Sanat, Kültür ve Toplumda Uzmanlık Alanında Sanat ve Kültür Araştırmaları Yüksek Lisansı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Sanat, Kültür ve Toplumda Uzmanlık Alanında Sanat ve Kültür Araştırmaları Yüksek Lisansı

Neden Rotterdam Sanat, Kültür ve Toplum seçmelisiniz?

Yüksek Lisans programı Sanat, Kültür ve Toplum biz tavsiye ve kültürel organizasyonların parçası haline size becerileri öğretmek. Mezun olduktan sonra, uzman kültürel pazarlama hakkında bilgi için açmak, ya da seyircinin beğeni ve motivasyonları daha iyi anlaşılması için olacaktır.

Sanat, Kültür ve Toplum ötesinde ve ulusal kültürel sınırların ötesinde üretim, dağıtım ve sanat tüketimi ve kültürü günümüz modlarını entegre benzersiz bir yaklaşım sunuyor. Sen politikası, pazarlama, izleyiciler ve eğitim üzerine üstün anlayışlar kullanarak, yeni olasılıklar öngörülüyor ve sanat ve kültür organizasyonu için yeni modeller oluşturmak için eğitilmiştir.

Kariyer

Bu yüksek lisans programı ideal bir kariyer haline tutkularını açmak isteyen gerçek kültür severler için uygundur. Biz müzeler, tiyatro şirketleri ve orkestralar, yayıncılar ve yayıncılar gibi şirketler ve kültür kurumları ile yönetim, politika veya iletişim pozisyonları için hazırlar. Ama aynı zamanda hırsın hükümet veya akademik eğitim ve araştırma bir role sahip bir politika veya yönetim pozisyonu ise, bu program mükemmel bir seçimdir.

Usta Sanat ve Kültür

Uzmanlık Hakkında: Sanat, Kültür ve Toplum

Yüksek Lisans of Arts and Culture Studies Bu uzmanlık, sen bilgi sahibi ve geliştirme, kurulması ve uluslararası sanat dünyasının stratejilerinin daha iyi anlamak olacaktır. Bir bütün olarak toplumda gelişmelerle ilgili olarak bu yönlerini ele alacağız. Mezun olduktan sonra, sanat dünyası içinde politika ve örgütsel konularda teori ve araştırmalara katkıda bulunabilir sanat ve kültür, alanında bir profesyonel.


Ön ustası

tüm giriş koşullarını yerine getirmeyen umut verici adaylar için, bir yıllık ön lisans programı çalıştırın. Bu hazırlık programı sosyoloji ve araştırma yöntemleri ile az deneyime sahip öğrenciler için özellikle hitap etmektedir. Ön lisans programı sırasında, Sanat ve Kültür Araştırmaları lisans düzeyinde seçilen kurslara kayıt olacak. Anahtar sosyoloji içindeki kavramlar, tarih, kültür teorisi ve sanat ve kültür uluslararası değişim ile tanışacaktır. Buna ek olarak, özellikle ön lisans yıl için geliştirilmiş olan derslerin bir dizi sunuyoruz. Ön-master tamamlanması üzerine, size Sanat ve Kültür Araştırmaları yüksek lisans programının gereksinimlerini karşılamak için gereken tüm bilgilere sahip olacak.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Devamını oku

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Daha Az