Yeni Zelanda

Yeni Zelanda Hakkında

Yeni Zelanda eşsiz bir kültürel arka plan ve uluslararası öğrenciye sunmak için bol çeşitli bir ülkedir. Güneybatı Pasifik Okyanusu'nda yer alan bu ada ülkesi de Fiji ve Tonga gibi, Avustralya yakındır. Ülke genelinde büyük ve büyüyen şehirler vardır olsa, bir bütün olarak uzak. Aslında, Yeni Zelanda insanlar tarafından yerleşmiş son uzak bölgelerde biriydi. Auckland en büyük şehri uluslararası öğrenciler için çok sayıda yüksek eğitim seçenekleri ev sahipliği yapmaktadır, ancak diğer seçenekleri de mevcuttur.

Öğrenciler altı yaşındayken okula kayıt. Onlar 16 yaşına kadar okulda kalması, federal yasa altında gereklidir. Ülkenin vatandaşları bu süre boyunca eğitim için ödeme yok. Öğrencilerin çoğu devlet tarafından ödenir hepsi, yaş 19 ile okulda kalır. Ülkenin yüzde 99 bir okuma yazma oranına sahip.

 

Iklim

Yılın en sırasında, iklim burada hafiftir. Yıllık sıcaklık aralığı yaklaşık 50 derece Eğer batı kıyısında yaşadığımız adanın hangi konumu çok ıslak dayalı olsa da, F. sıcaklıklar arasında olabilir 61 dereceye kadar F olduğunu. Central Otago bölgesinde bir yarı-kurak iklim olduğunu. Çok soğuk havalarda burada yağmur ormanı alanları yanı sıra dağ başında bulunmaktadır.

 

Toplum

Yeni Zelandalılar onların açık havada aşk. Bu dağcılık veya kayak sonra ise ziyaret için yer olduğunu göreceksiniz. Ancak, alan da Maori kültürünün erken gelenekleri içeren güçlü bir kültürel bileşeni vardır. Çok ülkenin uzak kalır ve birçok insan bu alanlarda yaşıyor. Modern şehirlerde olsa da, size zevk alışkın olabilir her türlü konfor bulacaksınız.

 

Yaşam Maliyeti

Yeni Zelanda'da yaşayan çok Avustralya'da yaşayan gibidir. Auckland yaşayan ülkenin 'ın maliyeti Londra, Sydney, ya da New York'ta bulacaksınız ne benzer. İthal ürün çok daha fazla maliyeti nedir. Bir hareket bilet satın almak için, 'll NZ 15 $ harcama. Bir fincan kahve için, 4 NZ $ yaklaşık geçireceksiniz.