İnşaat Yüksek Lisans Programları

İnşaat 28 Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Bir yüksek lisans programı, önceki bakalorya çalışmalarını oluşturmak için atılmış ortak bir adımdır. Okula geri dönenler için, bu programlarda edinilen beceri ve bilgiler mevcut bir kariyeri ilerletebilir.

İnşaatta Usta Nedir? Bu kurslar çoğunlukla genel inşaat mühendisliği kategorisinde belirli bir alana odaklanır. İnşaat yönetimindeki bir program genellikle proje yönetimi, planlama ve zamanlama, sözleşme hukuku, maliyet tahmin etme ve güvenlik prosedürleri gibi konulardaki dersleri içerir. Bu oturumlar, genellikle, yolların, binaların ve su yolları gibi büyük inşaat projelerinin yürütülmesi için gerekli olan kaynak dağılımını ve emeğin yönetimini meşgul edecek donanıma sahip olmak amacıyla birleştirilir.

Bu programların öğrencileri genellikle altyapıyı geliştirmek ve korumak için gerekli kaynakları anlamaya çalışırlar.Bu, inşaat mühendisliğinin daha iyi değerlendirilmesine ve iyileştirme fırsatlarını görme becerisine neden olabilir. Geliştirilmiş araştırma becerileri ve organizasyon uygulamaları, herhangi bir sayıda kişisel veya mesleki görev için de yararlı olabilir.

Bu disiplindeki programlar, okulun bulunduğu yerden ve sınıfların sürelerinden farklı faktörlere dayalı olarak maliyet bakımından büyük farklılıklar göstermektedir. Doğru rakamlar için kurumla doğrudan görüşün.

İnşaat endüstrisi genellikle çeşitli beceri ve eğitim düzeylerinde birçok işin kaynağıdır. İnşaat yönetimi lisans programından mezun olan öğrenci, bir site yöneticisi olarak istihdam yaratmayı bekleyebilir. Bu pozisyonlar arz ve lojistik şirketleri ile uğraşmak, takvim geliştirmek ve idari personeli yönlendirmek gibi görevleri gerektirebilir. Ayrıca, maliyet değerlendirmesi, tedarik zinciri yönetimi veya sözleşme gözden geçirmesi gibi yatırımcılara ve hükümetlere gerekli hizmetleri sunan bir danışmanlık şirketinde bir pozisyon bulabilir.

İnşaat genellikle karmaşık bir alandır, bu nedenle başarınızı en iyi şansa bırakmak için eğitiminizi dikkatle planlayın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

Yüksek Lisans of Engineering in Energy-efficient Building Construction and Reconstruction

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem October 2019 Almanya Magdeburg

[+]

Enerji Tasarruflu Yüksek Lisans programının amacı, enerji tasarrufu, inşaat için ısı yalıtımı, rejeneratif termal arz ve maliyet etkinliği için potansiyel alanları kapsayan temel bilgileri aktarmaktır. Öğrenciler, enerji verimli ve pasif binaları planlama ve inşa etme becerileri ile mevcut yapıların en üst düzeyde enerji verimliliği için yenilenmesini gerçekleştirir.

Bu Yüksek Lisans programının bir diğer amacı, bilimsel yöntemleri uygulamak ve uygulamalı uygulama, araştırma veya öğretimde geniş bir profesyonel rollerin taleplerini bağımsız olarak idare etmek üzere donatılmış olmaktır.

Lisans ders içeriği Enerji verimli bina inşaatı ve ayrıntılı delil Gürültünün uzatılması ve yangın güvenliği Yapı hasarı ve bina tadilatı Pratik projeler Bina analizinde ölçüm teknolojisinin kullanımı [-]

Inşaat yönetiminin çevrimiçi ustası

NewSchool of Architecture and Design
Online Tam zamanlı 1 yıl October 2019 Amerika Birleşik Devletleri San Diego

Inşaat projeleri giderek daha karmaşık büyüdükçe, bu nedenle uzman yönetim düzeyinde personel için talep yok. İnşaat Yönetimi NewSchool en tamamen online Yüksek Lisans öğrencileri bu rolü gelişmek ve yapılı çevre etrafında dönen Çeşitli mesleklerde excel hazırlar. Inşaat sektörünün tüm segmentlerinde etrafında temel eğitim ile birlikte, bu program yapım trade'in bugünkü ve gelecekteki zorluklara karşı hazırlıklı bir iş yöneticisi olarak becerilerini geliştirmeye önem vermektedir. [+]

Inşaat projeleri giderek daha karmaşık büyüdükçe, bu nedenle uzman yönetim düzeyinde personel için talep yok. İnşaat Yönetimi NewSchool en tamamen online Yüksek Lisans öğrencileri bu rolü gelişmek ve yapılı çevre etrafında dönen Çeşitli mesleklerde excel hazırlar. Inşaat sektörünün tüm segmentlerinde etrafında temel eğitim ile birlikte, bu program yapım trade'in bugünkü ve gelecekteki zorluklara karşı hazırlıklı bir iş yöneticisi olarak becerilerini geliştirmeye önem vermektedir.

