MASTERSTUDIES

Avustralya'da İnşaat Projesi Yönetimi Yüksek Lisans Programları Bak 2020/2021

Yüksek lisans derecesi öğrencileri alanlarında daha derin bilgiye sahip olmaya yada kariyerlerinde ilerlemeye hazırlayan bir lisansüstü programıdır. Yüksek lisans programlarının büyük bir çoğunluğu devlet veya kamu üniversiteleri tarafından verilmektedir.

İnşaat projeleri, çok sayıda hareketli parçaya sahip büyük teşebbüslerdir ve bu nedenle, tüm çalışma alanı bu sürece adanmıştır. İşletme ve mühendislik ilkelerini birleştiren inşaat proje yönetimi, genellikle bütçe, zaman yönetimi ve kalite güvencesi alanlarına odaklanır.

Avustralya sadece 23 milyon bir topluluk olmasına rağmen dünyada yabancı öğrencilerin en büyük üçüncü numarası vardır. Bu güçlü akademik kimlik, ama Avustralya kurumlar gibi yüksek şehirler olarak sıralanır olduğunu anavatanı etrafında ev onları.

Avustralya'da İnşaat Projesi Yönetimi En iyi Yüksek Lisans Dereceleri 2020/2021

2 Sonuçlar İnşaat Projesi Yönetimi, Avustralya Filter

Inşaat uygulama master (profesyonel)

Bond University
Yüksek Lisans
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
92 hafta
Kampüs

İnşaat Uygulama (Profesyonel) Master karmaşık inşaat projelerinin yönetimi ve teslim odaklanarak, inşaat uygulama alanında konularda kapsamlı bir aralığı kapsar.

Devamını oku

Inşaat uygulama ustası

Bond University
Yüksek Lisans
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
72 hafta
Kampüs

Bu program karmaşık inşaat projelerinin yönetimi ve teslim odaklanarak, inşaat uygulama alanında konularda kapsamlı bir aralığı kapsar.

Devamını oku