TESOL / Uygulamalı Dilbilimde Sanat Ustası

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Uzmanlık alanınıza ayrıntılı bir bakış atın ve dil ile ilgili kariyerlerde yeni fırsatlara açık kapılar açın.

180 derecelik MA programını TESOL, Dilbilim, Uygulamalı Dilbilim ve İkinci Dil Öğrenim ve Öğretimi'nde tamamlayabilirsiniz. Kayıt için lisans derecenizde ana konuğunuzda en az bir B ortalamasına ihtiyacınız olacaktır.

Yeni Zelanda'nın önde gelen akademik kadrosuyla birlikte çalışmanın ve araştırmaların bir karışımını tamamlayacaksınız. Dünyanın dört bir yanındaki öğrencilerle birlikte çalışın ve konunuzda uzman olarak ortaya çıkın.

Esnek seçenekler

Çalışmalarınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemek için esnek çalışma seçeneklerinden yararlanın. Bir dizi kurs arasından seçim yapabilirsiniz ve TESOL, Uygulamalı Dilbilim ve İkinci Dil Öğrenimi ve Öğretimi öğrencileri ya kampüste ya da uzaktan eğitim alabilirler. Yüksek Lisansınızı bir yıllık tam zamanlı eğitim veya iki ya da üç yıl yarı zamanlı olarak tamamlayabilirsiniz. Ve çoğu program için, yıl boyunca üç trimesterden herhangi birinin başında çalışmaya başlayabilirsiniz.

Uzaktan eğitim desteği

Kampüsten öğreniyorsanız, web tabanlı kaynaklar zengin bir öğrenme deneyimine sahip olmanıza ve öğretim elemanlarınızla düzenli olarak iletişim kurmanıza yardımcı olur.

İş yoğunluğu

Tam zamanlı çalışıyorsanız, yılın büyük bir kısmı için haftada 40-45 saatlik bir iş yükü bekleyebilirsiniz. Yarı-zamanlı öğrencilerin her üç aylık dönem için iki ders yapmaları, haftada yaklaşık 20-23 saatlik bir çalışma yapmaları gerekecek. Çalışıyorsanız bunu dikkate aldığınızdan emin olun.

Son Güncelleme Eyl 2018

Okul Hakkında

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Devamını oku

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Daha Az
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Daha fazla Daha az