Protez Etkileri Yüksek Lisans

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Bu eşsiz, pratik tabanlı kurs ile protezlerde bir geleceğe hazırlanın. En başından beri sektörde odaklanarak, önemli beceriler ve derin anlayış kazanmak için gerçek özel efekt stüdyolarında çalışacak, aynı zamanda yaratıcı bir portföy ve bir iletişim ağı geliştireceksiniz.

Giriş

Bu kurs 2020'ye giriş için yenidir.

Destekleyici ve işbirlikçi bir topluluğa dayanan kişisel odaklı projelerle becerilerinizi geliştirecek ve geliştireceksiniz. Deneme ve risk alma yoluyla, esnek ve dinamik bir Protez efektleri uygulayıcısı olmak için sınırları zorlayacaksınız.

Olacaksın:

 • Birinci sınıf ortaklar Gorton Studio ve Millennium FX ile çalışarak uzmanlardan bilgi alın.
 • Kariyerinizin başlamasına yardımcı olacak çeşitli yaratıcı çalışma portföyü geliştirin.
 • Profesyonel standartlardaki stüdyolara ve kaynaklara erişebilir.
 • Global endüstriden konuk konuşmacılarla, ziyaret ettiğimiz ders serilerinden faydalanın.
 • Yaratıcı bir sanat üniversitesinde, canlı bir uluslararası film okulunda bulunun.

krampus, mask, devil

Ne öğreneceksin

Bu bir yıllık kurs boyunca, günümüzün son derece rekabetçi protez ve özel efekt endüstrilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış gerçekten çok disiplinli bir müfredatla mücadele edeceksiniz. Kendi öğreniminizden sorumlu olacak, kendi yönünüzü ve uzmanlıklarınızı geliştirecek ve aynı zamanda endüstri pratiği hakkında çalışma bilgisi kazanacaksınız.

Kurs içeriği

Temel programlar ve üretim teknikleri bilginizi genişletecek, akademik ve profesyonel bağlamlarda stüdyo tabanlı çalışmayı deneyimleyecek ve eleştirel olarak değerlendirilen bir portföy geliştireceksiniz. Bunun yanı sıra protez etkileri endüstrisini bilgilendiren çağdaş tartışmalarla tanışacaksınız. Tasarım, çizim, yapım, sunum ve endüstri bilinci atölyeleri, bu pratik ve mesleki odaklı lisansüstü kursta öğrenmenizi desteklemektedir.

Modüller

 • Bağlamsal Çalışmalar: Temel bağlamsal kavramlar hakkındaki teorik bilginizi genişletmek.
 • Yapı Taşları: Protez Efektleri üretimindeki temel beceri ve süreçleri temeliniz.
 • Endüstriyel Bağlam: Profesyonel portföyünüzü geliştirecek ve gerçek hayattaki çalışma stüdyolarına maruz kalacaksınız.
 • Kalıbı Kırmak: Protez Etkilerinin sınırlarını test etmek için tasarımlarınız ve üretim tekniklerinizi deneyin.
 • PFX Üretimi: Çalışmalarınızı endüstri kalitesinde bir iş organının üretimi ve oluşturulması üzerine odaklayın.

Nasıl öğreneceksiniz

Bu, pratiğe dayalı bir derstir, bu nedenle yolculuğunuzun çoğu, ortaklarımız Gorton Studio ve Millennium FX tarafından sunulan son teknoloji tesislerle çalışarak öğrenmeyi içerecektir. Ayrıca dersler, seminerler, çalıştaylar ve masterclass'lar aracılığıyla bağlam, teori, programlar ve boru hatlarında bir temel kazanacaksınız.

