Siyaset, Ekonomi ve İşletme of Arts Master (â € œMAPEBâ €?) Kamu sektörü ve kar amacı gütmeyen yönetimi ile doğrudan ilgili yerel ve uluslararası endişeleri bir üstün perspektif sağlayan benzersiz bir disiplinler ötesi lisans programıdır.

Claremont anda, eşsiz ve değerli lisans programı sunan yönetim, siyaset ve ekonomi iyi çizmek edememek imrenilecek bir konumda bulunmaktadır. MAPEB Peter F. Drucker ve Yönetim Masatoshi Ito Enstitüsü ve Siyaset Okulu ve İktisadi arasında sinerji etrafında gelişmiştir. Bu işbirliğinin başarılı bir kamu sektörü ve sivil toplum yönetimi ile ilgili çok disiplinli çalışma yapmaya öğrencilerimize sağlar. Diğer üniversitelerin üreten birimde de izolasyon bu disiplinleri, her biri üzerinde yoğunlaşırken, biz alanlar arasındaki ilişkilerin anlaşılması mesleki başarı ve gelecek fırsatları açısından son derece önemli olduğunu bulduk.

Bu yenilikçi lisans programında, öğrencilerin analitik beceri, pratik deneyim ve teknik eğitim birçok ortamlarda yararlı karışımı kazanç. Siyaset yanıt ve bütün işletmelerin faaliyette bulundukları çevre şekilleri ve süreçleri ve kararlarının etkileri hakkında yararlı bilgiler sağlar. ekonomi ve yönetim esasları Bilgi, kâr amacı gütmeyen, kamu, özel ve araştırma ortamlarda anahtar istihdam için rekabet avantaj ile öğrenci sağlar. biz ekonomi ve istatistik sağlayan analitik araçlar giderek iş dünyası, hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar pozisyonların çeşitli başarının temelidir.

Iş ve hükümet ilişkileri daha iki ve küresel düzeyde yerel düzeyde karmaşık hale gelmektedir. Büyük Los Angeles Claremont olduğu benzersiz öğrenme ortamında araştırdı kavramların hem yerel hem de uluslararası uygulamalar için sağlayan bol topluluk merkezli olanakları gibi Pasifik ve Latin Amerika erişim sağlar. pratik uygulama için Fırsatlar ilginç staj ve araştırma projelerinin çeşitli aracılığıyla geliştirilebilir.

Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University için 10 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
4 dönem
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date