Masters - Yüksek katlı ve uzun açıklıklı binaların inşaat

Genel

Program açıklaması

MA - Yüksek katlı ve uzun açıklıklı binaların inşaatı

Nitelikler: Uzman


Dil öğretimi konuları: Rusça (Rus dili bilmeyen öğrenciler için hazırlık kursu sağlanır)Mesleki faaliyet nesneler.

Tasarım ve yüksek katlı binalar ve uzun açıklıklı yapıların inşaatı - Bu yapının özel bir alandır, geleneksel binaların inşaatı temelden farklıdır. Dünyada bilim ve teknoloji yapı gelişimi hızla inşa yüksek katlı binalar ve büyük açıklıklı yapılar, tasarım ve inşaat sayısının artıyor ile hangi mühendislerin özel eğitim gerektirir.


Özel "özgün binaların ve yapıların inşaatı" mezun hesaplar ve en modern bilgisayar programları kullanarak benzersiz bina ve tesislerin yapımı, bir proje hazırlıyor ve tam tasarım ve mühendislik tasarımı belgeleri çalışma, tasarım toplama, harmanlama ve temel verilerinin analizi yönetir çalışır.

Her şeyden önce - bu çeşitli aktiviteler yapabilen bir çok yetenekli tasarımcı vardır. Mimarlık, yapıların teorisi, yapısal tasarım, organizasyon ve inşaat, ekonomik yapı yönetimi ile ilgili bir disiplin öğrenme sürecinde olduğunu belirledi. Ciddi dikkat gücü, güvenilirlik ve binaların ve yapıların uyum yanı sıra sermaye inşaat diğer topikal konularda, kuzey bölgelerinde inşaat özelliklerine ödenir.Mezunların faaliyet kapsamı:

• Tasarım Enstitüsü,

• İnşaat örgütleri,

• Araştırma kurumları,

• Yükseköğretim kurumları bina profili.

Son Güncelleme Tem 2015

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

NArFU’s strategic tasks are closely linked with implementation of the national geopolitical interests in the Arctic. Russia lacks experts and technologies for the development of its Arctic area, its c ... Devamını oku

NArFU’s strategic tasks are closely linked with implementation of the national geopolitical interests in the Arctic. Russia lacks experts and technologies for the development of its Arctic area, its continental shelf and infrastructure. The University creates conditions necessary to support the industrial projects being launched in the polar region with personnel and technologies. Apart from skill development, it offers education in social and humanitarian field of studies. Daha Az