MSU Denver'ın Sosyal Hizmet Yüksek Lisans Programı (MSW), sosyal hizmet uzmanlarını, çok kültürlü ve küresel bir toplumda bireylerin, ailelerin, grupların, toplulukların ve kuruluşların ihtiyaçlarına hizmet etmek üzere eğitir. MSU Denver'ın MSW Programı, sosyal hizmet için akredite olan tek organ olan Sosyal Çalışma Eğitim Konseyi tarafından tam olarak akredite edilmiştir.

Programımız akademik, araştırma ve saha deneyimini, etik karar verme, bilimsel araştırma, kültürel hassasiyet ve küresel farkındalık yanı sıra klinik değerlendirme ve müdahale becerileri, liderlik ve yönetim becerileri ve topluluk organizasyonu öğreten titiz bir müfredata birleştirir.

MSU Denver'da Lisansınızı Kazanmanın Yararları

MSU Denver'da öğrenciler uygun fiyata yüksek düzeyde eğitim alırlar. MSW programımız şunları sunar:

 • Sınıfınız küçük olduğundan, öğretim üyeleriniz ve danışmanlarınızla daha doğrudan temas kurmanız gerekir.
 • Sizi yoğun bir mesleğe hazırlayan sınıf ve saha deneyimleri.
 • Programdaki başarınıza adanmış geniş bir uzmanlığa sahip çeşitli bir öğretim üyesi.
 • Dikkatli danışmanlık, eğitimsel ve mesleki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya odaklanmıştır.
 • Çevrimiçi, karma veya kampüste gün, gece ve hafta sonu ders sunumlarının kolaylığı.
 • Colorado'daki en uygun fiyatlı MSW programı ve ulusun en uygun fiyatı.

Mezunlarımız İçin Kariyer Olanakları

Başlangıç ​​maaşları 35.000 - 60.000 dolar arasında değişirken, sosyal hizmete geçmek için iyi bir zaman. Sosyal çalışmanın kişisel olarak en tatmin edici mesleklerden biri olması değil, aynı zamanda büyüme için öncülük edilen bir kariyer alanıdır. ABD İşgücü İstatistikleri Bürosu, 2010-2020 yılları arasında sosyal hizmet uzmanlarının istihdamının yüzde 25 oranında artması beklenildiğini belirtti.

Misyon ve Hedefler

MSW programının öncelikli misyonu, çok kültürlü ve küresel bir toplumda gelişmiş klinik pratisyenler, toplum liderleri ve yöneticiler olarak görev yapacak çeşitli profesyonel sosyal hizmet uzmanlarını eğitmektir. Programın fakültesi, öğrencileri ve mezunları, mesleğin temel değerlerini tanıyarak yardıma muhtaç kişilere yardım etmeyi taahhüt ederler; Bilimsel araştırma yoluyla elde edilen bilgilerin uygulanması; Insan haklarının yanı sıra sosyal ve ekonomik adaletin teşvik edilmesi; Ve insanlığın iyiliği için toplumsal, ekonomik ve siyasi bağlamlarda önderlik sağlanması. program olacak:

 • Öğrencileri kendilerini sürekli mesleki gelişim için çalışan, temel değerler ve etik karar alma egzersizleri yapan ve kişisel düşünce ve öz düzeltme pratiği uygulayan profesyonel sosyal hizmet uzmanı olarak yapmaya hazırlayın.
 • Öğrencileri, bilimsel araştırmayı, araştırmaya dayalı uygulamayı ve pratik bilgilendirilmiş araştırmayı kullanarak, savunmasız, farklı istemci sistemleri ve koşullarıyla kanıta dayalı, kültürel açıdan duyarlı, gelişmiş, klinik, sosyal çalışma uygulamaları için hazırlayın.
 • Öğrencileri, yetkin, etkili ve yenilikçi program tasarımcıları ve geliştiricileri olan gelişmiş, makro düzeyde sosyal hizmet uzmanı olmaya hazırlayın; Siyasi, topluluk ve ajans liderleri; Ve savunmasız ve farklı istemci sistemlerinin ve koşullarının ihtiyaçlarını bilimsel soruşturma, araştırmaya dayalı uygulama ve pratik bilgilendirilmiş araştırma kullanarak ele alan hizmet sunum sistemlerinde savunucular ve araştırmacılar.
 • Gelişen bir ekolojik sistemin çeşitli bağlamında toplumsal sorunların, politikaların, acentelik tepkilerinin ve sosyal değişim fırsatlarının dinamik niteliğini tanıyarak dünyanın vatandaşları olarak öğrencileri etkin değişim ajanları ve liderleri olarak hazırlayın.

Yüksek Lisans Sosyal Hizmet Programı Seçenekleri

 • Düzenli Program - Akredite bir lisans derecesine sahip adaylar için 60 kredi saatlik bir program.
 • İleri Düzey Daimi Program - Sosyal Çalışma Eğitim Konseyi tarafından akredite edilmiş bir Sosyal İşler Lisans derecesine sahip adaylar için 30 kredi saatlik bir program.
 • Konsantrasyonlar - Öğrenciler, bireyler ve aileler yoğunlaşması veya makro uygulama (liderlik ve yönetim) konsantrasyonu arasında seçim yapabilir.

Derece Tamamlanma Seçenekleri

Öğrenciler, MSW Programını tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak tamamlayabilirler. Tam zamanlı öğrenciler dönem başına toplam 15 kredi alacaklardır. Yarı zamanlı öğrenciler dönem başına 6 ila 9 kredilik ders alacaklardır. Öğrenciler, kayıt sırasında yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak kabul edilmelidir. Bu statüde yapılan değişiklikler Durum Değişikliği formundan başlatılmalı ve Sosyal Hizmet Öğrenci İşleri Bürosu tarafından onaylanmalıdır.

2016 Sonbaharında başlayarak, Colorado'da ikamet eden öğrenciler MSW derecesini tam olarak çevrimiçi veya karışık dağıtım programında tamamlayabilirler; bu program, kampus, melez ve internet üzerinden. Tam çevrimiçi öğrencilerin ders dışı çevrimiçi seminerlere katılmaları gerekebilir. Öğrenciler, tam çevrimiçi ya da karışık doğum programına kabul edildikten sonra kabul edilmelidir. Bu statüde yapılacak değişiklikler Durum Değişikliği formundan başlatılmalı ve Sosyal Hizmet Öğrenci İşleri Bürosu tarafından onaylanmalıdır.

Program dili:
Ingilizce

Metropolitan State University of Denver için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date