[-]

İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans

University of Texas Arlington
Online Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 dönem January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Arlington + 2 daha

İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans derecesi inşaat projeleri yönetimi odaklı disiplinler arası bir programdır. Mimarlık, işletme ve yönetimde seçmeli dersler içerir. Bu yüksek lisans derecesi ağırlıklı olarak inşaat mühendisliği alanında lisans derecesi olan adaylar için tasarlanmıştır, ancak farklı lisans disiplinleri olan öğrenciler, atanan tesviye dersleri alarak programa girebilirler. [+]

İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans derecesi inşaat projeleri yönetimi odaklı disiplinler arası bir programdır. Mimarlık, işletme ve yönetimde seçmeli dersler içerir. Bu yüksek lisans derecesi ağırlıklı olarak inşaat mühendisliği alanında lisans derecesi olan adaylar için tasarlanmıştır, ancak farklı lisans disiplinleri olan öğrenciler, atanan tesviye dersleri alarak programa girebilirler.

İnşaat yönetimi

İnşaat teknolojilerindeki gelişmeler, finansman ve yöntemler, inşaat projelerinin ses ve sistematik yönetimine duyulan ihtiyacın altını çizmektedir. Organizasyon yapıları, iş modelleri ve yeni teknolojileri uygulamaya geçirme yeteneği, inşaat yönetiminde ileri düzeyde bir çalışma gerektirmektedir. İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans derecesi inşaat yönetimi alanı karşı karşıya çeşitli zorlukları ele ticari, konut, ağır / otoyol ve endüstriyel uygulamalarda disiplinler arası çalışmalar sağlar.... [-]


MSc (Building) in Construction Project Management

University of the Witwatersrand
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

[+]

İnşaat programında Yüksek Lisans (Yapı) Proje Yönetimi'ni bitirdikten sonra, kamu ve özel sektörde geniş bir yelpazede yüksek seviyeli kariyer fırsatları için hazırlanır ve sektördeki daha zorlayıcı pozisyonlara hızla geçme fırsatı bulur. Ayrıca Wits veya diğer önde gelen akademik kurumlarda fazla çalışma için bir hazırlık olabilir.

[-]

Bina sistemlerinin ana enerji verimliliği

Technical University of Civil Engineering Bucharest
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Romanya Bucharest

, Binalarda enerji: çalışmaların ilk çevrimi (lisans) sonra, Usta "bina sistemleri enerji verimliliği," araştırma kilit alanlarda bilgi bizim Fakültesi geliştirilen derinlemesine EEITB mühendisleri becerileri, ekler kapalı ortamlarda konfor, teknik bina sistemleri (havalandırma, ısıtma, soğutma, davranış hava, elektrik, aydınlatma, temizlik, otomatik yönetim, akustik, atmosferik kirlilik birimi ambalaj ve filtrasyon sistemleri, yenilenebilir enerji kaynakları). [+]

, Binalarda enerji: çalışmaların ilk çevrimi (lisans) sonra, Usta "bina sistemleri enerji verimliliği," araştırma kilit alanlarda bilgi bizim Fakültesi geliştirilen derinlemesine EEITB mühendisleri becerileri, ekler kapalı ortamlarda konfor, teknik bina sistemleri (havalandırma, ısıtma, soğutma, davranış hava, elektrik, aydınlatma, temizlik, otomatik yönetim, akustik, atmosferik kirlilik birimi ambalaj ve filtrasyon sistemleri, yenilenebilir enerji kaynakları). kursları gibi konularda dayanmaktadır:

