Yerleştirme Yılı ile Yazılım Mühendisliği Bilim Ustası

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Hertfordshire Üniversitesi

118011_117926_IMG_8503.jpeg

Kurs Hakkında

Bu yüksek lisans, proje yöneticisi, yazılım mühendisi veya büyük ölçekli sistemler geliştiricisi gibi bir kariyere öncülük edebilir.

Anahtar kurs bilgileri

Ders uzunluğu

 • Sandviç, 2 yıl
 • Sandviç, 29 Ay

Ders yapısı

Yüksek Lisans Yazılım Mühendisliği ders iki ana bölümden oluşur: öğretilen modüller ve bir yüksek lisans projesi. Her öğretilen modülün atanmış sayıda kredisi vardır (15 veya 30). Tüm modüller zorunludur. Proje zorunludur ve 60'lık bir modüler değere sahiptir. Yüksek lisans derecesi elde etmek için, 120 kredilik ders modülü artı proje, yani toplam 180 kredilik ders almanız ve geçmeniz gerekir.

Bölüm I: Öğretilen modüller:

Bir öğrenci, Mesleki Konular (15 kredi), Bilgisayar Bilimi için Araştırma Yöntemleri (15 kredi), Yazılım Mühendisliği (30 kredi), Yazılım Mühendisleri için Programlama (30 kredi) ve Yazılım Mühendisliği Uygulaması ve Deneyim (30 kredi).

Bölüm II: MSc Projesi

Gerekli dersler verilen kredileri tamamladıktan sonra, öğrenci projeye devam edebilir.

118015_117931_IMG_8240.jpeg

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Tüm bir yıllık tam zamanlı Computer Science Yüksek Lisans programlarımız isteğe bağlı bir yıllık endüstri yerleşimi ile kullanılabilir. 'Yerleştirme ile' programları, öğrendiğiniz becerileri çalışmalarınız boyunca uygulayarak size ilave endüstriyel deneyim sunar.

Size son derece profesyonel ve teşvik edici bir ortamda bir yıl boyunca çalışma fırsatı sunuyorlar. Maaş kazanan bir şirkette tam zamanlı çalışan olacaksınız ve Üniversitede öğretilemeyen yeni beceriler öğreneceksiniz. Yerleştirme sırasında, bireysel projenizi ileriye götürebileceğiniz endüstriyel uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Hem akademik hem de yerleştirme süreleriniz boyunca mükemmel akademik ve kişisel destek sağlamanın yanı sıra, çok deneyimli özel Kariyer ve Yerleşim Hizmetlerimizden kapsamlı kariyer rehberliğimiz olacak.

Yerleşim bulma sorumluluğu size aittir, ancak Kariyer ve Yerleşim Hizmetimiz, işe başvurmadan görüşmeye kadar yerleştirmeyi güvence altına almak için yerleştirme fırsatları sunan ve özel eğitim oturumları düzenleyen çok çeşitli işverenleri korur. İsteğe bağlı bire bir danışmalar da mevcuttur.

Bu yüksek lisans, Bilgisayar Bilimleri alanındaki lisansüstü yüksek lisans programımızın bir dizi ileri kurslarından biridir, bu özel kurs size yazılım mühendisliği konusunda uzmanlık sunar.

Bir mühendislik disiplini olarak kabul edilen yazılım geliştirmede kullanılabilecek modellerde, metodolojilerde, önlemlerde ve araçlarda bilgi ve beceriler geliştireceksiniz.

İşletmeyle güçlü bağlantıları olan saygın ve köklü bir bilgisayar bilimleri departmanı tarafından öğretileceksiniz.

Hertfordshire Üniversitesi'ndeki Bilgisayar Bilimleri alanındaki araştırma çıktılarının yarısı, Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi (REF) 2014'te dünya lideri veya uluslararası olarak mükemmel olarak değerlendirildi.

118009_117924_IMG_8464.jpeg

Giriş koşulları

 • Son zamanlarda, iyi bir lisans derecesi (örneğin İngiltere'den onur derecesi) veya Computer Science veya yakından ilgili bir konuda eşdeğer. Ayrıca, ana diliniz İngilizce değilse, IELTS 6.0.
 • Tamamen bu gereklilikleri karşılamayan, ancak mesleki başarı, motivasyon veya programda başarılı olma potansiyeline sahip olduğu kabul edilen adaylar da kabul edilebilir.
 • Giriş için gereken İngilizce seviyesine sahip değilseniz, akademik İngilizce kurslarımız bu seviyeye ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Tarih

Başlangıç ​​tarihi

118016_117930_IMG_8241.jpeg

Kurs ücretleri

Ücretler 2019

İngiltere / AB Öğrencileri

 • Tam zamanlı
  • 2019/2020 akademik yılı için 8400 £

Uluslararası öğrenciler

 • Tam zamanlı
  • 2019/2020 akademik yılı için 12650 £

Öğretme teknikleri

Sınıflar, iyi donanımlı laboratuvarlarımızda dersler, küçük grup seminerleri ve pratik çalışmalardan oluşmaktadır. Mümkün olan her yerde modern, endüstri standardı yazılımlar kullanıyoruz. Ağ ve multimedya için uzman tesisler ve özellikle yüksek lisans öğrencileri için bir proje laboratuarı vardır. Programlanmış derslere ek olarak, kapsamlı ve güncel olanaklardan yararlanarak, bireysel çalışmayla ilgili önemli bir süre beklemeniz gerekecektir. Bunlar arasında, 1.500 bilgisayar iş istasyonu ve wifi erişimi olan 24x7 açık, Açık Kaynak Kaynakları Merkezleri, Studynet, kampüs içinde ve dışında kullanılabilen çok yönlü çevrimiçi çalışma ortamımız ve laboratuvarlarımıza açık erişim bulunuyor.

118008_117928_IMG_8350.jpeg

Son Güncelleme Kas 2019

Okul Hakkında

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market f ... Devamını oku

EduPlanet has more than 10 years of experience on international education, founded in England, United Kingdom. Is a service provider of educational consultancy, one of the best options in the market for students who want to develop their careers and pursue further education abroad. Members of ANEX (Colombia), English UK and recognised by British Council in England Daha Az
Hatfield , Meksika şehri , Bogota , Salford , Banyo , Cambridge , Londra , Northampton + 7 Daha fazla Daha az