Yönetim Ve Uluslararası Işletme Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

men, employees, suit

Giriş sınavları

  • Ekonomik teori
  • Yabancı dil (İngilizce, Çince, Almanca, Fransızca, İspanyolca)

Kabul

Başvurmak için göndermeniz gereken belgelerin listesi:

  • Renkli bir fotoğraf (boyut: 3 x 4 cm) eklenerek başvuru formu (.pdf olarak) doldurulur.
  • Alınan derslerin listesini ve notlarını (puanlarını) içeren akademik transkript eşliğinde eğitim sertifikalarının kopyaları. Yükseköğretim kurumları tarafından sunulan programlara kayıt için başvuran yabancı uyruklu öğretim sürecinin tasarım özellikleri nedeniyle eğitim ve / veya eğitim olgusunu kanıtlayan bir eğitim sertifikasına sahip değilse, yabancı uyruklu, sonuçlar hakkında bilgi içeren bir belge sunmalıdır. Kişinin menşe ülke topraklarında eğitim gördüğü bir eğitim kurumu tarafından verilen son testlerden.
  • Rusya Federasyonu topraklarında eğitim konusunda herhangi bir gösterge bulunmadığını kanıtlayan, menşe ülkede faaliyet gösteren bir otorite tarafından verilen bir tıbbi sertifikanın (form 086u) bir kopyası.
  • Menşei ülkede faaliyet gösteren bir makam tarafından verilen HIV / AIDS sertifikasının bir kopyası.
  • Rusya Federasyonu topraklarına girerken sınır yetkililerine gösterilecek pasaport sayfalarının kopyaları. Pasaportun son geçerlilik tarihi, öğrenci vizesinin verildiği tarihten itibaren 18 aydan daha geç olmamalıdır. Davetiye vermek için gereken bilgiler kolayca okunabilir olmalıdır.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions wh ... Devamını oku

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions where financial experts, financial law experts, economists, IT experts, mathematicians, sociologists, and political scientists are trained. Daha Az