Tıbbi Biyokimya Yüksek Lisans

AIMST Üniversitesi şimdi tamamen dayalı araştırma Tıbbi Biyokimya Bilim Yüksek Lisans sunuyor. Bu program göstermek için mezunların yetişmesi için tasarlanmıştır:

  • Biyokimya, Biyoistatistik, Bilgi Teknolojileri, Genetik, Tıbbi Biyokimya ve Biyoinformatik alanlarında temel bilgi.
  • Plan ve belirli bir araştırma projeleri yürütmek, analiz ve elde edilen verileri yorumlamak.
  • Motivasyon ve beceri daha fazla araştırma ve yaşam boyu öğrenmeyi takip için gerekli.
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri.
  • Kullanılan Beceriler ve bilgi teknolojisi araçlarının uygulama.
  • Liderlik vasfı ve bir ekip içinde çalışma yeteneği.
  • Yönetim ve girişimcilik becerileri.
MScMedicalBiochemistry

Program Anahat

Programın Bileşenleri
merkezli araştırma araştırma denetçiler ve ortak denetçiler ile istişare içinde formüle edilir ve onların gözetiminde yürütülen - aday laboratuvarda meşgul olacak.

Değerlendirme
Sürekli değerlendirme, proje çalışmasının geçici sunumlar değerlendirilmesi yoluyla yapılacaktır. Mezuniyet için nihai değerlendirme ve öneri öncelikle adayların araştırma projesinin raporu ve bu projenin onun / onu savunma değerlendirilmesine dayanmaktadır.

Kariyer Seçenekleri

Sürekli değerlendirme projeleri işin geçici sunum değerlendirilmesi yoluyla yapılacaktır. Mezuniyet için nihai değerlendirme ve öneri temel araştırma projeleri ve bu projelerin onun / onu savunma adayın raporunun değerlendirilmesine dayanmaktadır. Kariyer açıklıklar şunlardır: Genel Sağlık Uygulama, Uzman Uygulama, Üniversite Öğretim & Araştırma

Neden AIMST

AIMST Üniversitesi öğrencilerimizin seçici ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet ve tesislerin en iyi dizi sağlamak için taahhüt eder. Biz yardım ve bizimle onların zaman içinde onları desteklemek için uzman bir dizi hizmet hazır. Bizim Öğrenci İşleri Memurları konaklama, ulaşım için düzenlemeler yapma öğrencilere yardımcı ve hatta onlar için ders dışı etkinlikler düzenlemeye yardımcı olur. Biz de herhangi bir kişisel zorluklar veya sorunlar ele öğrencilere yardımcı olmak için şimdiye kadar istekli profesyonel eğitimli Öğrenci Danışmanlarının bir ekibimiz var. mali yardım gerektiren öğrenciler de Öğrenci İşleri Bölümü ile temasa geçebilirsiniz.

Çalışkan Güvenlik Görevlileri sağlık ihtiyaçları Öğrenci Sağlık Kliniğinde aşılabileceğini ise öğrencilerimizin güvenliğini sağlamak için yardımcı olur. Bütün bu yukarıda, biz böyle bilgisayar laboratuarları ve bilgi alma için kitap, dergi ve diğer kaynakların hızla büyüyen kütüphane olarak verimli ve en güncel öğrenme imkanları sağlamak için destek personeli güçlü bir ekibimiz var. AIMST Üniversitesi bölge ve dünyanın geri kalanından öğrencilere kapılarını açıyor Bizim Uluslararası Ofis, uluslararası öğrencilerin sorulara bir one-stop merkezi catering. hizmetler ve olanaklar sağladı, biz tüm öğrenciler için rahat bir ev-away-from-home ortamı yaratmak ve onlar, canlı, heyecan verici ve üretken bir üniversite hayatı yaşayabilirsiniz böylece doğru ortam sağlamak istiyoruz.

Mali Yardım

Öğrenci İşleri Bölümü ajansları bir dizi aracılığıyla dersler için mali yardım alma konusunda öğrencilere yardımcı olmaktadır. , AIMST bir lisans programına kayıt sırasında onların Sijil Pelajaran Malezya (SPM) üç kredilik en az sahip sağlanan - Öğrenciler Milli Yükseköğretim Öğrenci Kredi Programı (PTPTN Perbadanan Tüpler Pendidikan TINGGI Nasional) için geçerli olabilir.

AIMST Vakfımız programlarına kayıt sırasında öğrenim ücretleri üzerinde SPM indirimler mükemmel performansı ile öğrencilere sunmaktadır. iskonto oranı A'nın elde sayısına bağlı ve onların eğitim ücretleri% 70 gibi yüksek olabilir.

AIMST Vakfımız programlarına kayıt sırasında öğrenim ücretleri üzerinde SPM indirimler mükemmel performansı ile öğrencilere sunmaktadır. iskonto oranı A'nın elde sayısına bağlı ve onların eğitim ücretleri% 70 gibi yüksek olabilir.

Program dili:
  • Ingilizce

AIMST University için 2 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Açık Kayıt
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date