Yönetiminde Çift Derecesi

Genel

5 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

PFH'deki ikili diploma seçenekleri , iki farklı ülkede çalışma, iki farklı fikir edinme ve iki derece elde etme şansı sunuyor. İki uzun süredir devam eden kurumlardan ve iki ülkeden diploma sahibi olmak büyük bir kariyer artışıdır - yalnızca ortak üniversitelerimizin bulunduğu Almanya, Fransa, İngiltere, ABD veya Avustralya'da çalışmak istiyorsanız. Böyle bir uluslararası çalışma programı, uluslararası bir kariyer için tüm olası işverenlere olan bağlılığınızı gösterir.

Ana unsurlar

Nereye gitmek istediğinize bağlı olarak süre ve ücretler değişebilir (döviz kurlarına bağlı olarak)

  • Iona College New York, ABD: 20 ay, 45.000 €
  • Regent's College, Londra, İngiltere: 24 ay, 32.000 €
  • KEDGE İşletme Okulu, Bordeaux, Fransa: 20 ay, 18,420 €
  • Bond Üniversitesi, Gold Coast, Avustralya: 19 ay, 37.000 €

Uluslararası bir kariyere doğru attığınız adımın yanında, seçtiğiniz yere bağlı olarak tamamen İngilizce öğrenmeyi veya Almanca ve / veya Fransızca dillerinde ders almayı da seçebilirsiniz.

Program Ekim 2019'da başlıyor.116303_PFH1.jpg


Her bir yerin özellikleri: New York - ABD, Londra - İngiltere, Bordeaux - Fransa veya Gold Coast - Avustralya arasından seçim yapın.

PFH, Göttingen, Almanya

112454_pfh_logo.jpg

Göttingen'de İngilizce veya Almanca genel yönetim dersleri alabilir ve aşağıdaki alanlardan birinde uzmanlaşabilirsiniz: Endüstri Yönetimi, Turizm ve Seyahat Yönetimi, Satış Yönetimi, Uluslararası Pazarlama, E-Ticaret, Kurumsal Mali Yönetim Programın sonunda Genel Müdürlüğünüzde Yüksek Lisans derecenizi ve ortaklarımızdan birinin diplomasını alabilirsiniz.

Iona College, New York, Amerika Birleşik Devletleri

112455_iona_logo.png

  • Iona College, Manhattan'ın 15 mil kuzeyindedir ve bu ikili diploma, Iona'dan MBA derecesi ve PFH'den Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Iona aşağıdaki uzmanlıkları sunar: Finansal Yönetim, Sağlık Yönetimi, Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Pazarlama, Kamu Muhasebesi veya Bilgi Sistemleri.

Regent's University, Londra, Birleşik Krallık

112456_regents_logo.jpg

  • Regent's Üniversitesi, Londra'nın merkezinde Regent's Park'ta bulunmaktadır ve aşağıdaki uzmanlıkları sunmaktadır: İş Analitiği, Koçluk, Yaratıcı Süreçler, Gelişmekte Olan Ekonomiler İşletmesi, Girişimcilik ve Yenilikçilik, Aile İşletmeleri, Uluslararası İşletme ve Ekonomik Politika, Uluslararası Müzakere, Özel Sermaye ve Girişim Sermayesi , Uluslararası Pazarlama Semineri.

KEDGE İşletme Okulu, Bordeaux, Fransa

112457_kedge_logo.png

  • KEDGE sadece bir işletme okulu değil, aynı zamanda size son derece değerli bir derece veren bir Fransız Grand Écoles, tercih edilen uzmanlığa bağlı olarak orada Fransızca ya da İngilizce dillerinde parçalar yapabilirsiniz.

Bond Üniversitesi, Gold Coast, Avustralya

112458_bond_logo.jpg

  • Avustralya'nın Gold Coast'taki sıcak noktalarından birinde bulunan Bond Üniversitesi, PFH ile birlikte aşağıdaki uzmanlıklarla birlikte yönetimde olağanüstü bir ikili derece sunmaktadır: Yatırımlar, Sermaye Piyasaları, Pazar Araştırması, Analiz ve Uygulama, Türev Ürünler, Kişisel Yatırım, Kurumsal Finansman, Uluslararası Finansal Yönetim, Müşteri Analizi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi veya Bölgesel Çalışma.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Devamını oku

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Daha Az
Berlin , Stade , Göttingen , New York , Londra , bordo şarabı , Altın Sahili + 6 Daha fazla Daha az