Neden Uygulamalı ve Endüstriyel Matematik alanında yüksek lisans diploması için tıklayın?

Towson adlı Uygulamalı ve sınai matematik (APIM) Yüksek Lisans of Science sanayi, hükümet ve akademik yüksek talep kariyer için hazırlar. APIM programı matematiksel modelleme, sayısal hesaplamalar, kaotik dinamikler, kuyruk sistemleri, finansal sistemleri ve istatistiksel analiz vurguluyor. Sen araştırma ve staj olanakları çeşitli sınıf dışında bilginizi geçerli olacaktır.

İşleri Bir Derece

yüksek lisans programı, sayısal algoritmik ve hesaplamalı problem çözme yöntemleri vurgular ve yöneylem araştırması, stokastik modelleme, finansal veri analizi, istatistik ve daha fazla kariyer için hazırlar.

Uygulamalı ve Endüstri Matematik Programı iki parça sunar. APIM olarak ya Diferansiyel denklemler / Optimizasyonu veya Uygulamalı İstatistik / Matematik Finans çalışmalarınızı odaklanmak için seçin. Eğer part-time çalışma için tercih ederseniz programın esnek akşam programının yararlanabilirsiniz.

senin kariyerini ilerletmek

Matematik alanında en lisansüstü programlarının aksine, Towson en uygulanan yüksek lisans size hands-on capstone kurs sayesinde eğitim ve gerekli uygulamalı araştırma projeleri verir.

Sen mesleki deneyim kazanmak ve bir iki dönem intern¬ship yeteneklerinizi uygulamak öğreneceksiniz. Staj olanakları fakülte ile yerel sanayi veya hükümet projeleri ve kampüs projelerini içermektedir.

Kuralsızlar

Şirketler ve devlet kurumları tarafından desteklenen araştırma projelerinde lisans ve öğretim üyeleri ile çalışırken Towson yenilikçi Uygulamalı Matematik Laboratuarı (AML) erişim ile, MS Eğer liderlik deneyim kazanmak. Geçmiş sponsorlar Westinghouse Elektrik Şirketi, Maryland Citicorp, Mavi Haç-Mavi Kalkan, Bell Atlantic, Bilim Uygulama Uluslararası Corporation ve Ulusal Adalet Enstitüsü bulunur.

Son Başvuru Tarihi

Bu program sürekli kayıt var - biz güz kabul, bahar başvuru için 1 Aralık ve yaz kabul için 1 Mayıs için 1 Ağustos tarafından başvuruda öneririz zamanında işleme sağlamak amacıyla. Bu tarihlerden sonra uygulamaları ve malzeme kabul etmeye devam ederken, biz uygulama sınıfları başlaması için zamanında gözden olacağını garanti edemez.

Başvuru Koşulları

  • Matematikte bir lisans derecesi veya ilgili alanda. başvuranın lisans eğitim hesabın en az üç dönem, diferansiyel denklemler bir ders ve lineer cebir bir ders yer olmalı. Bu tür eksiklikleri gidermek için istekli olup olmadığını matematiksel arka planda herhangi bir eksikliği olan öğrenciler şartlı kabul edilebilir.
  • Şartlı kabul için tam kabul, 2.75 için en az 3.00 lisans not ortalamasına gereklidir. Kabul için tüm hesaplamaları GPA lisans ve post-bakalorya Çalışmanın son 60 kredilik dayanmaktadır.
Program dili:
  • Ingilizce

Towson University - College of Business & Economics için 5 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date