BM Hukuku'nun güçlü IP vakfı tarafından desteklenen Ticaret ve Teknoloji programı , küresel bilgi çağ ekonomisinde yeni iş ve e-ticaretin önündeki yasal sorunların üstesinden gelmek için iş ve hukuk kesişme noktasında kurulmuştur.

Uzman öğretim üyeleri, dersleri güncel olaylara ve gelişmelere göre uyarlar ve program, her bir öğrencinin kariyer hedeflerine uyma esnekliği sunar. Kurs, siber suçlar ve tüketicilerin özel bilgileri gibi hukukun hızla gelişmekte olan alanlarına hitap ediyor.

Program sadece bir yerleşim biçiminde mevcuttur.

Genel Gereksinimler

Yüksek lisans için tavsiye edilmek üzere tüm adaylar asgari sayıda krediyi başarılı bir şekilde tamamlamalı, gerekli dersleri tamamlamalı, okulun ikametgâhını veya sürekli kayıt zorunluluğunu yerine getirmeli, BM Hukuku'na karşı tüm mali yükümlülüklerini yerine getirmeli ve BM Hukuku Davranış Kurallarına uymalıdır. Aksi belirtilmediği sürece, tüm kurallar, kayıtlı oldukları program ne olursa olsun, Yüksek Lisans adayları için geçerlidir.

Gerekli Krediler

 1. Kredi Sayısı. Yüksek lisans adayları, zorunlu ve seçmeli müfredat seçiminden en az otuz (30) krediyi başarıyla tamamlamak zorundadır.
 2. Dönem başına en fazla kredi
  1. Yerleşik Yüksek Lisans adayları, akademik dönem başına on yedi (17) krediye kayıt olamaz.
  2. Çevrimiçi Yüksek Lisans adayları, akademik dönem başına oniki (12) krediye veya yaz dönemi başına 12 krediye kaydolamazlar.
  3. Sınırlı Konut Yüksek Lisansı adayları ikamet ettikleri sırada on iki (12) krediye kaydolamazlar. Daha sonra, maksimum kredi kayıtları çevrimiçi Yüksek Lisans adayları ile aynıdır.
 3. Program Başına Maksimum Kredi Sayısı
  1. Yerleşik Yüksek Lisans adayları öğrenim gördükleri otuz altı (36) kredinin bir parçası olarak başvurabilirler. Adayın akademik açıdan iyi durumda olması ve (2) 'de belirtilen dönemlik kredi limitlerini aşmaması halinde, mevcut kredi / kredi oranı üzerinden ek krediler alınabilir.
  2. Çevrimiçi Yüksek Lisans adayları 30 kredi kazanabilir.
  3. Sınırlı Konut Yüksek Lisans adayları 30 kredilik girişim yapabilir.
Program dili:
 • Ingilizce

UNH Franklin Pierce School of Law için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Kasım 26, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
12 ay
Tam zamanlı
Price
37,520 USD
devlet dışı | 33,720 dolar: eyalet içi
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date