Değerlendirme yöntemleri

 • Pratik çalışma portföyleri
 • Sunumlar
 • Sözlü raporlar
 • Büyük uygulama projesi

Personel

Televizyon ve film yapımında, protezlerde, tasarımda ve imalatta çalışan Gorton Studio ve Falmouth University ekipleri geniş bir endüstri deneyimine sahiptir. İngiltere'nin ötesine, dünyanın en iyi protez efekt stüdyolarından bazılarına ulaşan endüstri bağlantılarımızla gurur duyuyoruz. Bu bağlantı öğrencilerimiz ve mezunlarımız için temel ağ oluşturma olanakları sağlar ve müfredatımızı bilgilendirmeye ve şekillendirmeye yardımcı olur.

tesisler

Milyonlarca kiloluk, endüstri standardı Film ve Televizyon Okulu, aşağıdakiler dahil profesyonel olanaklar sunmaktadır:

 • Yaşam çizim stüdyosu
 • Hareket yakalama / sürükleyici stüdyo
 • Hızlı prototipleme, 3D baskı, döküm, frezeleme, kaynak ve diğer imalat tesislerine sahip atölyeler
 • Diğerlerinin yanı sıra Z-Brush, Maya, Adobe CC ve Substance Painter gibi önemli yazılımlara sahip yirmi kişilik bilgisayar paketi
 • Gorton Studio'ya erişim
 • Millennium FX Studio'ya erişim
 • Christie M Serisi HD projeksiyon ve 7.2 surround ses ile sinema

Nasıl başvurulur?

Giriş koşulları

İlgili eşdeğer Seviye 6 niteliklerine veya ilgili eşdeğer deneyime ve konuyla ilgili kanıtlanabilir ilgiye sahip olanlardan başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz.

Resmi ya da 'sertifikalı' öğreniminiz (üniversiteler ya da kolejler tarafından yürütülmeyen eğitim kursları gibi) ve iş deneyiminden ya da bireysel çalışmadan öğreniyorsanız da başvurunuzu memnuniyetle karşılıyoruz. Buna Önceki Öğrenimin Akreditasyonu (APL) denir ve son beş yıl içinde kazanılmış olması ve asgari giriş niteliklerimizin öğrenme sonuçlarına eşdeğer olması gerekir.

Başvurmak için deneyim kullanan APL başvuru sahipleri, ileri düzey giriş veya belirli modüller veya kredilerden muaf tutulacak giriş için 200 sterlinlik bir başvuru ücreti olduğunu belirtmelidir.

dil gereksinimleri

İngilizce ilk diliniz değilse, eğitiminizi başarılı bir şekilde tamamlamak için yeterince gelişmiş olan İngilizce dil becerilerini göstermeniz gerekir. Okuma, Yazma, Konuşma ve Dinleme'de en az 6.0 olan Genel İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) Akademik asgari 6,5 puanına eşdeğer bir dizi tanınmış İngilizce yeterlilik derecesini kabul ediyoruz.

İngiltere'de okumak için 4. Sınıf öğrenci vizesine ihtiyaç duyan uluslararası başvuru sahipleri, devlet vizesi koşullarını yerine getirmek veya Üniversite tarafından onaylanmış ve onaylanmış bir dil testine sahip olmak için onaylı bir Güvenli İngilizce Dil Testi (SELT) yaptırmalıdır. Başvuru Hizmetleri ekibimiz çalışma vizesi veya uygun dil testleri ile ilgili olabilecek her türlü sorunuzda yardımcı olabilir.

Öğrenim ücretleri 2020-21

 • 10.895 £ - tam zamanlı İngiltere / AB (250 £ kabul ücreti ödenir. Bu harç ücretlerinden düşülür.)
 • 16.000 £ - tam zamanlı uluslararası (uyruğa bağlı olarak 1000 £ 'a kadar ödenebilir kabul ücreti. Bu, öğrenim ücretlerinden düşülür.)

Öğrenim ücretleri yıllık olarak belirlenir ve her yıl gözden geçirilir. Bu nedenle Üniversite, bir kursun ikinci veya sonraki yıllarında enflasyon ve / veya yasa veya Devlet politikası tarafından izin verilen azami orana uygun olarak öğrenim ücretleri alabilir. Öğrenciler, mümkün olan en kısa sürede bilgilendirileceklerdir.

Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Devamını oku

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Daha Az
Falmouth , Penryn + 1 Daha fazla Daha az