Stratejik Finansta Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Stratejik Finansman Bilim Ustamız (MSSF), özel sektör ve kamu muhasebesindeki finans profesyonellerinin kariyerlerini ilerletmek için tasarlanmıştır. MSSF, maliyet yönetimi, finansal yönetim, iş analizi ve değerleme, finansal tablo analizi, karar modelleme ve simülasyon, dolandırıcılık konuları ve gelişmiş kurumsal finansal strateji konularında bilgi, beceri ve yetenekler geliştirir. Ek seçmeli dersler, finans uzmanlarının yatırım yönetimi, uluslararası finansal yönetim, risk büyüme yönetimi, proje yönetimi ve bilgi teknolojisi yönetimi gibi belirli alanlarda yeteneklerini geliştirmeye odaklanır.

Lisans muhasebesi geçmişi olmayan profesyoneller, CPA atamasına hak kazanmak için muhasebe seçmeli derslerini seçebilirler.

Her İki Lisansüstü İşletme Derecesini Tamamlama

Sadece altı ek ders alarak, MBA öğrencileri sonsuz pazarlanabilir bir beceri seti için Stratejik Finans Yüksek Lisansı (MSSF) elde edebilirler.

Bölgedeki En İyi Yatırım Getirisi

IU Güneydoğu lisansüstü işletme programları, bölgedeki diğer AACSB onaylı okulların yarı fiyatından daha düşüktür. Kentucky'deki Bullitt, Jefferson, Meade, Oldham, Shelby, Spencer ve Trimble ilçelerinde ikamet edenler Indiana eyalet içi harçlarını öderler.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Indiana University Southeast, a regional campus of Indiana University, is a four-year, public, comprehensive university located in New Albany, Indiana, just across the Ohio River from Louisville, Kent ... Devamını oku

Indiana University Southeast, a regional campus of Indiana University, is a four-year, public, comprehensive university located in New Albany, Indiana, just across the Ohio River from Louisville, Kentucky. Founded in 1941, it provides high-quality educational programs and services that promote student learning and prepare students for productive citizenship in a diverse society, and that contribute to the intellectual, cultural, and economic development of our region. Our safe, walkable campus is just six miles from exciting downtown Louisville, which offers cultural excitement and a wealth of famed events, alongside opportunities for internships and post-graduation employment in Fortune 500 companies. Daha Az