Yapay Zeka ve Büyük Veri Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Anglia Ruskin Üniversitesi

genel bakış

Yapay Zeka (AI) teknikleri kullanarak uzmanlığınızı genişletin. Süreçleri iyileştirmek ve başarıyı izlemek için verilere dayanan bir dünyada, bu kurs AI’da işyerinize fayda sağlamak için devredilebilir beceriler kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kursumuz, büyük veri analizi ve modellemesi konusunda uzmanlara olan yüksek talebe cevap olarak tasarlandı.

Kariyer

Cambridgeshire, kursumuzun sağlayacağı yapay zeka teknikleri ve makine öğrenmesi becerileri ile mezun arayan şirketlere ev sahipliği yapıyor. Müfredatın Yapay Zekadaki modern eğilimleri yansıtmasını sağlamak için bu dersin modüllerini seçtik. Her modül, BT endüstrisinin çalışmalarına bir bakış açısı verir ve sizi iş piyasasına girmeye hazırlayan konular sunar.

Bu kursu takip ederek, becerilerinizi AI-etkin iş stratejileri ve pazarlaması, veri tabanı kayıtlarının yönetimi, e-iş teknolojileri, BT sistem geliştirme ve tasarım veya BT proje yönetimi gibi çeşitli iş rollerinde uygulamak isteyebilirsiniz. .

Eğitiminize araştırma veya ileri eğitim alanında devam etmek istiyorsanız, Anglia Ruskin, Bilgisayar Bilimleri alanında MPhil ve / ve Doktora, hatta Bilim ve Teknoloji alanında bir DProf dahil çok çeşitli tam zamanlı ve yarı zamanlı lisansüstü araştırma dereceleri sunar. .

Modüller

Çekirdek modüller

 • Anlamsal Veri Teknolojileri
 • İleri Makine Öğrenimi
 • Araştırma Yöntemleri
 • Makine Öğrenmesi Uygulamaları
 • Sinirsel Hesaplama ve Derin Öğrenme
 • Büyük proje

Kurs ücretleri

 • UK
 • 2019/20 başlayan uluslararası öğrenciler (yıllık): 13.700 £

Giriş koşulları

Ana

 • Bilgisayar, Elektronik, Matematik veya İstatistik dersinde, En Düşük Seviyede (2.2) veya eşdeğeri bir minimum final sınıfında onur derecesine sahip birinci derece.
 • Eğer İngilizce ana diliniz değilse, Anglia Ruskin Üniversitesi tarafından tanınan en az IELTS 6.5 (Akademik seviye - hiç bir puan 5.5'ten düşük değildir) veya eşdeğer İngilizce Dil yeterlilik sertifikalı bir yeterlilik düzeyi göstermeniz beklenir.

Alternatifler

 • Bilgisayarla ilgisiz onur derecesine (2.2 veya üstü) veya hazırlık derecesine sahipseniz, uygun bir düzeyde iş deneyimine sahipseniz, bireysel olarak kabul edilebilir. Adaylar, kursa uygunluklarını belirlemek için mülakata davet edilebilirler.
Son Güncelleme Eyl 2019

Okul Hakkında

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market f ... Devamını oku

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers and pursue further education abroad. Members of ANEX (Colombia), English UK and recognised by British Council in England Daha Az
Hatfield , Meksika şehri , Bogota , Salford , Banyo , Cambridge , Londra , Northampton + 7 Daha fazla Daha az