Vergilendirme Ana (MTax)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

135255_pexels-photo-209224.jpeg

Bölgedeki Tek Vergilendirme Yüksek Lisans (MTax) Programına Kayıt - Şimdi İki Program Seçeneği ile

Vergilendirme Yüksek Lisans (MTax) programı vergi alanına girmeyi planlayan bireyler ve deneyimli muhasebeciler ve avukatlar için yoğun eğitim sağlamak için tasarlanmış 30-36 kredi profesyonel bir derecesidir. Öğrenciler MTax Direct veya sınıf tabanlı MTax programına kayıt yaptırabilirler.

İşletme Fakültesi (CBA) Muhasebe Okulu, bölgedeki tek MTax programını sunmaktadır. Program, öğrencilerin vergi yapısının birçok yönünü incelemek ve anlamak için gerekli uzmanlığı geliştirmelerine yardımcı olan kavramsal, teknik ve profesyonel bilgi çerçevesi sağlar. Vergi kavramları, federal ve eyalet vergilendirmesi, vergi araştırması, iletişim becerileri ve vergi planlaması konularında bilgi birikimine sahip entegre bir müfredat aracılığıyla, öğrenciler vergi sorunlarını belirleme ve çözme becerisi geliştireceklerdir.

Vergilendirme Yüksek Lisans programı, konu alanlarında yakın zamanda eğitim almış olanlar veya mevcut, EBM uygulamak ve gerekli vergi kursları için feragat edilebilir bir dizi temel ders içerir. Hazırlık kurslarını tamamlaması gereken öğrenciler, MTax programına başlamadan önce yaz almalıdırlar.

Hızlandırılmış BS / Vergilendirme Yüksek Lisans Programı

Hızlandırılmış BS Muhasebe / Vergilendirme Yüksek Lisans programı, UA lisans muhasebe öğrencisine öğrencilere hem BS Muhasebe (BSA) hem de Vergilendirme Yüksek Lisans (MTax) derecelerini 150 dönem kredi saatinde tamamlama fırsatı sunar. Programı tamamlayan öğrenciler, Ohio Eyaleti ve diğer birçok eyalette CPA sınavına girmeye hak kazanırlar. Muhasebe alanında geniş bir lisans derecesine ek olarak, Hızlandırılmış BSA / MTax öğrencileri, Amerika Birleşik Devletleri'nde vergi uzmanları olarak işlev görmek için gereken önemli teknik ve mesleki bilgileri geliştirirler.

MTax Programının Önemli Noktaları

 • MTax derecesini programın çoğu boyunca haftada bir akşam veya çevrimiçi MTax Direct programında 15 ay kadar kısa bir sürede derslere katılarak 21 ayda tamamlayın. Dersler 17: 20'de başlar ve 22: 50'de biter. CPA'ları uygulamak veya en az iki yıllık deneyime sahip avukatlar için giriş sınavı (GMAT) gerekli değildir.
 • Müfredat 24 kredi zorunlu vergi dersleri ve 6 kredi vergi seçmeli dersleri içermektedir.
 • Sınıf temelli MTax Programı gerekliliklerinin geri kalanı hakkında bilgi edinin.

MTax Hazırlık Kursları (6 kredi)

İşletme Dışı Lisans Derecesi Olan Öğrenciler İçin - Yaz Dönemi

Muhasebe veya vergi geçmişi olmayan öğrenciler, programda başarılı olmak için gerekli altyapıyı elde etmek üzere bir finansal muhasebe ve temel vergi dersine kayıt yaparak MTax programına başlamadan önce yaz döneminde programa başlamalıdır. Mezuniyetinizi geciktirmemek için programın başlamasından önceki yaz tavsiye edilir.

Uluslararası Öğrenci Başvuruları

Uluslararası öğrencilerin, kabul süresi ve I-20 vize işlemleri için bu tarihlerden bir ay önce başvurmaları önerilir. I-20 formları Uluslararası Göç Merkezi Büchtel Hall'daki UA Göçmenlik Hizmetleri tarafından işlenmektedir. İngilizce Yeterlilik belgesi, kabul edilebilir bir TOEFL veya IELTS puanı üreterek gereklidir.