Gelişmiş teknik termodinamik (sıkıştırılabilir gaz dinamiği, sonlu bir hızla geri dönüşümsüz termodinamik, konvansiyonel olmayan enerji sistemleri) akışkanlar mekaniği (sınır tabakası türbülans, CFD) Elektrik Gücü (teorik elektrik mühendisliği, enerji sistemleri geçici ve sinüzoidal olmayan rejim) sayısal modelleme ve ekipman ve tesis sistemlerinin davranışlarının simülasyonu, Bedensel sistemlerini denetlemek deneysel yöntemler Teknik yönetimin karmaşık sistemler, Yenilenebilir ve verimli enerji, malzemeler, "akıllı" ekipman ve sistemler, çok düşük enerji tüketimi ile binalarda kullanılan tesisat sistemlerinde güç üreten performans değerlendirme yöntemleri (binaların denetim ve enerji sertifikası). ... [-]

Isı ve Güç Mühendisliği Yüksek Lisans

South Ural State University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Rusya Chelyabinsk

Profesyonel faaliyetin amaçları: termal ve nükleer santraller, işletmelerin enerji tedarik sistemleri, küçük güç nesneleri, tesisatlar, yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık teknolojisine sahip sistemler ve kompleksler; farklı amaçlar için buhar ve sıcak su kazanları; nükleer santrallerin reaktörleri ve buhar jeneratörleri; buhar ve gaz türbini güç üniteleri, kombine çevrim ve gaz türbini tesisatları. [+]

Profesyonel faaliyetin amaçları: termal ve nükleer santraller, işletmelerin enerji tedarik sistemleri, küçük güç nesneleri, tesisatlar, yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık teknolojisine sahip sistemler ve kompleksler; farklı amaçlar için buhar ve sıcak su kazanları; nükleer santrallerin reaktörleri ve buhar jeneratörleri; buhar ve gaz türbini güç üniteleri, kombine çevrim ve gaz türbini tesisatları; sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gazlar, kompresör, soğutma sistemleri üretimi için tesisatlar; klima sistemlerinin kurulması; ısı pompaları; kimyasal reaktörler, yakıt hücreleri, elektrokimyasal güç üniteleri; hidrojen enerjisinin kurulması; yardımcı ısı mühendisliği ekipmanı; farklı amaçlar için ısı ve kütle transfer cihazları; ısı ve güç ağları; endüstriyel tesisler için ısı mühendisliği ve elektrik donanımı; klima soğutma sıvılarının ve çalışma sıvılarının montajı; proses sıvıları, gazlar ve buharlar, eriyikler, soğutma sıvısı ve çalışma gövdesi enerji ve ısı mühendisliği kurulumları gibi katı ve gevşek gövdeler; yakıt ve yağ; normatif ve teknik dokümantasyon ve standardizasyon sistemi; Isı mühendisliği ve ısı mühendisliğinde teknolojik süreçlerin sistem teşhisi ve otomatik kontrolü.... [-]


İnşaat Yönetiminde Yüksek Lisans

Western Carolina University
Online Tam zamanlı 30 saatleri September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Cullowhee

En iyi College tarafından 1 Numaralı The Inşaat Yönetimi (MCM), inşaat sektöründe kariyerlerini ilerletmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. % 100 çevrimiçi MCM programı, ticari ve endüstriyel inşaat, büyük ölçekli konut geliştirme veya arazi yönetimi profesyonelleri için tasarlanmıştır. [+]

Profesyoneller için% 100 Online Program

En İyi College Yorumları

İnşaat Yönetimi Master (MCM), inşaat sektöründe kariyerlerini ilerletmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. % 100 çevrimiçi MCM programı, ticari ve endüstriyel inşaat, büyük ölçekli konut geliştirme veya arazi yönetimi profesyonelleri için tasarlanmıştır. Çalışma profesyonelleri, kariyerlerine devam ederken, 30 yarıyıl saatlik programı kendi hızlarında tamamlama esnekliğine sahiptir.

MCM programı, öğrencilerin bireysel kariyer ihtiyaçlarını karşılamak için uygulamalı ve destekleyici alanlarda kursların bir kombinasyonunu seçmelerine izin vermek için yeterli esneklikle tasarlanmıştır. Ek kurslar özel araştırma ve uygulama becerilerini geliştirme fırsatı sunar.... [-]


Inşaat uygulama master (profesyonel)

Bond University
Kampüs Tam zamanlı 92 hafta January 2019 Avustralya Robina

İnşaat Uygulama (Profesyonel) Master karmaşık inşaat projelerinin yönetimi ve teslim odaklanarak, inşaat uygulama alanında konularda kapsamlı bir aralığı kapsar. [+]

profesyonel bir program ilave 20 haftalık Profesyonel Portföy bileşeni ile İnşaat Uygulama Master olarak aynı yapıyı takip etmektedir.

