Tasarımda Yüksek Lisans of Arts

Genel

Program açıklaması

Tasarım becerilerini geliştirmek isteyen tasarımcı olmayanlar için.

MA, görsel iletişim, prototip oluşturma ve insan merkezli uygulamalar dahil olmak üzere etkileşimler için tasarım yapmak için gerekli olan temel ilkeleri, yaklaşımları ve araçları size tanıtan bir yıllık bir programdır. Ayrıca tasarım kültürü ve pratiği hakkında bilgi edineceksiniz, ancak en önemlisi tasarımı görmeyi ve düşünmeyi öğreneceksiniz.

Başka bir disiplinden tasarıma geçişte ilk adımı atmak ya da mevcut profesyonel profilinize bir tasarım tamamlayıcı eklemek istiyorsanız, yüksek lisans derecesi sizi kapsar.

Yüksek Lisans programı, alandaki en parlak düşünürlerden ve en yetenekli uygulayıcılardan bazılarıyla tasarım temellerini incelemenizi sağlar. Tasarımın ön saflarında yer alan yaklaşımlara, fikirlere ve yöntemlere maruz kalırken zamansız ilkeleri öğreneceksiniz.

Bazıları için bu bir yıllık program, tamamlayıcı bir kariyer yolunda devam ederken becerilerini geliştirecek ve geliştirecek tasarıma yeterli bir giriş niteliğindedir. Diğerleri için bu, sonuçta tasarımda ödüllendirici bir kariyere yol açacak daha derin çalışmalara doğru ilk adımdır. MPS, MD'ler veya PhD programımızda eğitim almaya devam edebilirsiniz; iş, insan-bilgisayar etkileşimi veya eğlence teknolojisi alanlarında eğitim almaya devam etmek; veya tasarım becerileri ve perspektiflerinin avantajıyla önceki alanınızda işe dönün.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first ... Devamını oku

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first programs to offer a master’s degree in interaction design. Our programs enroll approximately 250 undergraduate and graduate students from a variety of backgrounds, inspired by a wide range of motivations and career ambitions. Daha Az