Yaratıcı sanatlar ve endüstriler (görsel sanatlar) ve lisans (bcaiva)

Genel

12 konum mevcut

Program açıklaması

Yaratıcı Sanatlar ve Sanayi (Görsel Sanatlar) (BCAIVA) Lisans

Mekanlar:

  • Casuarina Kampüsü

Bu ders sanatçı ve kuramcıları olarak Görsel Sanatlar profesyonel kariyer inşa etmek için gerekli kritik araçları ve malzeme becerilerini geliştirmek için öğrencilere yardımcı olmak için tasarlanmış iki yollar içerir. Stüdyo ve teorik eğitim personeli bizim Kuzey Edition ile ortaklık ve CDU Sanat Galerisi ve Tahsilat heyecan verici ve teşvik edici bir öğrenme ortamı sağlamak ile birlikte konuk konuşmacılar canlı ziyaret forum güçlendirilmiş ve edilir.

Stüdyo Uygulama uzmanlık dijital medya, resim, özgün baskı, heykel ve / veya çizim uzmanlaşmak ya da stüdyo yapımları herhangi bir medya birleştirmek için fırsat öğrencilere sağlar bir bağlamsal stüdyo tabanlı bir programdır. Sanat Tarihi ve Kültürel Miras uzmanlık müzeleri, galerileri, sanat turizm endüstrisi ve sanat yazma / yayımlama sektörlerde çalışmak için gerekli olan öğrencilere pazarlama, yazma ve araştırma becerileri sağlar.

Yaratıcı Sanatlar ve Sanayi (Görsel Sanatlar) Lisans ayrıca Music, Yeni Medya Tasarım ve İletişim yaratıcı çalışma seçeneklerden çalışmanın suit almak için öğrencilere kültür endüstrileri için profesyonel yaratıcı kursları paketinin bir parçasıdır. Bu disiplin yollarının her birinde, bir öğrenci belli bir gücü keşfetmek için izin alternatif çalışma planları vardır.

Yaratıcı Sanatlar ve Sanayi (Başarılar) Bachelor of Yaratıcı Sanatlar ve Sanayi (Görsel Sanatlar) bir lisans ile uygun adayların giriş için kullanılabilir.

Başvuru Koşulları

Güney Avustralya Tersiyer Kabul Merkezi (SATAC) alır ve Charles Darwin Üniversitesi Yükseköğretim aday öğrenciler için kabul için başvuruları işler.

Ek Başvuru Koşulları

Başvuru sahipleri de başarıyla Bu kurs için kabul sürecinin bir parçası olarak yaratıcı çalışmaların bir portföy sunmalıdır. Tüm adaylar, portföy sunulması ve inceleme süreci ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için (08) 8946 6419 Yaratıcı Sanatlar ve Beşeri Bilimler Okulu başvurmalısınız.

Uluslararası Öğrenciler için İngilizce Dil Gereksinimleri

Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Devamını oku

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Daha Az
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sidney , Melbourne + 11 Daha fazla Daha az