Profesyonel Portföy Toplum ve Tasarım Fakültesi master (Profesyonel) öğrenciler için mevcut 20 hafta, 45 kredi noktası konudur. Bu konu şiddetle deneysel odaklı ve gerçek bir dünya ortamında mesleki becerilerini geliştirmek için öğrencilere teşvik edilir. analitik ve stratejik düşünme yeteneklerini genişletmek amacıyla konu, öğrencilerin mesleki metodolojiler ile kendini analiz ve yansıtıcı öğrenme becerilerini birleştirerek sağlayacaktır. Öğrenciler yüksek lisans uzmanlık ile ilgili bir meslek becerilerini geliştirmek için pratik deneyim sağlayacaktır.... [-]


Proje Yönetimi İnşaatında Mühendislik Yüksek Lisansı

SRH University Heidelberg
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 ay October 2019 Almanya Heidelberg + 1 daha

Yüksek lisans program proje yönetimi ile inşaat ve gayrimenkul sektöründe zorlu yönetim görevleri ve liderlik pozisyonları için hak kazanırsınız. Uzmanlık bilgisine ek olarak, özellikle proje geliştirme yoluyla proje yönetiminden bina yönetimine sistematik olarak planlama ve ağ kurma becerisini öğrenirler. [+]

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

Yüksek lisans program proje yönetimi ile inşaat ve gayrimenkul sektöründe zorlu yönetim görevleri ve liderlik pozisyonları için hak kazanırsınız. Uzmanlık bilgisine ek olarak, özellikle proje geliştirme yoluyla proje yönetiminden bina yönetimine sistematik olarak planlama ve ağ kurma becerisini öğrenirler.

perspektifler

Yüksek lisans programı, proje geliştirmeden projenin gerçekleştirilmesine ve tesis yönetimine kadar zorlu yönetim görevlerini ve yönetim pozisyonlarını üstlenmek üzere mühendislik veya işletme yüksek lisans programlarının mezunlarını almaya yöneliktir.

Anahtar veriDil: almancaEntegre eğitim yurt dışında mümkünİş işbirliğiEsnek çalışma (tam zamanlı / yarı zamanlı)Ders içerikleriproje geliştirmeGayrimenkul yönetimiPlanlama ve gerçekleştirmeTesis Yönetimiuluslararası yönetimkabul şartlarıMimarlık, inşaat mühendisliği, endüstri mühendisliği, şehir planlama ve karşılaştırılabilir lisans programlarında tamamlanmış lisans veya yüksek lisans derecesiDiğer derslerden adaylar, koşullara bağlı olarak kabul edilebilir.Sadece 180 CP ile ilk mesleki yeterliliğe sahip adaylar 30 krediye kadar ek seçmeli ders alabilirler.başarılı seçim süreciAlmanca dil becerileri Seviye C.1Çalışmanın başlangıcı, süre1 Ekim1,5 yıl, 90 AKTS veya 120 AKTS (180 AKTS karşılığı adaylar için seçmeli)Özel ders ücretleri690, - Avro aylıkArtı. tek seferlik kayıt ücreti 750, - Euro veya 1000, -Vize bağlı St için [-]

Inşaat yönetimi mtech (araştırma - bazlı)

University of Johannesburg
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterlilik entegre teknik bilgi / beceri ve gelişmiş analiz ve uygulamak mezunlar sağlamak için tasarlanmıştır problem çözme uygulamalı bir araştırma projesinde katılımı ile inşaat yönetimi, mülkiyet ve ilgili alanlarda, özellikle uzmanlaşmaya. [+]

Bu yeterlilik entegre teknik bilgi / beceri ve gelişmiş analiz ve uygulamak mezunlar sağlamak için tasarlanmıştır problem çözme uygulamalı bir araştırma projesinde katılımı ile inşaat yönetimi, mülkiyet ve ilgili alanlarda, özellikle uzmanlaşmaya.

Yeterlilik sonuçları

özel bir alanda araştırma ve geliştirme çalışmaları ve inşaat yönetimi ve gayrimenkul geliştirme alanında teknoloji transferi meşgul.

