Robotikte Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Robotik bilim ustası programı, farklı bölümlere veya ayrı üniversitelere yayılacak olan robotik araştırma alanlarını bir araya getirerek, öğrencileri gelecek nesil entegre robotik teknolojilerin ve sistemlerinin araştırma ve geliştirmesinde lider bir rol almaya hazırlar.

Robotikte Bilim Ustası (MSR) programı, öğrencileri gelecek nesil entegre robotik teknolojileri ve sistemlerinin araştırma ve geliştirilmesinde lider bir rol üstlenmeye hazırlamaya odaklanmaktadır.

Dereceye ilişkin gereklilikler arasında ders çalışması, dört temel ders ve üç seçmeli ders ve bir tez belgesi ve halka açık bir konuşma ile sonuçlanan araştırmalar yer alır. MSR programı, doktora programına ilgi duyan öğrencilerin deneyim kazanmasına ve kolay bir geçiş yapmasına olanak sağlamak için bir doktora programının ilk iki yılını taklit edecek şekilde tasarlanmıştır.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Carnegie Mellon’s School of Computer Science is widely recognized as one of the first and best computer science programs in the world. Our programs train the next generation of innovators to solve rea ... Devamını oku

Carnegie Mellon’s School of Computer Science is widely recognized as one of the first and best computer science programs in the world. Our programs train the next generation of innovators to solve real-world problems and improve the way people live and work. Daha Az