Uygulamalı Kültürel Analizde Ma

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Program uygulamalı kültürel analiz alanında öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi ve derinleştirmeyi amaçlamaktadır.

Etnografya ve kültürel analizin , kurumlara ve işletmelere, ayrıca belediye ve toplum temelli aktörlerin hizmetlerini, ürünlerini ve kamuya açıklık programlarını geliştirmelerine yardımcı olma aracı olarak kullanılmasını vurgulamaktadır. Program, öğrencilerin antropoloji tabanlı etnografyadaki teorik ve metodolojik becerilerini güçlendirirken , farklı örgütsel bağlamlarda ileri düzeyde anlayış geliştirmenin yanı sıra proje yönetimi, iletişim ve ürün geliştirme konusundaki taleplerini de güçlendirecektir .

İşe yerleştirme, saha projeleri ve yüksek lisans tezi ile öğrenciler, çalışmalarınızı tamamladıktan sonra çalışmak istedikleri uzmanlık alanlarındaki becerilerini geliştirebilecek ve hedefleyebileceklerdir. Program, hem kamu hem de özel sektörden ve STK'lardan birçok müşteri ile yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Daha fazla bilgi https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-HATKA adresinde bulunabilir.

Neden Lund University ?

Lund University 1666'da kurulmuş ve kuzey Avrupa'nın en eski, en geniş ve en iyi üniversitelerinden biridir. Üniversite, dünyanın en yenilikçi, sürdürülebilir ve demokratik ülkelerinden biri olan QS Dünya Üniversite Sıralaması 2020'de dünyanın ilk 100 üniversitesi arasında yer almaktadır ve İsveç'e gelen uluslararası öğrenciler için bir numaralı seçenektir.

Uluslararası ağınızı global bir sınıf ortamında oluşturmaya başlamak isterseniz, Lund University mükemmel bir seçenektir. Yüksek öğrenim sağlayan dünyanın en iyilerinden biri olarak gösterilen bir ülkede farklı bir öğrenme biçimini yaşayın. Grup çalışması ve resmi olmayan öğretmen-öğrenci ilişkileri, derinlemesine öğrenmeyi kolaylaştırır.

Üniversite, İsveç'in güneyindeki büyüleyici ve kompakt bir üniversite şehri olan Danimarka'da, Danimarka'daki Kopenhag Havaalanı'na sadece 35 dakika mesafede yer almaktadır. Şehir, canlı öğrenci yaşamı ile ünlüdür ve aynı zamanda dünyanın önde gelen araştırma tesislerine ve uluslararası şirketlere ev sahipliği yapmaktadır.

Lund University hakkında daha fazla bilgi için www.lunduniversity.lu.se adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Devamını oku

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Daha Az
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Daha fazla Daha az
Okulun web sitesini ziyaret edin