Kabul şartları ve seçim kriterleri

Bir BTech: İnşaat Yönetimi, veya eşdeğer bir standarda eşdeğer nitelik VEYA A Milli Yüksek Diploma: İnşaat Etüt veya Yapı Denetim, artı onaylı iş deneyimi ve diğer post-diploma çalışmaları. Öğrenciler, akademik liyakat seçilir ve çalışma alanını onaylanmaktadır.... [-]


Yüksek Performanslı Binalarda Mühendislik Liderliği Yüksek Lisansı

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampüs Tam zamanlı 12 ay January 2020 Kanada Vancouver

Yüksek Performanslı Binalarda Mühendislik Liderliği (MEL) Yüksek Lisansı, inşaat sektöründe bir fark yaratmak isteyen mühendisler ve mimarlar için yoğun bir yıllık lisans programıdır. [+]

Yüksek Performanslı Binalarda Mühendislik Liderliği (MEL) Yüksek Lisansı, inşaat sektöründe bir fark yaratmak isteyen mühendisler ve mimarlar için yoğun bir yıllık lisans programıdır. Bu programın mezunları, mevcut binaların enerji performansını iyileştirmek ve yeni binalar için entegre yüksek performanslı enerji sistemleri tasarlamak için teknik ve liderlik becerilerine sahip olacak.

Hem hükümet hem de özel sektör, pozitif ve proaktif değişime yol açan yeni süreçler ve sistemler geliştirmek için yaratıcı ve vizyoner becerilere sahip yüksek performanslı binalara yönelik talebi karşılamaktadır. Mezunlar, yerel, ulusal ve uluslararası gelişmiş entegre yeşil bina tasarımında kariyer peşinde koşmayı bekleyebilirler.... [-]


Yönetim ve inşaat teknolojik yenilik yüksek lisans

Universidad de La Laguna
Online ve Kampüs Kombineli Yarı zamanlı 1 yıl September 2019 İspanya Santa Cruz de Tenerife

BIM (Building - inşaatta bilgi modelleri: Bu usta önümüzdeki yıllarda inşaat yönetimi alanında yenilik sektörlerden biri olarak bugün ve tezahür alakalı bu yeni metodolojiler profesyoneller yetiştirmeyi amaçlamaktadır Bilgi Modelleme), entegre yönetim sistemleri, çevre yönetim sistemleri, sistem kalite yönetimi, tanımlama ve risk değerlendirme, inşaat firmasının sosyal ve çevresel sorumluluk, inşaat yönetim kontrolü tarihleri, zaman ve maliyet analizi ve tanı ,, sektöründe binalar, teknik inceleme ve denetimine ve binaların yanı sıra yenilik süreçlerinin enerji sertifikasyonu ve yeni trendlerin rehabilitasyon binalar, yenilikçi inşaat teknolojileri rehabilitasyon yapı. [+]

inşaat sektörü yeni gereksinimleri ve teknolojik, sosyal, ekonomik ve çevresel yeteneklerini talepleri yeni bir kavramsal çerçevede yolunda ilerliyor. inşaat Böyle yenilik, sürdürülebilirlik, rehabilitasyon ve bakım ve tüm süreci yönetmede tasarım ve mimari ve kentsel inşaat, sanayileşme ve verimlilik uygulanan yeni teknolojiler gibi yeni kavramların bağlantılı olduğu görülmektedir.

BIM (Building - inşaatta bilgi modelleri: Bu usta önümüzdeki yıllarda inşaat yönetimi alanında yenilik sektörlerden biri olarak bugün ve tezahür alakalı bu yeni metodolojiler profesyoneller yetiştirmeyi amaçlamaktadır Bilgi Modelleme), entegre yönetim sistemleri, çevre yönetim sistemleri, sistem kalite yönetimi, tanımlama ve risk değerlendirme, inşaat firmasının sosyal ve çevresel sorumluluk, inşaat yönetim kontrolü tarihleri, zaman ve maliyet analizi ve tanı ,, sektöründe binalar, teknik inceleme ve denetimine ve binaların yanı sıra yenilik süreçlerinin enerji sertifikasyonu ve yeni trendlerin rehabilitasyon binalar, yenilikçi inşaat teknolojileri rehabilitasyon yapı.... [-]


Gayrimenkul Geliştirme ve Proje Yönetimi Yüksek Lisans

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl January 2019 Avustralya Sydney + 1 daha

Bu ders, hem mülk hem de proje yönetimi uygulayıcıları ve ilgili alanlarda uzmanlıklarını geliştirmek ve mülk geliştirme ve proje yönetimi konusundaki uzmanlıklarını genişletmek için tasarlanmıştır. Mezunlar, mülkiyet ve proje yönetimi sektöründe profesyonellik için bir taahhüt var. [+]

Bu kurs, niteliklerini veya uzmanlıklarını yükseltmek isteyen veya mülk veya proje yönetimi sektörlerine girmek isteyenler için mülk ve proje yönetimi uzmanları içindir. İlk yıllarında öğrenciler, kentsel gelişimde özel ve kamusal çıkarları nasıl dengeleyeceklerini, proje yönetimi ilkelerini nasıl uygulayacaklarını ve gelişme fizibilitesinin nasıl değerlendirileceğini anlayacaklar.

