lisans derecesine sahip olmalıdır.

Öğrenciler ayrıca artan sorumluluk alanlarında en az üç yıl genel yönetim veya proje yönetimi deneyimine sahip olmalıdır.

PMP® sınavına girmek isteyenler, Proje Yönetimi Enstitüsü'nün (PMI), projeleri yönlendirmek ve yönlendirmek için en az 4.500 saat harcayan en az üç yıllık proje yönetimi deneyimine sahip olmaları gerekir.

Kariyer ve Çıktılar

Proje Yönetim Enstitüsü'ne göre, ABD'de proje yöneticilerinin istihdamının 2010'dan 2020'ye kadar% 12 oranında büyümesi bekleniyor.

İstihdam artışı, inşaat, imalat, finans ve sigorta, ticari hizmetler, kamu hizmetleri, petrol ve gaz ve bilgi teknolojisi gibi spesifik endüstriler tarafından yönlendirilecektir. Elmhurst'deki proje yönetimi programının mezunları, çok çeşitli ortamlarda çalışmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatılacak.

Proje yönetimindeki kariyer fırsatları şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

 • Proje Yönetimi Direktörü
 • Kıdemli Proje Yöneticisi
 • İnşaat yöneticisi
 • Proje Müdürü
 • Proje lideri
 • Program Yöneticisi
 • Proje Koordinatörü
 • Proje Yöneticisi

ABD Çalışma Bakanlığı, proje yönetimini belirli bir endüstri veya işleve ilişkin daha geniş bir yönetim mesleğinde sınıflandırır.

Program dili:
 • Ingilizce
Elmhurst College

Elmhurst College için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ağustos 10, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Şub 2020
Eyl 1, 2020
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
870 USD
Sömestr saati başına.
Deadline
Ara 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
Haziran 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Şub 2020
End Date
Oca 2023
Son başvuru tarihi
Ara 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
Start Date
Eyl 1, 2020
End Date
Haziran 2022
Son başvuru tarihi
Haziran 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.

Şub 2020

Location
Son başvuru tarihi
Ara 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
End Date
Oca 2023

Eyl 1, 2020

Location
Son başvuru tarihi
Haziran 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.
End Date
Haziran 2022

Discover the Power of a Master’s in Project Management

Graduate Studies at Elmhurst College