Yüksek Lisans Eğitimi (Özel Eğitim, İleri Düzey)

Genel

Program açıklaması

Bireyi desteklemek için özel beceriler geliştirin

Yüksek Lisans of Education (Özel Eğitim, İleri Düzey), eğitimcileri, ana sınıf sınıflarda özel eğitim ihtiyaçları olan bireyleri desteklemeye ve alandaki öğretmenler için mesleki gelişimde çok ihtiyaç duyulan bir boşluğu doldurmaya hazırlar.

Yüksek Lisans of Education (Özel Eğitim, İleri Düzey), bir dizi ek öğrenim ihtiyacı olan kişilerin karşılaştığı sorunları ve zorlukları analiz etmek için bir Tasarım Düşüncesi yaklaşımını benimsemektedir. Özellikle, bir kişinin ilk bakış açısından ileri teorik bilgilerle bilgilendirilen problem çözme üzerine odaklanır.

Kurs, üç farklı akımın altını çizer; 21'inci yüzyıl eğitim uygulamasında ana akım öğretmenlerin karşılaştığı zorlukları ve sorunları ele alan her şey:

 • Otizm akışı - otizmli bireyleri destekleme konusunda gelişmiş bilgi ve becerilere sahip eğitimcilere sağlar
 • Ruh Sağlığı Akışı - Eğitimcilere, akıl sağlığı sorunları olan bireyleri destekleme konusunda ileri düzeyde bilgi ve beceri kazandırır; özellikle çağdaş eğitimcilerin, endişe, Depresyon ve Yeme Bozukluklarının karşılaştığı en önemli üç sorun.
 • Öğrenme akışı - eğitimcilere çeşitli öğrenme ihtiyaçları olan bireyleri destekleme konusunda ileri düzeyde bilgi ve beceri sağlar.

Yüksek Lisans of Education (Özel Eğitim, İleri Düzey) mezunları, ilgili eğitim alanlarındaki yüksek lisans programlarına devam edebilirler. Ayrıca, okullarda ve diğer eğitim kurumlarında lider öğretmen statüsü ve liderlik fırsatları gibi, eğitim mesleği içinde ileri kariyer seçeneklerini de takip edebilirler. Özellikle, bu ders, ilköğretim ve ortaöğretim bağlamlarında, tüm konu alanlarında uygulama olan ana akım eğitim ortamları içinde tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamada bilgi ve uzmanlık derinliği ile mezunlar sağlar.

ANAHTAR ÇALIŞMA SONUÇLARI:

 • Eleştirel olarak analiz etmek ve problemi çözmek için “birinci şahıs” perspektifine özel eğitim ihtiyaçları ile ilgili engelleri çözme
 • Toplumdaki özel eğitim ihtiyaçları ile ilgili önyargıları, önyargıları ve varsayımları eleştirel bir şekilde analiz eder ve yansıtır.
 • Eğitim sonuçlarını iyileştirmek için gerekli olan Müttefik Sağlığın, bakıcı desteğinin ve işbirliği becerilerinin daha iyi anlaşılması
 • Ana akım eğitim ortamlarında eğitim ihtiyaçları ile ilgili araştırma becerilerinin uzmanlığı
 • Proje tabanlı veya araştırmaya dayalı değişim / dönüşüm için karmaşık bilişsel, teknik ve yaratıcı becerileri kullanın

Kabul kriterleri

GENEL KABUL KRİTERLERİ

Bir lisansüstü program için standart giriş koşulu, AQF Seviye 7 Lisans derecesinde veya bir Avustralya Üniversitesinden veya eşdeğer bir denizaşırı yüksek öğrenim yeterliliğinden tamamlanmış bir yeterliliktir.

Özel giriş gereksinimleri

Bu düzeyde çalışma yürütme yeteneği gösterildi.

İNGİLİZCE YABANCI DERSLER KRİTERLERİ

Torrens University Australia , dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor. Avustralya'da yaşayan uluslararası öğrenciler sadece Melbourne kampüsümüze katılabilir. Öğrencilerin tam zamanlı eğitim almaları gerekmektedir, ancak çevrimiçi kursun% 25'ini tamamlama seçeneğine sahipsiniz.

Torrens University Australia bir kursa girmek için, uluslararası başvuru sahiplerinin Üniversitenin İngilizce Dil Gereksinimlerini karşılamaları gerekir.

Onaylanmış İngilizce testleri şunları içerir:

 • IELTS 7.0, altkümesi 6.5'ten küçük olmayan (veya TOEFL, CAE veya PTE'ye eşdeğer)

Uluslararası öğrenciler

Torrens University Australia , dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor. Avustralya'da yaşayan uluslararası öğrenciler sadece Melbourne kampüsümüze katılabilir. Öğrencilerin tam zamanlı eğitim almaları gerekmektedir, ancak çevrimiçi kursun% 25'ini tamamlama seçeneğine sahipsiniz.

Torrens University Australia bir kursa girmek için, uluslararası adaylar Üniversitenin İngilizce Dil Gereksinimlerini karşılamalıdır.

İş yükü ve değerlendirme

YOK HAYIR. HAFTALIK ZAMANLI SAAT:

Her konunun, ister çevrimiçi isterse kampüste çalışılmış olsun, toplam 120 saatlik yapılandırılmış ve öz-yönelimli öğrenmeyi kapsayacak ve bu da 12 haftalık trimesterler için haftada yaklaşık 10 saate denk gelecektir.

TİPİK DEĞERLENDİRME DAHİL:

Eğitim Yüksek Lisansı (Özel Eğitim, İleri Düzey) içerisindeki değerlendirmeler, (ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla), sunulma sonuçlarında değişiklik gösterir:

 • Yansıtıcı günlüğü / Blog
 • Portföy
 • Rapor / Kompozisyon
 • Sunum / Pitch
 • Araştırma
 • İşbirliği / Tartışmanın Kolaylaştırılması
 • Anlaşmalı görevler
 • Senaryo yanıtları
 • Sorun tabanlı görevler
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Laureate is the largest education network in the world. Laureate International University Institutions offer hundreds of career-focused, undergraduate, master and doctoral degree courses in fields in ... Devamını oku

Laureate is the largest education network in the world. Laureate International University Institutions offer hundreds of career-focused, undergraduate, master and doctoral degree courses in fields including architecture, art, business, culinary, arts, design, education, engineering, health sciences, hospitality management, information technology, law and medicine. Daha Az
Sidney , Sidney , Sidney , Sidney , Sidney , Leura , Fitzroy , Melbourne , Brisbane , Adelaide , Adelaide , Auckland + 11 Daha fazla Daha az