Kariyer seçenekleri, kamu ve özel sektörde mülkiyet gelişimindeki pozisyonları ve proje yönetimini içerir.

[-]

Gayrimenkul ve inşaat yönetimi master

KTH Royal Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2019 İsveç Stockholm

Program, gayrimenkul, devlet ve inşaat yönetimi sektörleri ile ilgili farklı mesleklere mezun hazırlar. 2015 yılında program RICS akreditasyonuyla ödüllendirildi, bu da programın emlak eğitiminde en yüksek standartlara yanıt verdiği anlamına geliyor. [+]

Program, gayrimenkul, devlet ve inşaat yönetimi sektörleri ile ilgili farklı mesleklere mezun hazırlar. 2015 yılında program RICS akreditasyonuyla ödüllendirildi, bu da programın emlak eğitiminde en yüksek standartlara yanıt verdiği anlamına geliyor.

KTH'de Emlak ve İnşaat Yönetimi

Programın müfredatı tam zamanlı çalışmanın dört şartlarını kapsar. Program kapsamında, inşaat projesi yönetimi, gayrimenkul geliştirme ve arazi hukuku veya inşaat ve gayrimenkul ekonomisi konularında uzmanlaşmak mümkündür. Gayrimenkul Geliştirme ve Arazi Hukuku uzmanlık alanındaki koşullu seçmeli derslerden birkaçı İsveççe dersleri vermektedir.

İlk dönem, ağırlıklı olarak tüm öğrencilere yönelik hazırlık kurslarından oluşur ve bundan sonra eğitim durumuna ve ilgi alanlarına göre uzmanlaşmak mümkündür. Son dönemde, öğrenciler bir final projesi hazırlayacaklardır. Derece projesi, program kapsamında bir konunun detaylı bir çalışmasıdır. Bu, kurslardan edinilen bilgileri, bilimsel bir şekilde, parkurun araştırma profili içinde seçilen bir probleme uygulamak için fırsat sağlar. Derecesi proje, İsveç'teki veya yurtdışındaki bir şirkette yapılabilir veya öğrenci, parkurun araştırma profiline girdiği sürece kendi seçtikleri bir alanda bağımsız olarak çalışabilir. Tamamlandığında, derece proje bir seminerde sunulacak. Öğretme ve öğrenme için uygulamalı bir yaklaşım sınıf projeleri, iş ile ilgili becerileri ile öğrencilere sağlayacaktır faaliyetlerden oluşmaktadır anlamına gelir. Sanayi, yerel meslek kuruluşları ve güçlü bir mezunlar ağı ile Bakanlığın yakın bağlantılar üniversite sürekli güncel gelişmeleri yakından takip kalmak ve bizim ders teklifleri içine bu entegre olmasını sağlar.... [-]


Sürdürülebilir bina Usta

Universidade da Coruña
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2019 İspanya A Coruña

Sürdürülebilir Bina (MUES) Master sürdürülebilirlik alanlarında profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan bir yıl çalışmanın resmi bir derstir. [+]

Tanıtım

A sürdürülebilir bina Usta (MUES) Bu sürdürülebilirlik alanlarında profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan bir yıl çalışmanın resmi bir derstir.

Geliştirin tema şu anda çünkü gibi çeşitli ulusal ve Avrupa yönetmeliklerine, yürürlüğe girdiği büyük ilgi vardır Horizon 2020 ÇerçeveYeni binaların geleceğini belirleyecek hangisi. 2020 itibaren tüm yeni binaların yapılardır için zorunlu olacak neredeyse sıfır enerji tüketimiYani Usta Tabii bu ihtiyacı kapsayan nitelikli ve uzman profesyoneller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bir ile, içeriği Eğitim önemli pratik yükOnlar öğrenciler için mesleki becerilerini sağlanması amacını taşımaktadır sürdürülebilirlik uzmanları için mevcut ve gelecekteki talebe cevap vermek. Bu üstün döngü çalışmaları da başlamasını teşvik araştırma kariyeriSürdürülebilir bina, son derece güncel ilişkin konularda bir doktora doğru yönlendirilmesi. Müfredat Bu 3 uzmanlık içerir:... [-]