Tasarım yönetimi yüksek lisans

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

IPAM Tasarım Yönetimi

Yaratıcı Üniversitesi - Usta İade ile ortaklaşa geliştirdi.

Tasarım Yönetimi tasarım ve yönetim bilgisinin alanları ekleyerek, ana hedef olarak şirketlerinde iyi tasarım dahil edilmesini içeren bir faaliyettir. araştırma, analiz, kavramsallaştırma ve yürütme aşamalarında yaratıcı süreçlerini tasarlamak ve planlamak becerisi pazarında şirketler tarafından elde somut sonuçlar çevirmek bir tasarım yöneticisinin kilit beceriler vardır.

Tasarım Yönetimi Yüksek Lisans tüketicilerin ihtiyaçlarına göre teklifleri uyarlamak amacıyla bir iş organizasyonu içindeki tüm stratejik ve operasyonel süreci kapsar.

şirketler

Usta boyunca, öğrenci olmadığını liderleri ve referans uzmanları, atölyeler, projeler şirketlerle ve aşamalarını yürüten imkanı ile seminerlerle profesyonel dünya ile sürekli bir temas olacak.

Uluslararası deneyim

IPAM LIU Logosu

Küresel Laureate Uluslararası Üniversiteler ağı öğrenci uluslararası hareketliliği gerçekleştirebilir 29 ülkede 80 üniversite sağlar.

anahtar Faydaları

  • teknolojiye dayalı yenilikçi öğretim metodolojisi.
  • Program, ulusal ve uluslararası düzeyde ağ geliştirdi.
  • girişimcilik üzerine yenilik ve odak Güçlü bileşeni.
  • tasarımı ve yönetimi: Tüm oluşturma işlemi üzerinde paylaşılan vizyon geliştirmek sağlayan iki alanların tamamlayıcılık.
  • Heterojen ve işbirlikçi ders çıkışı sağlamaktadır bilginin zengin seviyesini üretir.
  • Proje uluslararası üniversiteler ile işbirliği içinde geliştirildi.
Son Güncelleme May 2017

Okul Hakkında

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines ... Devamını oku

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Our teaching model combines theory and practice, taught by faculty with business experience and real-world challenges that are posed to students by companies. The environment at IPAM Lisbon is one of professionalism, competence, and determination. The students are true Marketing Managers when starting or developing their careers. Daha Az
Lizbon , Porto + 1 Daha fazla Daha az