Yönetim programı Kamu Yönetimi Yüksek Lisans / kuruluş bir içinde etkin şekilde tasarlanmıştır geliştirmek işlev gerek öğrencilerin beceri yönetimi. Öğrenciler iş kavramlarını ve örgütsel çevre içinde bulunan belirli yönetimsel durumlar için çözümler geliştirmek için bu programa sunulan uygulamaların sentez öğrenirler. odak alanları beşeri sermayenin geliştirilmesi, örgütlenme girişimleri uygulanması, çatışma yönetimi örgütsel tasarım yoluyla yaratıcılığı, yenilikçiliği teşvik ve kültürler arası bir ortamda yönetme içerir.

Phoenix Üniversitesi'nde mastır öğrencisi öğrencilerin iletişim, yaratıcılık, bilgi kullanımı, ve eleştirel düşünme becerileri ile birlikte kendi problem çözme becerilerini geliştirebilir nerede öğrenme, probleme dayalı kullanır. Onlar sorun çözme sürecinin kullanımı (genel bir değerlendirme çalışanı olan) yanı sıra sunum sırasında iletişim ve eleştirel düşünme becerileri temelinde değerlendirilir. Öğrenme ekipleri bir sorun için en yaratıcı çözümler araştırma için program boyunca kıyaslama ilkeler geçerli olacaktır. Bu öğrencilerin sorunlara yönelik çözüm önerilerinin değerlendirilmesinde dikkate alternatifler zenginleştirmek olacaktır.

uzmanlaşma ise AA / PA, öğrenciler program yeterlilikleri hakim sırasında ve becerileri üzerine çizim oluşturacaktır karmaşık senaryolar çözme iş problemi. Öğrenciler kendi seçtikleri bir organizasyon için yönetim bazlı fırsatları yararlanmak için iyi tanımlanmış bir iş problemi içine bir durum damıtma deneyim kazanacaktır. Onlar, alternatif çözümler çeşitli analiz, iş araçları ve kavramları geçerli olacaktır yaptıkları seçimler hakkında geri alacaksınız. Onların çözümleri savunacak ve iş problemi için eylem ve performansa dayalı değerlendirme ölçütlerinin bir ders öneririz.

AA / PA 45 kredi saat oluşur ve şunları içerir üç yeterlilik kursları (MMPBL/501, MMPBL/502, MMPBL/503) lisans ders yükü ile tatmin olabilir. Öğrenciler aynı zamanda ve yüksek lisans dersleri kullanılarak ek bir dokuz kredi vazgeçebilir 27 kredi saat ikamet için uygun olabilir.


University of Phoenix Online için 5 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eyl 2020
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date