Stüdyo Sanatında Güzel Sanatlar Ustası

Genel

Program açıklaması

Stüdyo Sanatında Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı, artmış sanatsal ifadenin çokluğunu kucaklayan derslerle tam zamanlı, üç yıllık, 90 çeyrek üniteli bir terminal derecesidir (2020 Güzünden sonra 60 dönemlik bir derece olacaktır). lisansüstü düzeyde eleştirel sanat teorisi seminerleriyle.

Öğrenciler seçtikleri her türlü malzeme ve yaklaşımla çalışabilirler ve biz aktif olarak deney yapmayı teşvik ederiz. Üst düzey sanat tarihi ve çağdaş sanat teorisi derslerinin yanı sıra birçok ziyaretçi sanatçı, eleştirmen, küratör ve diğer sanat profesyonellerinin yanı sıra saha gezileri ve sergi fırsatları da müfredata katkıda bulunur.

Studio Art MFA'mızdaki öğrencilerin her biri bir stüdyo alanı, tüm harika atölyelerimize ve ekipmanlarımıza, profesyonel gelişim sınıflarımıza ve öğretim eğitimine erişebilir. MFA öğrencilerimiz için alt bölümden bir lisans stüdyo sınıfı öğretmek için bazı fırsatlar da vardır.

Studio Art'ta her yıl MFA'ya sadece beş yeni öğrenci kabul ediyoruz ve grubu herhangi bir zamanda on beş yapıyoruz. Bu, her öğrenci için maksimum kaynak ve zaman sunmamızı sağlayarak programda doyurucu ve üretken bir deneyim yaşatmamızı sağlar.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Mission The College of Arts and Letters cultivates creativity and critical thinking in students, enabling them to communicate new forms of thought and expression that build on global traditions in art ... Devamını oku

Mission The College of Arts and Letters cultivates creativity and critical thinking in students, enabling them to communicate new forms of thought and expression that build on global traditions in arts and letters. The College is committed to cutting-edge scholarship, visionary creative artistry, innovative teaching, digital literacy, and community engagement. We educate the whole person, preparing graduates who are reflective, ethical, and collaborative. Vision We, the College of Arts and Letters, affirm arts and humanities as the center of intellectual life, allowing our creative and scholarly passions to inspire transformation of local and global communities. Daha Az