Yeni Zelanda'da Yüksek Lisans Dereceleri

Yeni Zelanda'da Yüksek Lisans Programları 2018/2019

Yeni Zelanda Eğitim

Yeni Zelanda Yüksek Öğretim

Bir öğrenci kendi temel eğitim tamamlandığında, bireyin devlete ait yükseköğretim kurumları birine girebilirsiniz. Bu eğitim üniversiteler, kolejler, özel kolejler ve politeknik içerir. Özel eğitim kurumları öğrencileri için mevcut vardır. Ülkenin 14 yaklaşık yüzde derecesi 's yetişkin nüfusun lisans bulunur. Yaklaşık yüzde 30 bir ortaöğretim mezun var.Kendi üniversite ve özel eğitim okulları dahil olmak üzere dünyanın diğer ülkeleri, Yeni Zelanda 'ın eğitim sistemi, göre mükemmel. Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı tarafından puanlarına, ülke dünyanın en iyi olarak yedinci sırada yer alıyor. Ülkenin yüksek matematik, fen alanlarında okul ve okuma ile tanınır.

Bol onun farklı kültür, çağdaş, canlı şehirler ve burada bulunan ekolojik özellikleri de dahil olmak üzere, Yeni Zelanda eğitim için nedenler vardır. Burada yapılacak bir şey açık havada keşfetmek ya da kültürel açıdan önemli eğlence araştırmaktadır olsun, her zaman vardır.

Yeni Zelanda yüksek öğrenim açısından, sekiz toplam üniversite vardır. Bunlardan, yedi tüm yüksek, QS Dünya Üniversiteler Sıralaması sıralanır.Bazı en iyi bilinen ve uluslararası öğrenciler için en olası seçenek Auckland Üniversitesi, Otago Üniversitesi, Canterbury Üniversitesi, University of Waikato, Massey Üniversitesi ve Victoria University of Wellington içerir.

Öğrenciler her yıl Mart ayından Kasım ayına kadar okula. Ancak, orta yol, yıl boyunca diğer programlara girmek mümkün olabilir. En okullar ve bazı kullanım trimesterde veya dörtte rağmen, dönem programları çalışır. Uluslararası bir öğrenci olarak kaydetmek için, bireylerin ilk olarak artık eğitim tanınmış bir düzeyde olması gerekir. Bu bir İngilizce yeterlilik ve kendi ülkenizden ortaöğretim eleme. Öğrenciler ayrıca o için dikkate alınması gereken istediği üniversitelerin her birine doğrudan başvurmaları gerekmektedir. Tarihleri, ücretleri ve şartları okulların her biri için yaygın olarak değişir.

Maliyetleri açısından, sadece Yeni Zelanda vatandaşları ücretsiz eğitim verilen ve en yüksek öğrenim hem de vatandaşlar tarafından ödeme gerektirir edilir.Burada okula maliyeti seçilen üniversite bağlıdır. Çoğu durumda, uluslararası öğrenciler olarak kayıt yaptıracak öğrencilere yılda yaklaşık NZ $ 23,000 30.000 $ ödeme bekleyebilirsiniz. Bu, sağlık ve tıp veya hukuk alanında olduğu gibi lisans eğitimi ileri düzeyde, için olacaktır. Öğrenim bilgi okuldan öğrenciye sağlanır, ama aynı zamanda öğrenci için konaklama içerebilir.

 

Yeni Zelanda Öğrenci Vizesi almak

Tam zamanlı eğitim için Yeni Zelanda yaşamak için, öğrenci vize almak zorundadır. En az üç ay boyunca ülkede olmak planlıyorsanız, bu gerekli değildir. Geleneksel ziyaretçi vizesi bu düzeyde yeterlidir. Bunun ötesinde olsa da, öğrenciler, öğrenci vizesi için hak kazanmak için belirli gereksinimleri karşılaması gerekir.Bu, üzerinde 12 ay boyunca bölgede olması planlıyorsanız para yaşam sizin ülkenize bir uçuş dahil olmak üzere giderleri, tıbbi sertifikalar karşılamak zorunda, ve, bu aşkın bir süredir, ülkenin bir 'ın tanınmış okullarından olan onay içerir 18 yaşına, konaklama düzenlenmiş olduğunu gösteren bir mektup.