135256_pexels-photo-545062.jpeg

Doğrudan MTax

Akron Üniversitesi George W. Daverio Muhasebe Okulu, şimdi yüksek lisans vergi programını bilgisayarınızın, tabletinizin veya mobil cihazınızın rahatlığından sunmaktadır. Bu program için önerilen planı izleyen adaylar MTax Direct Programını en az 15 ay içinde tamamlayabilirler.

MTax, bir vergi uzmanı olarak başarılı olmak için gereken önemli teknik ve mesleki bilgi ve becerileri sunar. Her ne kadar öncelikle muhasebeciler ve avukatlar için tasarlanmış olsa da, vergi uzmanlığı ile ilgilenen diğer profesyoneller de programı değerli bulacaktır.

MTax Direct programı, öğrencilerin kampüs dışında olmalarına ve canlı derslere katılmalarına olanak tanır. Bir iş yükümlülüğü veya iş seyahati canlı sınıfla çelişirse, gerekirse tüm sınıflar daha sonra gözden geçirilmek üzere kaydedilir.

MTax Direct Programının Avantajları

 • Kolaylık - isteğe bağlı olarak kaydedilmiş oturumları görüntüleme özelliği ile etkileşimli ve canlı olarak bir dizüstü bilgisayara veya mobil cihaza teslim edilir.
 • Uzman Eğitmenler - Vergi uzmanlığı olan deneyimli CPA'lar ve avukatlar.
 • Pratik Vurgu - uygulamaya yönelik, hemen uygulanabilecek derinlemesine bilgi sunar.
 • İtibar - İşverenler ve mezunlar arasında mükemmellik için 30 yılı aşkın bir üne sahiptir.
 • Esneklik - vergi uzmanlarının programına uygundur ve özel bir alana odaklanmak için özelleştirilebilir.
 • Verimli - 15 ay içinde tamamlanabilir.

kabul

MTax Direct'e giriş için muhasebe alanında lisans derecesi veya Juris Doctor (JD) gerekmektedir. Muhasebe veya JD derecesi olmayan bireyler, programa kabul edilmeden önce iki temel kursu (6200: 601 Finansal Muhasebe ve 6200: 627 Federal Vergilendirme veya 6200: 531 Ticari Kurumlar Vergilendirmesi) başarıyla tamamlayarak kabul edilebilir. Muhasebe Okulu bu dersleri çevrimiçi olarak sunacaktır. Vergi ve muhasebe alanında önceden dersleri olmayan JD adaylarına programın ilk döneminden önce bu dersleri almaları tavsiye edilecektir.

Avukatların ve EBM'lerin kabul için GMAT puanına ihtiyacı yoktur. Diğer başvuru sahipleri başvuru için GMAT sınavında başarılı bir puan almalıdır. Başvuru sahipleri, GMAT yerine GRE veya LSAT puanlarının yerini alabilir.

Sınıf Çizelgesi

Bu programın gelişmiş doğası nedeniyle, canlı oturumlar Üniversitenin geleneksel dönem takvimini takip etmez, ancak 10 haftalık beş dönem halinde gruplandırılır (bahar vergi sezonundan kaçınır). Her sınıf haftada bir gece 18: 30-9: 30 saatleri arasında buluşur.

öğretim

Programın toplam ücreti 25.000 $ olup, dönem ödemelerine bölünmüştür. Bu, hazırlık kursları ve kitaplar için verilen eğitimi kapsamaz.

Tarihleri ​​Başla

 • Güz - Ağustos: 24.08.2020
 • Bahar - Ocak: 1/11/2021
 • Yaz Dönemi ve 8 hafta 1: 5/17/2021
 • Yaz 5 hafta 1 ve 8 hafta 2: 6/7/2021
 • Yaz 5 hafta 2: 7/12/2021

NOT: Yaz aylarının birden fazla terimi vardır: Yaz sınıflarının çoğu çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Yaza başlamak isteyen uluslararası öğrenciler, Güz dönemi için Amerika Birleşik Devletleri'ne gelmeden önce bu dersleri çevrimiçi alabilirler. US ICE gereklilikleri, uluslararası öğrencilerin Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk dönemde yaz aylarında UA'da yapılamayan yüz yüze ders almasını bekler.

Burada başvurun : href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/applying/
Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Devamını oku

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Daha Az