Sosyal Refah

Genel

Program açıklaması

Sosyal Refah

Fikir

Yüksek Lisans Programı

Biz son derece uzmanlaşmış profesyoneller olarak eğitimin sosyal hizmet uzmanı hedefliyoruz.
Ayrıca, sosyal yardım tesisleri ve kurumlarda beceri yönetim iş hedefliyoruz.

Doktora Programı

Biz araştırmacıların ve eğitimcilerin sosyal refah çalışmalarının eğitim hedefliyoruz.
Ayrıca, sosyal refah uygulamaları teorisi ve hukuk politikası ile uzman tesisleri ve kurumların operasyonel yönetimi için eğitim edilir.

Çalışma alanının üç özellikleri

Yüksek Lisans Programı'nda (1) sosyal yardım kuruluşları ve politikaları, (2) sosyal refah yöntemleri ve teknikleri, (3) Hıristiyan sosyal refah üç araştırma alanları, son derece uzmanlaşmış profesyoneller uzmanlığını master alanı seçmek için olarak gerekli bilgi ve becerileri giyen. doktora programında, o oluşur (1) sosyal yardım kuruluşları ve politikaları (2) sosyal yardım teknolojisinin iki çalışma alanlarının konular.

şefinden Mesajı

Kiyoko Fukushima

Herkes yine sosyal refah Bölümü şefi Profesör refah sağlık, sosyal refah ve sosyal hizmet ayakta pat alanında günden güne çeşitli kullanıcıların desteğinde yer alan mücadele ediyor, neden eski defterleri? Mezun okula kayıtlı, biz araştırma şeklinde özetlenen yeniden yok, bir sosyal hizmet uzmanı veya günlük pratikte hissedildi bir soru olarak teknoloji ve bakış açısını bilemek için? Yüksek Lisans Programı (master seviye) Lutheran yılında geceleri okula ve Cumartesi Perşembe, Cuma ve yüksek lisans tezi (Özel Araştırma) yazdı edecek bir sistem haline gelmiştir. sertifikalı sosyal hizmet uzmanı sertifikası eğitimi de çok sayıda mevcut bulunmaktadır. Lutheran Doktora yılında Baş danışman diğer bireysel rehberlik, ders sistemi boyunca teslim ve sunum tekrarlanan, Cumartesi öğleden sonra yapılacak doktora programı profesyonel seminere katılan, bir doktora tezi yazma bir sistem haline gelmiştir Eğer. Hem doktora doktora, ana tema alanlara (keder, bakım, Keamane, personel eğitimi sistemi, vs.) tez geniş bir sosyal iş veya sosyal yardım kuruluşları ve politikaları yazdım edilmiş iken. Ayrıca çalışan kişilerin olduğu sınıf arkadaşları ile görüşmelerin bir dizi alanında çalışan yaparken, heyecan verici bir yüksek lisans öğrencisi hayatını geçirebilirsiniz. Kurs bitiminde, eğitim ve araştırmacılar, sadece yüksek bir sosyal icra yönetiminin işçi ya da gelişmiş ve kuruluşun uzmanlığı olarak güvenle çalışıyoruz. Ayrıca kısmen katılmayan etmeyin.

Kolay-öğrenme toplumda çevreyi

kişisel dolap sağlayan lisansüstü öğrencileri için Üniversite, laboratuvar ve park, biz kolay bir çalışma ortamı bile öğrenmeye kurduk. Ayrıca tüm sınıflar Perşembe ve 06:30 09:00 40 pm kadar Cuma öğleden Cumartesi günü 20:00 50 dakika pm 6'ya kadar sunulur, tam zamanlı çalışırken öğrenmek isteyen insanlar bile, tam çalışma yapabileceğiniz. Buna ek olarak, uzun vadede izleyebileceği sistemine tabii veya kendi hızlarında yavaş ve dikkatli ders master tezi kullanılması, belirli bir konu araştırması ele almak mümkünse. Beş üyeden mali 2015 yılında Mezunlar, refah çalışmalarına devam ederken, mezunlarının birçoğu aynı zamanda ve daha sonra (örneğin refah ve sosyal işçinin tıp alanında gibi) sitesini çalışıyoruz tamamladı. Buna ek olarak, o zaman, biz doktora için gitmek için birçok mezunlarını var.

sertifikalı sosyal hizmet uzmanı için

Lutheran Koleji Sosyal Refah Bölümü Enstitüsü derslerin birçoğu bir kimlik doğrulama eğitimi olarak onaylanmıştır "sertifikalı sosyal hizmet uzmanı." Bir sosyal hizmet uzmanı Has, üniversitenin enstitü dersini almaya hangi öngörülen gereklilikleri yerine insanlar, edinmek için gerekli eğitimi almak zorunda "sosyal görevli sertifikalı." "Terminal bakımı, keder çalışma eğitim programı (CTTP)" Klinik Ölüm ve Yaşam Çalışmaları eğitim programı (CTTP) için Lisans programı yeni Entegre İnsan Çalışmaları Yüksek Lisans Programı Enstitüsü olarak kurulmuştur mali 2012 yılında 10 yıldönümü programı kurulmuş . Bu kapsamlı lisans düzeyinde terminali bakım ve keder işin çalışma için eğitim, tatbikatlar genişletmek için yeni bir eğitim programıdır. Program, majör ve profesyonel olursa olsun bir üniversite ve konu diğer üniversite yüksek lisans (gerekli araştırma öğrenciler kayıtlı) tamamladı klinik Ölüm ve Yaşam Çalışmaları, yardımcısı uygulamasında meşgul hedefliyor lisans okul tamamlama, lisans öğrencileri, sonra klinik Ölüm ve Yaşam Çalışmaları için tatbikat ve eğitimlerin ve binbaşı eğitim vermeyi buluşun bir nesnedir. Ve programın içeriği gibi tamamlama gereksinimleri için aşağıya bakınız.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The mission of this school is to train persons who "serve God and the world in the spirit of Christ" through "instruction which values each and every individual."

The mission of this school is to train persons who "serve God and the world in the spirit of Christ" through "instruction which values each and every individual." Daha Az