Tasarım ve Yenilik Ustası

Genel

Program açıklaması

Tasarım ve İnovasyon Yüksek Lisansı, stratejik tasarım, sürdürülebilirlik ve yenilik ile dünyayı değiştirmek isteyen ve aynı zamanda eğitim ve kişisel anlamda yaşamlarını değiştirmek ve bu tür bir deneyim ile yaşamak isteyen profesyonelleri hedefleyen yüksek performans ve yeterlilik programıdır. programı sağlar.

Öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine kayda değer bir destek sağlamak, onları şirketler için cazip profiller olarak konumlandırmak ve çalışma hayatlarında yeni fırsatlar yaratmak olarak düşünülmektedir.

Yüksek Lisans of Design and Innovation , programın çeşitli metodolojileri ve deneyimleri ile tanınmış bir sicile sahip uzmanlar sayesinde benzersiz beceriler ve yeterlilikler geliştirir.

Usta, yaratıcı düşüncenin şirketler üzerindeki etkisini gözden kaçırmadan, aynı zamanda merkezi ve enine eksen olarak inovasyon ve stratejik tasarıma odaklanır. Kurs süresince öğrenciler ortak içerik ve projeleri paylaşırlar ve diğer yandan, birlikte çalışan disiplinlerin her biri için özel eğitim sağlarlar: El Sanatları ve Ürün Tasarım Laboratuvarı, İş ve Stratejik Tasarım Laboratuvarı ve İletişim Tasarım Laboratuvarı .

Kaylah Otto / Unsplash

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Devamını oku

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Daha Az