 

Sağlık Sigortası

Üniversitelerin birine kayıt planlıyoruz Öğrenciler onu ya da kendisi için sağlık sigortası sağladınız gerekir. Öğrenciler onaylı bir Yeni Zelanda merkezli sağlayıcısı üzerinden sağlık sigortası satın almanız gerekir. Bu okul tarafından sağlanmaz. Ancak, ülkede eğitim almak için öğrenci vizesi almak için, öğrencilerin sağlık sigortası kanıt göstermek gerekir. Bu ülkede özgür değildir.

 

Neden Yeni Zelanda'da Eğitim?

Yeni Zelanda eğitim sistemi olağanüstü. Yabancı gezginler bekliyoruz.Burada canlı yaşamı, hem de olağanüstü, modern olanaklar öğrenmek ve büyümek için ideal bir yer haline getirmek. Alanda sunduğu eğitim olanakları bol olsa da, sadece çok halk burada olduğunu yaşamının saf aşk öğrenmek için bir çok şey var.

Yeni Zelanda Hakkında

Yeni Zelanda eşsiz bir kültürel arka plan ve uluslararası öğrenciye sunmak için bol çeşitli bir ülkedir. Güneybatı Pasifik Okyanusu'nda yer alan bu ada ülkesi de Fiji ve Tonga gibi, Avustralya yakındır. Ülke genelinde büyük ve büyüyen şehirler vardır olsa, bir bütün olarak uzak. Aslında, Yeni Zelanda insanlar tarafından yerleşmiş son uzak bölgelerde biriydi. Auckland en büyük şehri uluslararası öğrenciler için çok sayıda yüksek eğitim seçenekleri ev sahipliği yapmaktadır, ancak diğer seçenekleri de mevcuttur.

Öğrenciler altı yaşındayken okula kayıt. Onlar 16 yaşına kadar okulda kalması, federal yasa altında gereklidir. Ülkenin vatandaşları bu süre boyunca eğitim için ödeme yok. Öğrencilerin çoğu devlet tarafından ödenir hepsi, yaş 19 ile okulda kalır. Ülkenin yüzde 99 bir okuma yazma oranına sahip.

 

Iklim

Yılın en sırasında, iklim burada hafiftir. Yıllık sıcaklık aralığı yaklaşık 50 derece Eğer batı kıyısında yaşadığımız adanın hangi konumu çok ıslak dayalı olsa da, F. sıcaklıklar arasında olabilir 61 dereceye kadar F olduğunu. Central Otago bölgesinde bir yarı-kurak iklim olduğunu. Çok soğuk havalarda burada yağmur ormanı alanları yanı sıra dağ başında bulunmaktadır.

 

Toplum

Yeni Zelandalılar onların açık havada aşk. Bu dağcılık veya kayak sonra ise ziyaret için yer olduğunu göreceksiniz. Ancak, alan da Maori kültürünün erken gelenekleri içeren güçlü bir kültürel bileşeni vardır. Çok ülkenin uzak kalır ve birçok insan bu alanlarda yaşıyor. Modern şehirlerde olsa da, size zevk alışkın olabilir her türlü konfor bulacaksınız.

 

Yaşam Maliyeti

Yeni Zelanda'da yaşayan çok Avustralya'da yaşayan gibidir. Auckland yaşayan ülkenin 'ın maliyeti Londra, Sydney, ya da New York'ta bulacaksınız ne benzer. İthal ürün çok daha fazla maliyeti nedir. Bir hareket bilet satın almak için, 'll NZ 15 $ harcama. Bir fincan kahve için, 4 NZ $ yaklaşık geçireceksiniz.

Üniversiteler Yeni Zelanda

Üniversiteler Yeni Zelanda

Bilgiler Yeni Zelanda

Yeni Zelanda güneybatı Pasifik Okyanusunda bir ada ülkesidir. Kuzey ve Güney Adaları bu - - ve çok sayıda küçük adalar Ülkenin coğrafi olarak iki ana kara oluşur. Yeni Zelanda, modern, müreffeh ve gelişmiş pazar ekonomisine sahip. Bu 2011 yılı İnsani Gelişme Endeksi'nde 5. sırada yer aldı ve 2012 Çevresel Performans Endeksi'ne göre, Yeni Zelanda çevre koruma güçlü bir performans olarak kabul edilir.

 

Sermaye: Wellington
Resmi Diller: İngilizce, Maori ve Yeni Zelanda İşaret Dili
Hükümet: Üniter parlamenter anayasal monarşi
Nüfus: 4.468.200
Gayri Safi Yurtiçi Hasıla: 122 $.193 milyar
Para birimi: Yeni Zelanda doları (NZD)
Zaman dilimi: (UTC 12)