Sosyal Çalışma Eğitim Konseyi tarafından akredite edilmiş olan Savannah State University Sosyal Çalışma Yüksek Lisans programı (MSW), öğrencileri sosyal değişim için mimar olmaya hazırlayan idari bir pist. Dereceleri boyunca, öğrenciler toplumsal adalet ve toplumsal değişime dayanan zengin bir eğitim geleneğinde kamu politikalarını öğrenir ve kriz müdahalesini inceler.

MSW derecesi isteyen çok sayıda yetenekli öğrenci ve çalışan profesyonelleri ağırlamak için SSU, iki farklı derece yolu önermektedir: bir klinik sosyal çalışma konsantrasyonu ve sosyal yönetim konsantrasyonu.

Yeni Gürcistan Lisans Sözleşmesi (Kurul Kararı 135-12 Test ve Değerlendirme)

Yeni Gürcistan Lisans yasası {135-12-.02 (2)} 'ye göre, bireysel başvuru ya da yenileme, bölgesel olarak akredite olmuş bir üniversite tarafından benzer bir içeriğe sahip psikopatoloji, DSM ya da başka bir ders gibi bir "lisansüstü düzeydeki bir kursun tamamlanması gerekir ya da zihinsel bozukluklarda Kurul tarafından tanınan ve / veya onaylanan ve en az üç yarıyıl saat veya beş çeyrek saatten (kırk beş saat saat) oluşan zihinsel rahatsızlıkların teşhisinde yer alan organize bir eğitim programı bu gereksinimi karşılayabilir. "

Savannah State University Sosyal Hizmet Bölümü tarafından sunulan aşağıdaki üç dersten herhangi biri yeni lisans kuralını karşılıyor.

  • İleri Klinik Uygulama I
  • İleri Klinik Uygulama II
  • Yetişkinlerle Zihinsel Sağlık Sorunları
Program dili:
  • Ingilizce

Savannah State University için 1 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date