MASTERSTUDIES

Kiruna İsveç Top Yüksek Lisans Programları 2021

Bir Yüksek Lisans başarıyla uzmanlık daha yüksek bir seviyeye göstermek bireylere verilen bir akademik derece olduğunu. Öğretti ve araştırma - Master iki ana türü vardır.

lisans diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci Master takip ederek tecrübe ve eğitim artırmaya karar. Bir Usta kazanmak için yaklaşık iki yıl sürebilir ve öğrenciler kendileri ve hedefleri için çalışan bir vurgu bulabilirsiniz çok farklı alanlarda sunulan programlar vardır.

 

İsveç (Sverige) yaklaşık 9,5 milyon nüfusu ile, İskandinav ülkeleri en büyüğüdür. Bu Norveç ve Finlandiya sınırları ve Öresund (Öresundsbron) bir köprü ile Danimarka bağlanır. İsveç açık, henüz gizli ülke olmanın güçlü bir geleneği vardır.

Lapland ilinde yer alan Kiruna şehir yaklaşık 20.000 nüfusu vardır. Bu İsveç'te Kiruna belediyenin idari merkezidir. Bu Uzay Fizik İsveç Enstitüsü ev sahipliği yapmaktadır.

Kiruna İsveç'te Yüksek Lisans Dereceleri Hepsini İncele 2021

Arama Sonucu Filter

Uzay Bilimi ve Teknolojisinde Ortak Yüksek Lisans Programı - SpaceMaster

Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering
Yüksek Lisans
31 Ağu 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
15 Oca 2021
Ingilizce
Kampüs

Uzay Bilimi ve Teknolojisinde Ortak Yüksek Lisans Programı - SpaceMaster, Erasmus Mundus Ortak Yüksek Lisans Programına dayanmaktadır ve önde gelen Avrupa üniversiteleri, uzay ...

Devamını oku

Uzay Aracı Tasarımında Yüksek Lisans Programı

Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering
Yüksek Lisans
31 Ağu 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
15 Oca 2021
Ingilizce
Kampüs

Bu iki yıllık program, heyecan verici ve prestijli bir alana odaklanıyor - bir uzay aracının tasarımı. Bu, aşırı bir ortamda - uzayda çalışması gereken karmaşık teknik sisteml ...

Devamını oku