Yüksek lisans programı iş idaresi (inşaat ve gayrimenkul)

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

İşletme Yüksek Lisans (Yapı ve Emlak) 'de yüksek lisans derecesine sahip

Tüm bu bizim mezunları aranılan profesyoneller yapar - Kalifiye eğitim, öğretmenler ve öğrenciler arasında yanı sıra ekonomiye ve yabancı üniversiteler ve öğretim ilişkili sürekli güncellenmesi hem yoğun temas: İnşaat / Emlak için bir mükemmeliyet merkezi olarak Biberach Üniversitesi birçok avantaj sunmaktadır ekonomi.

Ki Yönetim Bilimleri Fakültesi Biberach Üniversitesi iş eğitimi An yanı sıra, işletme yöneticileri eğitiyor sanayi uzmanlaşma İnşaat ve emlak sektöründe kazanır. Öğrenciler, ilgili sektörde liderlik ve yönetim fonksiyonları alımı için kurumsal yönetim sektöre özel konularda aşina ve nitelikli hale gelecektir.

A İşletme yüksek lisans derecesi bir endüstri uzmanlık iş eğitim vermektedir "İnşaat ve gayrimenkul".

İnşaat ve emlak sektöründe Liderlik sıklığını daha yeteneği ve karmaşık süreçlerin bütünsel yönetimini gerektirmektedir. (Inşaat ve gayrimenkul) üzerinde ana odak ile İşletme yüksek lisans çeşitli ekonomik faaliyetler birbirini giderek planlama, inşaat ve mülkiyetin kullanımı ile ilgili ve giderek özel hale gelmektedir ile iç içe olduğu gerçeğini yansıtmaktadır.

Bir ilk profesyonel derecesine göre bir yüksek lisans pazarı ve risk analizi, değerlendirilmesi, proje geliştirme, yatırım, finansman ve yönetim ekonomik disiplinlerin bilimsel ve metodolojik derinleşmesini içerir, bu yasa ve teknolojinin bütünsel yönlerini tamamlar ve zorlu görevlere hazırlar Yapı ve emlak sektörünün önünde ve yönetim pozisyonları.

Çalışmanın en önemli alanı

(Inşaat ve gayrimenkul) üzerinde ana odak ile işletme lisans programında yüksek lisans programı ardışık ve modüler olduğunu. Usta üç dönem ile tam zamanlı olarak tasarlanan ve 90 kredi puan (CPs) toplam harcama ihtiva eder. Bir ilk profesyonel derecesine göre üç dönem master programı ve pazar analizi, değerlendirilmesi, proje geliştirme, yatırım, finansman ve yönetim iş disiplinleri derinleştirir, bu bütünsel hukuk ve teknoloji yönleri ile mermi ve inşaat zorlu görevler ve yönetim pozisyonları için hazırlanıyor ve gayrimenkul sektöründe.

Çalışmanın amacı, bir akademik, orta ve uygulamalı yüksek eğitimdir. Özellikle Yüksek Lisans Programı geniş anlamda inşaat ve emlak sektörü, bankalar, sigorta şirketleri, varlık yöneticileri, servis sağlayıcılar ve şirketlerin genelinde yönetim sorumlulukları almaya hazırlamak.

Eğitim amacı artık tek başına binanın süreci, aynı zamanda kullanıcı ihtiyaçlarına, pazarlama becerileri ve pazarlama riski ustalık tahmin analizi. Gayrimenkul yaşam döngüsü bir süreç odaklı bir yaklaşım mimarlar, mühendisler, proje ve tesis yöneticileri ve hizmet, uygun yöntemlerle, bireysel ve sosyal beceriler ile disiplinler arası işbirliği yapmaya yeteneği özellikle bu etkiyi gerektirir. Bu süreç odaklı yaklaşım aynı zamanda bina ve emlak sektöründe dışındaki süreçlerin tasarımı için uzmanlık transferi mezunlarını veriyor.

Tamamlama / akademik sertifikalar

başarıyla sınavları çalışmanın önemli bir alanda iş idaresi (90 LP) yüksek lisans yaptıktan sonra (İnşaat ve Emlak) Hochschule Biberach Derecesi verir: Bilim (Yüksek Lisans) Yüksek Lisans yayınlanan geçiyoruz sonuçta sınav sonuçlarına atıf aşağıdaki belgeleri: ustalık belgesi

  • Yüksek Lisans Sertifika (son başlığın ödül)
  • Diploma Eki (belgenin İngilizce versiyonu)
  • Kayıt Transkript (Diploma Eki)

derecesi "scinece Yüksek Lisans" (Yüksek Lisans) ve 300 LP ulaşmak da promosyon hakkı.

Uygulama

Koşul (lar)

(Inşaat ve gayrimenkul) (MTÖ) veya (Güç) (MEW) ana odak ile İşletme (MBWL) Yüksek Lisans programına dahil edilmesi için ön koşuldur bir ilk, ortalamanın üzerinde ekonomik bilimler, inşaat üniversite diplomasına (diploma, lisans ...) ya da mülkiyet ile ilgili (örneğin, mimarlık, inşaat mühendisliği, proje yönetimi veya hukuk) ya da enerji ile ilgili konular (örneğin enerji sektörü, enerji mühendisliği, enerji yönetimi).

ilave edinilen eksik LP (kredi) (Nachstudierende konular) okurken daha az 210 LP tutarında bir lisans derecesi ile başvuracak var. abzuleistenden incelemeler ayrı ayrı ayarlanır. Elde edilen test sonuçları ana belgesi dahil edilmiştir.

İşletme master derecesi ile ilgili detaylı bilgiler, uygun sekmeler alınabilir.

Derslerin başlama HBC bir matematik hazırlık kursu düzenlenecektir önce. Bu İşletme Yüksek Lisans programında zorunlu değildir. Ancak, gönüllü katılım mümkündür. sorular için, Öğrenci Sekreterliğini (kabul ofis) ile irtibata geçiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projekt ... Devamını oku

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projektmanagement (Bau) sowie Betriebswirtschaft (Bau & Immobilien). Daha Az
Biberach , Ulm , Londra , Zürih + 3 Daha fazla Daha az